عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • به جمعیتی که به سخنان رئیسی گوش می دهند نگاه کنید ، به کف زدن ها یا نزدنها ، به طرز نشستن ها ، طرز نگاه در چشم ها ، ... دو گروه می بینید ( احتمالاً گروه سوم که مشکوک است واکنش مثبت نشان بدهد یا ندهد ).
  در موردنیرو ها با سوابق بد که در دولت هستند، بنظر میرسد که آقای رئیسی به نیروهای دولت های مختلف امکان داد تا ثابت کند دولت فرا گیر است ( مثلاً وزیر راه و مسکن... ) که ظاهرا درک نکردند که اگر بیفتد استخوان همین وزیر بیشتر می شکند. رستم قاسمی خوش نام دولت احمدی نژاد را آورد و چنین شد که شد!
  از سوی دیگر نیروی متعهد و متخصص نا امید شده و حتی احتمالاً تعهدشان تغیر کرده و حداقل خنثی شده اند. این نا امیدی نتیجه یکسال این رئیس جمهور نیست حتی از قبل از شهید استخر فرح شروع و رشد کرد.
  اگر مردم فقیر اند پس بحث شما در مورد قیمت خودرو و آن ارز ورشکسته چیست ؟ اینکه نشد از یکطرف بحث فقر و از طرفدیگر گرانی اشیاء غیر ضروری ... شاید بحث تقسیم نا عادلانه بحث بهتری باشد.
  به عکسهای پانزده ماه گذشته رئیسی نگاه کنید ، به اندازه سالها پیرشده. پس زیر فشار با تمام زحماتش که ان شاءالله در آینده جواب خواهد داد و اینک انین فتنه . برادر انقلابی متعهد امروز زمان انتقاد نیست ، نیاز به خبر خوب است نیاز به اشاره به نکات مثبت است : کمک ، راه حل ، پیشنهاد ،سازماندهی نیرو های مورد تائید تان برای یاری به رئیسی به ایران به اسلام

 • به دلیل ممنوعیت زیر سوال بردن حاکمیت ضد اسلامی جمهوری، پاسخی که حذف نشه نمیتونم بدم فقط بگم اتفاقات ابراهیم خان کلانتر به صورت خیلی بدتری داره میافته. همون طور که دیگه نمیشه از اقدامات خائنانه ابراهیم خان کلانتر دفاع کرد از اقدامات رییسی هم نمیشه دفاع کرد.

 • نظرات بی مدرک در این مورد شباهت دارد به کینه توزی قطام بنت شجنه. اگر در ایرانی مواظب باش که گمراه نشی و اگر در آنجائی ،که گمراهی. توبه کن و آخرتت را نجات بده و از شرّ قطامه پشت سرت راحت شو و دیگران را هم راحت کن.

 • بعضی حرفها و ادعا ها تنها از سر خود بزرگ بینی و شاید هم دنیا طلبی است. اگر حرف حسابی باشد مطرح شود تا گناه قصور بر کردن نباشد و اگر روشنگری حذف کرد گناه بی لذتی مرتکب شده.

 • یکی از اشکالات ما ایرانیها ، افراط و تفریط میباشد و بخاطر همین ضربه های خیلی بدی هم خورده ایم

 • بله در دفاع از عملکرد رییسی نالایق افراط کردیم و در گارد گرفتن مقابلش و محکوم کردن کاراش تفریط. و بالاخره امثال پورآقایی (هر چند دیر) دارن از این خواب بیدار میشن.