امام خمینی: اسلام با ملیت مخالف است!


نظر صریح امام خمینی، رهبر انقلاب اسلامی، در مورد ملی گرایی!
امام خمینی رحمة الله علیه: "اسلام آمده است که این حرفهای نامربوط را از بین ببرد. افراد ملی به درد ما نمی‌خورند، افراد مسلم به درد ما می‌خورند. اسلام با ملیت مخالف است. معنی ملیت این است که ما ملت را می‌خواهیم، ملیت را می‌خواهیم، و اسلام را نمی‌خواهیم. آن مردِکه در خارج گفت که اول من ایرانی هستم، ملی هستم، دوم ایرانی هستم، سوم اسلام [ی‌]. این اسلام نیست، تو سوم هم اسلامی نیستی."
حالا باز هم ایران ایران کنین تا ببینین به کجا میرسین. حالا برین و باز هم شریعت اسلامی رو فدای ملی گرایی کنین. حداقل دیگه نگین مسلمون هستین. چون کسی که ملیت رو اصل قرار بده، مسلمون نیست.+ 
16

- 
3

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • بررسی دو ایدعولوژی در تاریخ ایران:
  ۱_ملی گرایی:
  دوره:از سال ۱۳۲۰تا قبل از کودتای آمریکایی ۲۸مرداد ۱۳۳۲با همدستی اسلامگرایان (۱۲سال)
  رهبران:مصدق (دکترای حقوق)
  اهداف : اجرای دموکراسی سکولار ،تامین حقوق ملت ،حاکمیت ملی مردم
  نتایج:رسیدن کشور به دموکراسی نوین ،آزادی روزنامه ها،ملی شدن صنعت نفت (چیزی که اکنون هم ۶۰درصد در آمد کشور را تشکیل می دهد) و همچنین تقسیم عادلانه آن بین همه مردم
  اسلامگرایی:
  دوره :از سال ۱۳۵۷تا اکنون (۴۴سال)
  رهبران:روح الله خمینی (فوق تخصص تفخیذ با کودک شیرخوار)
  اهداف: اجرای قوانین اسلام که بالا تر و مهمتر از خواست کشور و اقتصاد و رفاه مردم است(چیزی که خمینی در نامه اش به منتظری گفت)
  نتایج: استبداد دینی ،خفقان،سرکوب آزادی بیان ،غارت نفت ملی


  حالا من از شما می خواهم خودتان مقایسه کنید بگید کدام بهتر است ؟

 • کاش حداقل ملی گرا بودن، اما در عمل می بینی مدعیان ملی گرایی همون وطن فروشا هستن.
  اما این جمله مجمل "اسلام با ملیت مخالف است" به نظر دقیق نیست. میدونیم که وطن دوستی و وطن پرستی نشانه ایمان معرفی شده پس نباید با جملات قصار اینچنینی اسلام رو توصیف کرد.

 • مایوس نادان گفته اسلام واقعی رو تو داعش ددیده. منم میگم ملی گرایی واقعی رو در فحش های این حرومزاده ناصبی به خدا و اسلام و معصومین دیدم.

 • کاش اقلا همون ملی گرا باشن که اونم نیستن و دروغ می گن و در عمل می بینی کسانی که ادعای ملی گرایی دارن همون وطن فروشا هستن.
  اما این جمله مجمل "اسلام با ملی گرایی مخالف است" به نظر دقیق نیست. حداقل در اسلام وطن دوستی و وطن پرستی نشانه ایمان معرفی شده، پس با این جملات قصار نمیشه چیزی رو به اسلام نسبت داد یا از اسلام منفک کرد. بهتره دقیقتر صحبت کنیم.

 • به ابوسفیان (برادر محسن بگذار این کامنت منتشر بشه دیگه خیلی خود سانسوری کردم و نصف متنم رو حذف مردم)
  خدا لعنت کنه بت پرست و ملی گرا رو با هم.
  این که امام خمینی رو قبول نداری مشکل خودته. اتفاقا من کسی ام که میگم خمینی هم چون معصوم نبود اشتباه میکرد. همون طور که در اعتماد به هاشمی اشتیاه کرد که آخر کار به این اشتباه پی برده بود و توی عزل منتظری و وصیت نامش این رو نشون داد.
  مثل اشتباه دیگه ای که خودش به عنوان جام زهر ازش یاد کرد. بعد از پذیرفتن قطعنامه و حمله مجدد بعثی ها و منافقین به یکباره دوباره کانون هی اعزام پر شد درحالی که افراد لعینی مثل خاتمی و هاشمی میگفتن دیگه کسی نمونده تا بره جبهه!! بعد از این اتفاق بود که امام خمینی گفت اگه میدونستم این جمعیت هنوز هست هرگز قطعنامه رو نمیپذیرفتم.
  یه اشتباه دیگه امام خمینی که خیلی هم اساسی بود رفراندوم و ایجاد جمهوری بود. تا قبل از مراجعت امام به فرانسه و در قرار گرفتن در حلقه روعنفکرهایی مثل بنی در و قطب زاده و حسن فریدون (به اون مستندی که سرانجام افرادی که با امام خمینی به ایران برگشتن نشون میده رو ببین) ، شعار تشکیل حکومت اسلامی بود و نه جمهوری اسلامی. ولی به امام قبولانده شده بود که جمهوری میتونه با اسلام کنار بیاد و نهایتا شورایی مثل شورای نگهبان میتونه جلوی قوانین غیراسلامی رو بگیره و تا به حال این مدل حکومتی تو دنیا تجربه نشده بود. اما بعد از این 43 سال کاملا ناکارآمدی این مدل حکومتی روشن شد تا بچه مذهبیا دیگه این احتمال تو ذهنشون نمونه که آیا میشد دموکراسی رو با اسلام ترکیب کرد؟
  در واقع تو دنیا باید تمام ممدل های حکومتی قبل از شهور تجربه میشدن و شکست میخوردن تا مردم به این باور برسن حکومت بر اونها حق خودشون نیست و حکومت از آن فرمانرواین مقدس یا به عبارت دیگه دیکتاوری الهی یا به عبارت دیگه خلافت معصومینه.

 • جمله "اسلام با ملی گرایی مخالف است" اتفاقا کاملا دقیقه. اگه شما معتقدی بیشتر از امام خمینی از اسلام سرتون میشه یه بحث دیگس ولی مگه اسلام از اولین کارهاش از بین بردن همین ملی گرایی بین عربها نبود ( اون زمان به صورت قبیله گرایی بود). تعریف وطن چیه؟ هر جایی که برداری دورش مرز و سیم خاردار بکشی میشه وطن؟ اگه این طوری باشه در جنگ های جهانی اول و دوم آلمانیها و فرانسوی ها همشون به بهشت میرن چون داشتن برای وطنشون میجنگیدن!!!

 • جووون
  آقای خمینی پرست، شما معتقدی کسی جز ایشون از اسلام بهره ای نبرده و چیزی نمی فهمه و حق نداره تا ابد حرفی روی حرف اون مرحوم بزنه بحث دیگس.
  شما بت پرستی میکنی پس اینم داشته باش "اسلام با بت پرستی مخالف است"

 • سلام. دقیقا همین است. متاسفانه در حوزه و دانشگاه هم همین افراد ملی به ظاهر مذهبی ( در باطن کافر ) در راس هستند و فقط شعار ملی گرایی می دهند. ما دیگر جرات نداریم از امام خمینی برای مسلمانان بگوییم. چی فکر می کردیم چی شد!

 • آیا شعورها بالاخره به جایی خواهند رسید که حقانبت حرف های خمینی را درک کنند ؟

 • خمینی زندیق دشمن اسلام بود

 • زندیق شما شیاطینی هستید که با شنیدن اسم الله و اسلام رَم میکنید.

 • یزیدیان هم حسین را خارج از دین می دانستند.