اگر بسیجی ها بخواهند به بند "میم" وصیت نامه امام خمینی رحمةالله علیه عمل کنند.


بند میم وصیت نامه امام خمینی رحمةالله علیه: "باید همه بدانیم که آزادی به شکل غربی آن، که موجب تباهی جوانان و دختران و پسران می‌شود، از نظر اسلام و عقل محکوم است. و تبلیغات و مقالات و سخنرانیها و کتب و مجلات برخلاف اسلام و عفت عمومی و مصالح کشور حرام است. و بر همه ما و همه مسلمانان جلوگیری از آنها واجب است. و از آزادیهای مخرب باید جلوگیری شود. و از آنچه در نظر شرع حرام و آنچه برخلاف مسیر ملت و کشور اسلامی و مخالف با حیثیت جمهوری اسلامی است، به طور قاطع اگر جلوگیری نشود، همه مسئول می‌باشند. و مردم و جوانان حزب‌اللهی اگر برخورد به یکی از امور مذکور نمودند به دستگاههای مربوطه رجوع کنند و اگر آنان کوتاهی نمودند، خودشان مکلف به جلوگیری هستند." خوب آیا تمام شرایط اجرای این وصیت نامه اتفاق نیافتاده؟ آیا زمان انقلاب اسلامی بسیجی ها فرا نرسیده؟


+ 
30

- 
9

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • اگر بسیجی ها بخواهند به بند میم عمل کنند همانطور که امام خمینی گفت یوم الله 22 بهمن تکرار خواهد شد

 • این صحبت کاملا درست است. امان از عافیت طلبی مشتی مفت خور که حاضر نیستند شاخ گربه را هم تحمل کنند. از آن طرف هم اگر کسی خودجوش کاری انجام دهد او را وابسته موساد و ... معرفی می کنند و خودشان در آغوش فاحشه ها آرام می گیرند. آری وقت آن رسیده که دیگر نترسیم و قیام کنیم برای اسلام. ان تقوموا لله مثنی و فردی.

 • البته بنده شناس خداست اما این خودشون که نوشتی چه کسانی هستند؟ و اون فواحش ؟ و مکانی که اینها ، آنها را در آغوش می گیرند کجاست ؟ و اسامی حداقل چهار شاهد؟
  لذا در دو خط چندین اتهام و این رسم مسلمان نیست.

 • خیلی دردناک و غم انگیز است که در مملکتی که این همه جوان مخلصانه جان شان را فدا کردند تا ولایت حقه علوی و قوانینش حاکم شود شیاطین خبیث و دوزخیان حرامی بر توده مردم مستولی گردند و براحتی عنان جمع را در دست بگیرند البته به لطف الهی ظهور حجتش نزدیک است انشاالله و کید شیطان ضعیف میباشد

 • آهنگ این قطعه را از دشمن قرض کرده اید؟ عجب مرد هنر مندی!

 • تا چشمت در بیاد. این آهنگ برای فضول شماری خیلی خوبه

 • پس جنابعالی معیار اسلام هستی با این ادبیات " چشمت در بیاد " در اینجا و " عنتر " در آنجا ....
  از ما که گذشت ، خدا عاقبت اسلام را ختم بخیر کند، چون بقول شریعتی داری بد دفاع می کنی ( اگر واقعاً جیره خور نباشی ).

 • اون جایی که از عنتر استفاده کردم عین عبارت خودش رو استفاده کردم. اون به من گفت عنتر منم براش نوشتم عنتر. (تو محله ما جواب سنگ انداز کلوخه و جواب کلوخ انداز سنگ) تا چشمت در بیاد هم اصلا مشکلی نداره. چطور امثال شما میگین میشه برای اشاعه دین از نرم افزار صهیونیستی اینستاگرام استفاده کرد ولی نمیشه از یه آهنگ استفاده کرد؟!!! در ضمن اگه من بدونم کسی واقعا جوابه منطقی جوابش رو میدم ولی برای کسی که دنبال جواب نیست وقتم رو یه ساعت تلف نمیکنم. در مورد شما هم دارم به این نتیجه میرسم دنبال جواب نیستین. چون زیر هر ویدیو و کامنتی (نه الزاما از من) که داره از اسلام و حجاب حرف می زنه میاین یه نوشته میگذارین و میخواین به خیال خودتون مثل سرعت گیر عمل کنین.