روضه 150 ثانیه ای برای شهید روح الله عجمیان


ویدیویی از اعترافات یکی از حرامیان داعشی که در شهادت ، sdn روح الله عجمیان نقش داشت. اعترافاتی که بی شباهت به سکانس اعترافات قاتلان امام حسین در سریال مختار نامه نیست. کسایی که که گه حتی شمشیر نمیزدن در بهترین حالت فحاشی میکردن. حالا یه عده بی ناموس دوباره برای این کثافت ها هشتگ آزادی کردن میزنن و خاله اژه ای هم اکثر این وحوش رو آزاد میکنه تا دوباره بتونن به بقیه یزیدیا ملحق بشن و دوباره وسط خیابونا کربلا درست کنن.


+ 
16

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • تا وقتی شبکه نفوذ در این مملکت حضور دارد شیاطین و دوزخیان در راه اجرای اوامر ابلیس تلاش خواهند کرد

 • لعنت خدا بر شمر و حرمله های زمان


 • صهیونیستها حدود سه دهه پیش از مراکش فرار می کردند. در این چند سال اخیر با تعداد بیشتر باز گشته اند و این دلایل دارد. نکته اینجاست که اگر به کازابلانکا یا تنجه یا ... حتی صبح ساعت چهار صبح اذان گفته می شود و مردم برای نماز صبح به مسجد می روند ( البته اینهم بلحاظ چرخش باز هم بیشتر دولتشان بسوی غرب تغیر کرده و بسیاری می خواهند اروپائی باشند مثل امروز ما که لغات غربی را استفاده می کنیم و یا عرقگیر با پیامهائی به زبانهای دیگر بر تن. اگر امروز در فروشگاه های بزرگ یا محله های بالا راه بروید شاید نشانه های تاثیر و نفوذ پاریس را ببینید همانگونه که مرحوم شریعتی ایران پنجاه سال پیش را مقایسه می کرد.)
  در عین حال شاید نود و پنج در صد مردم و صد در صد امت با اسرائیل مخالف اند و این یعنی صهیونیستها توانسته اند و ما نتوانستیم در آن محیط مناسب ( کشور مراکش ) نفود کنیم همچنان که محیط مناسب هند را از دست دادیم همچنان که مردم شیعه شاید بالای هشتاد در صد آذربایجان را نتوانستیم سازمان دهیم همچنان که جای پای خود را در حیات خلوت دشمن در میان لاتین ها از دست دادیم.
  متاسفانه دولتهای اصلاح طلب موجب حسرت بسیار برای ما و اسلام شدند تا حدی که حتی بچه مسلمون ها هم اعتقادشان به قداست "کار" کم شده و تجمل را دوست دارند و این خیلی زحمت می طلبد تا آب بجوی رفته باز آید.
  در نمونه فوق شنیدید و دیدید که در این فتنه جوان ( جوانان ) ایرانی با چه نفرتی برادرش را زجر کش می کند چون بسیجی است . چرا ؟ چون تحت تاثیر تبلیغات غرب و عدم تربیت ، مملو از افکار ، اهداف و تجربیات غلط است . نمونه و مدل های سست کننده اعتقاداتش شعبون بیمخِ این دوران ( مهدی هاشمی ) و فریدون و جهان گیر ...
  این نیاز به کار جامعه شناسی دارد و آنهم نه از نوع جامعه شناسِ قرقره کنندگان افکار غربی. بدیهی استکه دشمن در بین ما نفوذش را اعمال کرده . آیا اون جوان سی ساله ( با همان کیفیتی که مرحوم طالقانی در گویش این لغت در مورد ناکس دیگری استفاده می کرد ) چون پا به توپ می زده و امروز از قبال فوتی که در آستینش کردید ( تغیر فرهنگ پهلوانی ) گنده شده وخودش را این " قهرمان پنبه " حتی از این نظام مقدس مظلوم بزرگتر می داند ، ساخته همین محیط نیست که نه خودش را می شناسد و نه گذشته اش را و نه اهمیت کار بی ثمرش را ( بخوانید ضد ثمر ). اگر ورزش (یا دستگاه قضا یا کمسیون امنیت ملی در دوران علی بیست دقیقه ، که بازگشائی فتنه خانه کرد و در مجلس شهید مدرس با سفیر شلوار خیس چای نوشید ) هدفمند بود ، اینها سنبل جوانانی می شدند که برای برادرِ همشهری سر بدهند و نه اینکه از او با این شکنجه جان بگیرند و دشمن شادمان کنند.

 • ببخشید یک سوال برای من مطرح میشود در این وانفسای جنایت و خونریزی ، قوه قضائیه جمهوری اسلامی کجا تشریف داشت ؟ آیا خواب بود ؟ یا خودش را به خواب زده بود و داشت همه چیز را تماشا می کرد

 • فقط دو عبارت: خاله اژه ای و رافت اسلامی!!