صحبت های بسیار مهم مهندس علی میزانی درباره اهمیت بسیار زیاد اقتصادی ارزهای دیجیتال برای کشور - تاریخ انتشار: تیرماه 1398


مهندس علی میزانی ،سرمایه گذار، مخترع، محقّق، آینده پژوه، کارشناس برتر ایرانی در حوزه ارزهای دیجیتال، عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای و عضو انجمن بلاکچین ایران می باشد.


تاریخ انتشار: تیرماه 1398

انتقاد منطقی و جدّی از سوء مدیریت در رابطه با ارزهای دیجیتال و قاچاقچی خواندن کارآفرینان در این زمینه.

اشتباه استراتژیک و سوء مدیریت در 6 ماه پیش، باعث شد که امروز سود 2.5 میلیارد دلاری رو از دست بدهیم.

اگر جلوی فعالیت قانونی در حوزه ارزهای دیجیتال رو بگیریم، 2.5 سال آینده، دچار اختلال شدید اقتصادی خواهیم شد.


+ 
4

- 
1

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
  • رييس جمهور و وزرا با دلار گرایی چه بر سر کشور می آورند؟!
    ---
    رييس جمهور ايرا ن ثروتمند و وزرای او با دلار گرایی علم ستیز خود و با پشت کردن به اقتصاد خود کفای مقاومتی ؛ کشور را دانسته یا نداسته مطابق با خواست دشمنان بیگانه به سوی براندازی نظام و حاکم کردن هرج و مرج و نابود کردن همه دستاوردهای علمی با شتاب سوق می دهند!!!
    وفاداران دین و ملت و نظام با هیچ دلیلی حق ندارند به سکوت خود و به عدم اقدام قانونی و شرعی باز دارنده ی قاطع در مقابل این وضعیت تخریبی دشمن پسند ادامه دهند!!!
    فراخواندن رییس جمهور و وزرا برای استیضاح و پاسخ گویی نسبت به وضعیت فاجعه بار اقتصادی حاکم بر کشور ثروتمند ایران همزمان با تعدیل قانونی ساز وکارهای انتخابات ریاست جمهوری کشور و وزرا در مجلس شورا باید نخستین گام اصولی باز دارندگی باشد و این مسئله خطیر با نظر به وضعیت بحرانی حاکم بر جهان هرگز تعلل پذیر نیست .