آژیر خطر حجاب استایل ها!


مثل موریانه ای که چوب رو از درون تهی میکنه
#حجاب رو از ماهیت اصلی خودش دور کردن ...

کارشون رسیده به اینجا که از تو تخت خواب عکس میذارن


+ 
44

- 
2

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • به خبر فوری در باره گزاره:/هنرنمایی کودکان معلول برای لیلا بلوکات!/ سه شنبه ۰۳/۰۵/۱۴۰۲
  ---
  قسم حضرت عباس با آشکار بودن دم خروس باور کردنی نیست!!!
  ---
  البته تا کنون از زنان هنر پیشه ایرانی مخالف با حجاب شنیده نشده است که با اصول منطق محترمانه علمی عقل ثابت کنند چرا به خدای با عظمت و احکام قرآنی ثابت او اعتراض دارند؟!
  این بانوان تا کنون نگفته اند چرا در بد حجابی با رسانه های دروغ پرداز رسوای معروف آمریکایی و اروپایی و اسرائیلی که هرگز سر سازش با حکومت دینی ج.ا.ا نداشته اند ؛ هم صدا شده و هم سویی می کنند؟!
  این بانوان هم وطن با منطق عقل توضیح نمی دهند چرا از یکسو در تضاد با منش دینی ده ها ملیون از زنان هم وطن خود ؛ با خرد گریزی مرتکب خلاف حکم ثابت خدا می شوند و از سوی دیگر با کارهایی بظاهر انسانی می خواهند عهد شکنی خود با خدا را با رنگهای ناپایدار موجه جلوه دهند؟!
  توجه کنیم که همه ی این بانوان علی رغم اینکه با مجوز رسمی هنر پیشگی از وزارت ارشاد حکومت دینی به ثروتهای و داراییهای کلان رسیده اند ؛ با نهایت لجاجت و منطق ستیزی بر خلاف قانون اساسی کشور که خون صدها هزار شهید برای تصویب آن فدا شده است در تضاد با حکم ثابت شرع خدا و بنفع دشمنان بیگانه وطن خود به قانون شکنی اصرار می ورزند!!!

 • به پایگاه خبر فوری در باره موضوع:/ اعتراض کانون کارگردانان به حکم آزاده صمدی/ یک شنبه 25/04/1402
  ---
  اولویت اول وظیفه همه ی فرهنگ سازان ایران چیست؟/ یک شنبه 25/04/1402
  ---
  لازمه ی غفلت ناپذیر کار هنر پیشگان زن ایرانی که بعنوان بخشی از جامعه ی فرهنگ ساز در کشور در قلمرو مراکز مجاز نظام دینی به فعالیت هنر پیشگی مشغول به کار اند ؛ احترام و پایندی به مقدسات اکثریت ملت و قا نون اساسی کشور است و باید در این زمینه نسبت به هر تخلفی از احکام مبین شرع و قانون پاسخ گو باشند .
  بانوان هنر پیشه ناقض حجاب شرعی که یک عمر از پول و دارایی ملت مسلمان ایران ثروت اندوزی کرده اند باید به شرع و قان پاسخ بدهند برای رضایت و با تشویق چه افراد بی بند وبار در کشور و بنفع کدام طرفهای خارجی با نقض حکم آشکار خداوند در باره حجاب در قرآن ، در قلمرو و حریم رسمی حاکمیت حکومت دینی که با انتخاب اکثریت ملت و جان فشانی صدها هزار شهید به قدرت رسید ؛ با مباهات تظاهر به بد حجابی می کنند و انتظار دارند تحت پیگرد کیفری قانون قرار نگیرند و به مجازات عادلانه محکوم نشوند؟!
  بنا به خواست اکثریت ملت ؛ دولت و نظام باید با وسایل قانونی ضابطه مند کار آمد به قانون شکنان و ناقضان حکم خداوند تفهیم کنند که اکثریت ملت مسلمان انقلابی شهید داده ایران محکوم نشدن و بی مجازات ماندن گستاخان بی بند و بار از خدا بی خبر حریم شکن دشمن شرع و قانون اساسی در کشور را از هر قشر و هر طایفه ای که باشند هیچگاه و هرگز تحت هیچ شرایطی تحمل نخواهند کرد .
  برای جلو گیری از حریم شکنی شرع و قانون و منع تشویق حریم شکنان ضروری است وزارت ارشاد رسانه های همگانی را از تبلیغ برای حریم شکنان ضد شرع و قانون گریز با هر وسیله ی ضابطه مند قانونی کار آمد قاطعانه باز دارد .

 • پاسخ منطقی سئوال حساس زیر را از کجا جویا شویم؟!
  ---
  چرا و با چه دلیل از منطق علمی عقل و برای خوش نودی چه طرفهایی اکثریت بانوان هنر پیشه در سایه ی نظام دینی ج.ا.ا با تظاهر به بد حجابی این برداشت را آشکار می کنند که این تظاهر که بی تردید در تضاد با خواست قرآنی آشکار خداوند از بانوان مؤمن است ؛ شخصیت آنان را برجسته و بزرگ جلوه می دهد؟!

 • با عرض سلام
  صحبت های این دوست عزیزمون نشون میده که خیلی دل پری از زمین و زمان داره و این دلیل نمیشه که فقط نیمه خالی لیوان را ببینیم، هر چند إرائه برنامه های زن سالاری در حکومت و صدا و سیما یک چیز بدیهی و غیر قابل انکار هست اما برای نمایش خوبی ها لازم هست که بدی ها و قشر خاکستری نیز شناخته شود، حتی اگر لازم باشد که بیانیه سیاسی کوموله کاملا خوانده شود تا وجهه این افراد برای همه شناخته شود و همچنین است نمایش فجایع جنگ تحمیلی و قساوت و شقاوت داعشیان. حتی برای گذشتن از کربلا حتما لازم نیست که با زور شمشیر راه قدس را باز کرد بلکه با دیپلماسی سیاسی باید افکار ملل مختلف را اصلاح کرد، کاری که هیئت دولت امروز بدون ریختن قطره ای خون انجام داده و می دهد. گذشته از این برای برگذاری یک مناظره و همچنین یک جدال احسن لازم است که دو طرف دعوا تمام حرف های خود را بزنند، حتی جایی لازم است که آدمی تقیه کرده و در ظاهر خود را شبیه آنها کند تا در زمان خاص بر آن ها غلبه یابد مانند کاری که حضرت ابراهیم در برابر قومش کرد، شبی را در ظاهر به پرستش ماه و روزی را به پرستش خورشید پرداخت و اگر فیلمی با این مضمون ساخته می شد، این مهمان عزیزمان با دل پری که دارند احتمالا با آن مخالفت می کردند. شما که مصالح جامعه را بهتر از امام خمینی (ره)نمی دانید، پس لطفا به خاطره افسانه بایگان از امام خمینی در باره سریال سربداران از همین سایت مراجعه کنید.

 • این دیگه آژیر خطر نیست این صدای کلنگ های قبره. آژیر خطر باید وقتی کشیده میشد که تو تلویزیون دختربازی و سگ بازی و فمینیسم بین خانواده های مردم به خصوص قشر مذهبی ترویج داده میشد. (ایتجا بهشی از پاسخ من به یک مذهبی صورتیه که سانسور شد):

  امثال حججی ها و صیادها و باکری ها و باقری ها و خرازی ها و تهرانی مقدم ها و همت ها و ... رو به نام خودتون ثبت نکنین که دروقه اونا مخصول این حکومت نیستن. خالا یه عده اخمق تر از احمق میگن اونا مصحول حکومت کافر پهلوی هستن!!! که اونا هم دارن مزخرف میگن. اونا محصول روحیه انقلاب اسلامی هستن که روح الله ثانی در کالبد این افراد دمید. محصول این حکومت کسایی هستن مثل ساشا سبحانی، مهدی هاشمی، آذری جهرمی، امیر تتلو، ناامید جاهل، مهسا امینی، نیکا شاکرمی، پویا مولایی راد، ... ، تمام هرزگان سلبریتی فضای واقعی و فضای مجازی، دهه هشتادی های آتئیست و...
  در واقع بگذار بهتربگم اون شهدای والا مقام محصول تلویزیون نبودن. زمان شاه قشر مذهبی در برابر تلویزیون و سینما گارد داشت و طرفشون نمیرفت. اما زمان این حکومت فکر کردن تلویزیون و سینما اسلامی شده و آروم آروم توی همه خونه ها رخنه ایجاد شد. الگوی زنان شدن برنامه های فمینیستی و فاسدی مثل اوشین، دکتر مایکلا کویین (پزشک دهکده)، یانگوم، دریا (رویای شیرین دریا)، زنان کوچک و ... از اون طرف به بچه ها روابط آزاد دختر و پسر در قالب دوستی نشون دادن مثل بچه های کوه آلپ، بلفی و لی لی بیت، ممول، پسر شجاع، فوتبالیست ها (همون سوباسا اوزارایی که همیشه عموشون تو خونشون بود!!) و ... ، و بعد نشون دادن سگ بازی و این که سگ میتونه بهترین رفیق آدم باشه مثل هایدی، پرین، مهاجران، دختری به نام نل و ...
  واقعا شما فکر کردین کسی که پای این چنین برنامه هایی که تلویزیون پخش کرده میتونه مثل اون شهدا باشه؟ یکی از بدبختی های اصلی جامعه ما الآن مگه دختربازی و سگ بازی نیست؟ مگه غیر اینه که خود تلویزیون اینها رو عادی کرده؟
  الآن هم که داره برنامه ها بدتر میشه (من فقط بعضی وقتا تلویزیون میبینم که بعد پشیمون میشم) اکثر برنامه ها که الآن تلنت شو و مسابقه شده، کارتون های جدیدی که پخش میشه هزار برابر بدتره، سریال ها یکی از یکی فاجعه تر که دیگه ابتذال توی پایتخت و ساختمان پزشکان به اوج رسید. فیلم هایی که تلویزیون هم پخش میکنه که دیگه بماند، حتی فیلم های شیطانی و اتئیستی مثل لابیرنت پن و خاکستری (grey) رو هم پخش میکنه.
  از اون طرف سینما که لجن بمالن بهش. فیلم خوباش مثلا فیلم "چ" بود که شهید چمران رو تو یه آدم بی دست و پا و مذبذب نشون داد و فیلم شده انگار شده بود بیانیه سیاسی کوموله. (تنها نقطه قوت فیلم شهید والامقام اصغر وصالی بود) و در ادامه فیلم "چ" رسیدیم به فیلم "تنگه ابوغریب" که جنگ رو از منظر این که که چقدر جنگ بده نشون داده و بود و توی اوج فیلم فهرمان فیلم میگه جنگ فقط برای تجارت اسلحه اس و ما نمجنگیم داریم دفاع میکنیم!! که با این حرف کل فلسفه جنگ و این که راه قدس از کربلا میگذره رو شست و الآن هم رسیدیم به فیلم "غریب" که دیگه رسما بیانیه سیاسی نویسنده و تیم تولیدی علیه انقلاب هست. هر دری وری که خواستن بگن رو از ده کاراکتر شهید بروجردی گفتن. هیچ کس هم هیچ کاریشون نداره. (دیگه بماند فیلم هایی مثل "عنکبوت" که تاریخ رو وارونه نشون دادن و از "شهید والامقام سعید حنایی" رو یه جانی دیوونه نشون دادن که تکمیل کننده این فیلم تو خارج به اسم "عنکبوت مقدس" ساخته شد)

 • عزیزم سلام
  جواب یک تا پنج را اینجا خواندم. ما شاءالله تسلط شما بر سینما و تلویزون قابل توجه و قدر دانی است و تمام نکات شما اساسی و قابل فهم است.
  ضناً این جوابیه شما بسیار متفاوت و همردیف تفکران حقیر است اگر چه حتی یکی از فیلمها و سریال ها را ندیده ام اما مطمئن هستم که این فیلمها با نیت خوب ساخته نمی شود و هدفمند است حتی در جوامع غربی. نمی دانی با چه آرامشی و طی چند دهه موضوع ِ LGBTI را در غرب همه گیر کردند آرام آرام مثل زنگ زدن آهن.

 • سلام.
  این جواب 1 تا 5 نیست. این فقط مورد 5 است. هنوز شما موارد 1 تا 4 که از نظر من مهمتر از بقیه موارد بوده است را نخوانده اید.
  در این که به طورکلی رسانه یا مدیا به طور غالب در حال ترویج ابتذاله شکی نیست. ولی همون طور که گفتم نکته مهم اینه که قشر مذهبی نسبت به مدیا گارد داشت که جمهوری ضد اسلامی با تلویزیونش این گارد رو شکست. و این شد وضعیتی که میبینیم. کاری که رضاخان آرزوش رو داشت این حکومت برآورده کرد.
  اگه هم شما بعد از خوندن اون مورد 9 از عرایض بنده هنوز مثل انجمن حجتیه معتقد به جهاد تبیین صرف و عدم استفاده از زور هستید ، یعنی مصداق آیه قرآن شدین "صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لا یَرْجِعُونَ"
  وضعیت امروز مثل سال1342 هست. فقط منتها کسی مثل خمینی دیگر نیست که بگه "انا لله و انا الیه راجعون" و فاتحه اسلام تو این شکور رو بخونه.

 • دیر ، کم و ناکافی اما بهر حال شروع شد و ان شاءالله با پیگیری و ارائه تحلیلیِ محتوای زشتی ها و پاکی ها آب به جوی رفته باز خواهد گشت. ان شاءالله