آرایشو پاک کنی هم دافی!!


این ابتذال رو پاک کنی هم «دافی»!

«دافی» تنها یک آهنگ مبتذل نیست. این آهنگ که چندوقتی است در شبکه‌های اجتماعی وایرال شده، آهنگ تبلیغاتی «شرکت لوازم بهداشتی دافی» از آب درآمد؛ تبلیغاتی که زیر سایۀ قانون انجام می‌گیرد!


+ 
32

- 
11

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • به خبر فوری ؛ آبشخور بهزاد منسوب به فراهان کجا است؟!/ سه شنبه 14/06/1402
  ---
  این تحفه منسوب به فراهان یکی از فرآورده های دین گریزی بی شمار سرچشمه گرفته از دین آموزی غلط آمیخته با ترویج بی بند و بار مندرآوردیها و جعلیات ضد قرآن و عقل بنام دین و مذهب در قرنهای متمادی در ایران است که با نیرنگهای شیطانی دین فروشان دین را بغرنج و غیر قابل درک و بدنام و منفور کرده است .

 • کدام قانون ؟ آیا در این روزگار که انواع جنگ بر ما تحمیل شده و می شود تبلیغ مصرف در وسائل ارتباط جمعی این نظام مقدس اسلامی جایز است؟
  آیا نبوغ ایرانی در حد تقلید از ابزار کثیف سرمایه داری غرب است؟ و یا تکرار مقالات بی بی سی انگل؟
  عزیزان حقیر متولد کوچه حسام لشگر در انتهای بازار بزرگ تهران هستم. در خانه ثقته السلام و یک پزشگ متخصص و چند خانم تحصیل کرده بود ولی آب لوله کشی نداشتیم. مقابل منزل ما طویله و اندکی آنطرف تر معروف به کوچه شیری ها خانه محقیری که شیر می فروخت ... پزشگ خانواده بعد از انقلاب پنجاه و هفت از دنیا رفت بدون داشتن حتی دوچرخه و پدر این حقیر دو سال بعد از قیام پانزده خرداد او هم همیشه پیاده رفت و آمد می کرد. اما تغیرات ظاهری دنیا ، که بنظرم همه مخالف با قوانین طبیعی و اعتقادت دینی و منطقی هم هست ، باعث نشده که گذشته خود را فراموش کرده مصرف گرا شوم.
  آیا قدرت در بی نیازی نیست؟ وتی به امام عرض شد که دشمن بشریت ما را تحریم کرده ، فرمود : ما رمضان داریم.

 • اقدام مشخصی صورت نگرفت چون خود مقامات حکومتی و آقازاده ها و زرا و وکلا دستون تو این کاره. درست مثل قضیه دیجی کالا و طاقچه و ...