داستان‌های فرعی/2- آیا اسب امام زمان (عج) هم غیبت می‌کند؟!


برنامه تلویزیونی مثبت نگاتیو، 22 مرداد 1402
گفتگو با استاد حبیب احمدزاده، اهل آبادان، بسیجی 8 سال دفاع مقدس (سرباز تیر اول تا تیر آخر جنگ) و عضو هیأت علمی دانشگاه هنر
فیلم کامل گفتگو:
https://telewebion.com/episode/0x816dac8


+ 
0

- 
1

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • وفاداران راستین دین و قرآن خدا کجایند؟!/ شنبه 11/06/1402
  ---
  شما را به خدا قسم آیا متدینان وفا دار به دین خدا و قران او در حکومت دینی ج.ا.ا هستند که از متولیان سازمان صدا و سیمای ایران بپرسند چرا باید مزدوران منحرف تشیع لندنی و گروهک حجتیه خرافه گستر بر بلندگوهای جهانی این سازمان چیره شوند و اندیشه های انحرافی خود را بنام ج.ا.ا به جهان پراکنده کنند و خبر گویان این سازمان بجای عجل فرج آل محمد عبارت انحرافی وارونه اجل فرجهم را بی پروا به جهان مخابره کنند؟؟؟!!!

 • وزارت ارشاد درمقابل تخلفات فرهنگی رسانه ها چه می کند؟!/ شنبه 04/06/1402
  ---
  یک رسانه همگانی که با مجوز دولت فعالیت می کند اگر در فعالیت حرفه ای خویش مطابق اصول حرفه ای حقیقت محور باشد و در فرهنگ سازی در راستای منافع ملی قانونمند به فعالیت در حرفه خود بپردازد ؛ پایگاه این رسانه هر گز از نظرات روشنگر مثبت سازنده مستدل و مستند علمی خالی نمی ماند ؛ ولی افسوس که شما و چند رسانه همگانی امثال شما از مجوز خود این گونه بنفع مردم به گونه ای سالم بهره برداری فرهنگی نمی کنید و متاسفانه وزارت مربوطه نیز از این تخلف زیانبار آشکار در خواب غفلت به سر می برد و شاید تشخیص علمی درستی از نیازهای فرهنگی ملت ندارد که باز هم بی تردید از قصور علمی دستگاه نظارت وزارت مربوطه در انجام وظایف خود سر چشمه می گیرد .

 • وویژگیهای اصولی حرفه شریف رسانه گردانی چیستند؟!/ شنبه 14/06/1402
  ---
  سلام .. مهم ترین ویژگیهای اصولی حرفه کارگزاران رسانه گردانی ؛ آشنایی با سره و ناسره های فرهنگی رایج در اکثریت مردم و داشتن توان مبارزه علمی قانونمند و ضابطه مند با ناسره های فرهنگی و امانت داری در انجام این وظیفه سرنوشت ساز خطیر و برخورداری از شهامت دفاع علمی از این وظیفه به هنگام رویا رویی با اربابان قدرت سرکش و قانون گریز است ؛ که در مقابل وظیفه شناسان این حرفه با قلدری و بی هیچ توجیه علمی کارآمد مانع تراشی می کنند .
  نبود این ویژگیهای اصولی حرفه ای در کارگزاران رسانه های همگانی بی تردید بیشتر حقوق اصولی مردم را پایمال و نابود می کند و قلدران سرکش نادان قدرت را بر این حرفه شریف با زور و باطل و بر سرنوشت این اکثریت چیره می سازد .

 • یک سوال آیا لباس امام زمان هم غائب میشه؟ آیا شمشیر و سلاح امام زمان غائب میشه؟ یا این که نعوذ بالله موقعی امام زمان غیب میشه، سلاح و لباسش جا میمونه؟
  قطعا وقتی این سوال رو میشنوید میگید این پرسنده سوال یه تختش کمه و جواب اینه که لباس امام زمان هم همراه با ایشان غیب میشه.
  حالا کجاش میتونه عجیب باشه باشه که اسب ایشون هم غیب بشه؟ چطور ما جادوگرهایی تو دنیا داریم که آدم رو غیب میکنن، اونوقت متعجب میشین اگه بگن امام زمان میتونه همراه با اسبش (اسب از قدیم یه نوع سلاح حساب میشده) غیب بشه؟