این بار ما تحریم میکنیم!


این بار ما قاتلان کودکان غزه را تحریم می‌کنیم!


+ 
15

- 
0
ارسال در 1402/8/10 ساعت 18:54 2023-11-1 18:54:27
محسن
توسط محسن


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • به نام فلسطین و به کام ؟

  این که مجموعه ای متعلق به نهادی انقلابی به بهانه تحولات این روزهای غزه ، پای چهره های بدنام کابینه روحانی و مهره های سوخته جناح اصلاحات را به شبکه افق سیما باز و برنامه "به افق فلسطین" را به زنده کردن نام و یاد خاتمی ، روحانی ، ظریف ، عراقچی و طلبکاری مجرمان فتنه ۸۸ از نظام اختصاص داده را چگونه باید تحلیل و هضم کرد؟

  ▪️نکته این جاست که جماعتی بدون سواد و بینش سیاسی و احتمالا به خیال گرم کردن تنور انتخابات به چهره های تاریخ مصرف گذشته و مستعمل جناح" نه غزه نه لبنان" متوسل شده اند! ( همان جناحی که حاج قاسم و یارانش را "مدافعان اسد" خطاب می کرد!)
  و زشت تر این که خطای فاحش خود را بنام فلسطین و تحولات آن فاکتور می کنند!

  البته همگان می دانند که بانیان این حرکت همانهایی هستند که:
  ▪️در سالهای اخیر میلیاردها تومان از بیت المال (متعلق به امثال شهید عجمیان) را به جیب حمید فرخ نژاد و کفتارهای هم آخورش ریخته اند.

  ▪️در اوج آشوبهای سال گذشته با قرار دادن تصویر برخی سینماگران مفسد و آشوبگر در دیواره نگاره زنان مشهور ایران ، افتضاحی تاریخی خلق کردند !

  ▪️ بارها و بارها مداحان ضد انقلاب ، بدسابقه و حامی فتنه "زن زندگی آزادی" را تحویل گرفته و مطرح کرده اند !

  ▪️ با دعوت از فاسقی مانند "تتلو" روی عرشه ناو نیروی دریایی موسیقی رپ اجرا کرده و نماهنگ ساختند( و منتقدین این حرکت را هم نادان و متحجر خواندند!)

  ▪️با ولخرجی و روشنفکر بازی هنری( آن هم با پول بیت المال) به دنبال جذب چهره های سینمایی و هنری ضدانقلاب و بدسابقه برآمده و به صورت حداکثری امکانات و بودجه و تریبونهای عمومی را در اختیار عناصر صورتی قرار دادند تا برای مردم و مخاطبین خوراک فرهنگی تولید کنند!

  مشکل این جاست که مدیران این مجموعه خود را عقل کل و ذوالفنون می دانند و برای فعالیت فرهنگی و هنری بنام انقلاب و نظام (و البته با پول بیت المال) نیازی به مشورت با اهل دانش و عقلانیت و پیروی از اتاق فکر جدی احساس نمی کنند و البته به جایی هم پاسخگو نیستند و بدیهی است که زیان این روند از فواید آن بسیار بیشتر بوده و خواهد بود!

  باید دید "سر" مدافعان و حامیان این مجموعه کی و کجا به "سنگ" خواهد خورد؟؟
  ___________________
  دکتر کوشکی

 • بعد مدیران همین سایت از تلگرام اسرائیلی استفاده میکنن.

 • در کشورمان صد جور نوشیدنی زمستانی و تابستان که برای سلامت مفید اند داریم ، چرا باید آشغال دشمن را حلوا حلوا کنیم.
  ارز دشمن برای چاپ هر اسکناس صد ( اسم ارزشان را تحریم کردم ) یک سنت خرج بر می دارد و بدهکاریشان دنیا را به مصیبت می اندازد و ما بکمک دلال ابله * این ارز ورشکسته را روی سر می گذاریم!
  * ابله کسی استکه شاخه زیر پای خود را اره می کند.