تذکر به خانم نیمه برهنه لب ساحل! چرا اینقدر قضاوت میکنید لعنتیااااا


تذکر به خانم نیمه برهنه لب ساحل!
چرا اینقدر قضاوت میکنید لعنتیاااا
میگن بعد از دیدن این کلیپ مرز های منطق خودشونو تو دریا غرق کردن
هشدار: احتمال پارگی رگ های مغز


+ 
25

- 
7

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • خانم محترم شما اول بفرمایید مسلمانید یا بهایی؟
  چون بهاییان فرقشان با ما در همین جزئیات و آزادی هایی است که می خواهند دوغ و دوشاب را باهم بنوشند و کاری با احکام و اصول ندارند به همین دلیل اینقدر طرفدار دارد چون در این فرقه به مردم گفته می شود هرکاری دوست داری بکن طبق فرمایشات جناب بهاء لعنت الله علیه.
  چون دین باید به روز باشد و نعوذ بالله خدا از 1400 سال بعد بی اطلاع بوده و مختص اون زمان فرامین را وحی کردند و اگر الان قرار باشد وحی کنند به بهاء گفته عزیزم هرزگی آزاد، دزدی آزاد، .... خلاصه اینکه لطفا مثل گوسفند پیرو رسانه ها و افراد دیگر نباشیم و خودمان هم تحلیل کنیم و لازمه این تحلیل اول از همه مطالعه است چیزی که متاسفانه افراد موذی و عوضی مثل همین بهاء و امثالهم خوب بلدند ولی ما ملت مسلمان فقط به حرف چرند و پرند این گونه افراد گوش می کنیم و متاسفانه باور سفت و سخت هم پیدا می کنیم تا جاییکه می بینیم حتی افراد مسن جامعه هم واقعا با 20 سال گذشته خودشان تفاوت اعتقادی پیدا کردند و این یعنی نفوذ کلام این منحرفان در ما سست عنصران خیلی بالاست و متاسفانه همه ما حزب باد هستیم تا حزب الله.

 • دشمن: دیزنی، هالیوود، نت‌فلیکس، اچ بی او، اینستاگرم، یوتیوب، فیسبوک، تیک تاک، ماهواره، سینما.............


  ایران: میشه لطفا حجاب داشته باشید؟

 • دقیقا به واقعیت اشاره کردید ، با این همه‌گیری وحشتناک بی بندوباری و تغییر ارزشهای اسلامی با ارزشهای دروغین و برگشت به جاهلیت وعده داده شده در اسلام چگونه باید برخورد کرد? انگار خدای ناخواسته سرگذشت قوم لوط در پیش است. ولی کو گوش شنوا و انسان عبرت بگیر

 • از حجاب تا غزه (سخنان به حق دکتر صادق کوشکی)
  **************************
  یک سال است که بی حجابی و زیرپاگذاشتن علنی احکام الهی در مملکت اسلامی عادی شده و اکثریت قریب به اتفاق مسئولان مملکتی کوچکترین قدمی در جهت دفاع از شریعت و اخلاق و سلامت روانی جامعه برنداشته اند!
  فرض کنید مسیر برای ورود ج.ا.ا به نبرد غزه باز شود و ما در آستانه جنگ با صهیونیستها قرار بگیریم ! به نظرتان موضع مسئولان محترم در این حالت چه خواهد بود ؟
  --------------------
  آقای رئیسی : در مبارزه با صهیونیستها اولویت با کار فرهنگی است !
  اما اولویت دولت حل مشکل سفره مردم و بازگشایی کارخانجات تعطیل شده است . انشالله بعد از حل مشکلات اقتصادی با اتخاذ تدابیر فرهنگی مشکل جنگ با رژیم صهیونیستی را هم حل و فصل می کنیم.
  ---------------------
  شهردار تهران : اولویت ما خدمت به شهروندان و تکمیل فاز هشتم مترو است . در ضمن عملیات احداث بزرگراه شهدای غزه در حدفاصل مناطق ۱۱ و ۱۲ را آغاز کرده ایم. وظیفه شهرداری تهران حل مشکلات ترافیکی است و جنگ با اسرائیل به ما مربوط نمی شود.
  ----------------------
  دبیرشورای انقلاب فرهنگی : عده ای نادان خیال می کنند شیوه جنگ با اسرائیل امنیتی و نظامی است !
  -------------
  وزیر ارشاد : ما در حال پیگیری هستیم و اوضاع خیلی خوب است!
  -----------------
  آقای صدا و سیما : بکار بردن واژه های خارجی «بمب» و «تانک» در ادبیات فرماندهان نظامی غلط است و باید از واژه های «تخریب کنک» و «رخش آهنی» بجای آنها استفاده شود.
  ------------------
  رئیس مجلس : ما با پیش برد رهیافت حکمرانی نو در چهارچوب قواعد عقلانیت ابزاری با کانفلیکتهای پیش آمده مواجه خواهیم کرد!
  -------------------------
  رئیس قوه قضائیه: ما برای جنگ با اسرائیل کمبود قانون نداریم!
  ---------------------------------
  اغلب نمایندگان مجلس : بنا به تدبیر هیات رئیسه محترم ،مسئله جنگ با اسرائیل را از طریق «اصل ۸۵» حل خواهیم کرد.
  -----------------------------------
  برخی اندیشمندان عضو شورای انقلاب فرهنگی:
  صهیونیسم و رژیم صهیونیستی در حقبقت یک اندیشه است و نمی شود با جنگ و برخورد فیزیکی به مقابله با این اندیشه پرداخت!
  --------------------------------------
  برخی از وعاظ محترم و فضلای حوزه: .................................(این عزیزان اهل سکوت هستند و اصولا جز درس و بحث و ذکر مصیبت و پرداختن به مباحث عالمانه ای مانند «مبانی انتظار سلبی در جامعه مهدوی» تمایلی به سایر اشتغالات ندارند)
  *******************************************
  دفاع از حجاب و عفاف و سلامت اخلاقی جامعه اسلامی همانند دفاع از مظلومین غزه واجب است .
  کسانی که در یک سال گذشته جرات ورود به میدان دفاع از شریعت و اخلاق را نداشته اند قطعا شجاعت جنگ با صهیونیستها را هم نخواهند داشت !

 • خون نداده‌ایم که ترکیه باشیم

  ترکیه دوران حزب عدالت و توسعه ترکیه‌ ایست در حال توسعه شتابنده و اقتصاد فعال که بدون داشتن پشتوانه نفتی و معدنی _حداقل تا پیش از بحران‌های اخیر_ توانسته خود را یک سر و گردن بالاتر از دولت‌های نفتی منطقه قرار دهد.

  در کنار این توسعه اقتصادی، ترکیه این دوران خصوصیات دیگری هم دارد:
  ▫️تکیه بر وحدت نژادی برای ایجاد هژمونی منطقه‌ای که منجر به گسترش نژادپرستی و شکاف اجتماعی در دیگر کشورها شده است.
  ▫️دخالت نظامی توسعه طلبانه در دیگر کشورها مانند سوریه و لیبی بر مبنای صرف کسب قدرت و منافع اقتصادی
  ▫️ادعای حمایت از فلسطین و همزمان همکاری‌های گسترده اقتصادی و استراتژیک با اسراییل
  ▫️داعیه‌داری اسلامگرایی و تبدیل شدن به هاب فساد و فحشا در منطقه
  و.... بخشی از خصوصیات این دوره ترکیه است که از ترکیه کشوری #سوءاستفاده‌گر و منفعت‌طلب و #دلال‌مسلک در تصور جهانیان ساخته است.

  به طور خلاصه شاید بتوان گفت ترکیه به کشوری تبدیل شده که در عین تقویت بنیه‌های اقتصادی بنیان دین و فرهنگ خود را منهدم کرده و از پوسته آنها به نحوی سوءاستفاده می‌کند که بنیان‌های اخلاق سیاسی و اجتماعیش را هم نابود کرده و به اخلاقی یهودی‌مآبانه مبدل کرده است.

  سوال اینست که ما این همه #شهید و جانباز دادیم این همه در مقابل شرق و غرب ایستادیم، این همه #تحریم‌ها را تحمل کردیم که در صف ترکیه شدن بایستیم؟!!

  به نظر می‌رسد حداقل بخشی از مسئولین و جریان‌های سیاسی داخل نظام و حتی مدعی انقلاب جوابشان به این پرسش مثبت است.
  ◽️می گویی فلان مسئله بنیادین فرهنگی در کشور‌معضل است، چرا مسئولین رسیدگی نمی کنند؟ دادها بلند می‌شود که ساکت باش نمی‌گذاری دولت به اقتصاد برسد. آقا توصیه به اقتصاد کرده.
  ◽️می گویی آقای قوای سه_گانه چرا قانون حجاب را اجرا نمی کنی و وسط جنگ هیبریدی خط مقدم جبهه را رها کرده‌ای؟ می گویند لال‌شو حضرت آقا ما را انقلابی خوانده. شما #سوپر_انقلابی‌ها که بالاخره رای می دهید اگر با بی‌حجابی برخورد کنیم سبد رأیمان می‌ریزد.
  ◽️اوضاع به گونه ایست که هرکسی شعارهای انقلاب را جدی سر دست می‌گیرد و به عرصه عمل وارد می‌شود_اگر از هستی ساقط نشود_ باید پی تودهنی خوردن از برخی مقامات و سرزنش شنیدن را به تن خود بمالد.

  و شاید این نگاه، بزرگترین معضل انقلاب اسلامی در دوران معاصر باشد، مسئولینی که مانند برخی غربزدگان پادوی غرب در ویران کردن کشور نیستند و قصد توسعه کشور را دارند و عمدتا در سلوک شخصی مؤمن و مسلمانند ولیکن در ساحت حکومت به عملی کردن آرمان‌های انقلاب اعتقادی ندارند و نهایت هدفشان ترکیه شدن و آرزوی محالشان ژاپن شدن است!

 • قضاوت نکنید که عادی کردن بی حجابی و لختی گری و بعد شرابخواری و همجنس بازی تصمیم جمعی این حکومته.(ببینید که چقدر قوه قضائیه و مجلس و دولت و صدا و سیما همگام با هم و به اسم وحدت ملی و دوقطبی نشدن!تو سر حزب اللهی ها میزنن.)

 • به نظر حرکت به سوی اجرای سند 2030، برای خوش خدمتی به شیاطین در برنامه است.