توصیف جالب استاد رحیم‌پور ازغدی از بچه‌های مقاومت


فقط ما همچین دیوانه هایی داریم، بقیه دنیا عاقلند...


+ 
22

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • به خبر فوری در باره خبر:/ آتش‌بس در غزه تمدید نشد/ جنگ ازسرگرفته شد/ جمعه 10/09/1402
  ---
  چرا فلسطینیان از عهد شکنی همیشگی صهیونیستهای نسل کش درس عبرت نمی آموزند؟!
  ---
  « وَإِذْ يَعِدُكُمُ اللَّهُ إِحْدَى الطَّائِفَتَيْنِ أَنَّهَا لَكُمْ وَتَوَدُّونَ أَنَّ غَيْرَ ذَاتِ الشَّوْكَةِ تَكُونُ لَكُمْ وَيُرِيدُ اللَّهُ أَنْ يُحِقَّ الْحَقَّ بِكَلِمَاتِهِ وَيَقْطَعَ دَابِرَ الْكَافِرِينَ » ﴿ آیه ۷ سوره أنفال ﴾
  چرا سازمانهای مبارز و آزادی خواه فلسطینی همیشه با پذیرفتن آتش بست با رژیم جعلی نسل کش و قانون ستیز صهیونیستها بزرگترین خطا را در حق ملت فلسطین و خود تکرار می کنند و از تاریخ عهد شکنی همیشگی این رژیم دست نشانده و حامیان ضد بشر و چپاول گر این رژیم درس عبرت نمی آموزند؟؟؟!!!
  چرا حزب الله لبنان به حکم قرآنی خداوند در جهاد خداپسندانه به راهبرد موفق باز دارندگی که رژیم صهیونیستی یاغی نسل کش را فلج کرد باز نمی گردد و با سایر نیروهای مقاومت جهانی منطقه را از شر این رژیم جعلی دست نشانده آمریکا و غرب چپاولگر و نوکران زبون و خائن آن پاکسازی نمی کند؟؟؟!!!
  خداوند در قرآن تاکید می کند که ترس از دست دادن زرق و برقهای فانی مادی دنیا بجز شکست و نابودی این زرق و برقها و از دست دادن نصرت الهی سر انجام دیگری ندارد .

 • برای نابودی نسل کشان تاریخ معاصر لحظه شماری می کنیم/ شنبه 11/09/1402
  ---
  جبهه مقاومت اسلامی و نیروهای جان بر کف بسیج مردمی برای رویا رویی سرنوشت ساز و نابودی قشون زبون رو به زوال جبهه شیطان پرست نسل کش چپاولگر و نوکرانشان در همه جای جهان با بی تابی لحظه شماری می کنند و کوسه های گرسنه درنده در همه دریاها آماده به دندان کشیدن لاشه های متعفن و کثیف این نسل کشان تاریخ معاصرند . خداوندا تسریع بفرما

 • استاد این حرفات مخالف قرآن و سخنان اهل بیت هست هر چند که میدونم که نیت شما خیر است . جهاد با فرعون زمان نهایت عقل و درایته طرف مقابل و کسانی که دنیای زود گذر رو به آخرت ترجیح میدن و کسانی که به آخرت و حساب و کتاب ایمان ندارند دچار جنون هستند.

 • ایشون براساس منطق فعلی این جنگلی که اسمش هست دنیا. توی این منطق ذلیل بودت و تسلیم شدن جلوی مستکبران عقله و مقاومت بی عقلی. طبق این منطق هست که افساد طلبان میگن ائمه بعد از امام حسین رفتار عقلانی در پیش گرفتند‌.
  بله از نظر کافران ما دیوانه ایم پس به این دیوانگی افتخار می‌کنیم.

 • چرا فلسطینیان از عهد شکنی همیشگی صهیونیستهای نسل کش درس عبرت نمی آموزند؟!/ پنجشنبه 02/09/1402
  ---
  چرا سازمانهای مبارز و آزادی خواه فلسطینی همیشه با پذیرفتن آتش بست با رژیم جعلی نسل کش و قانون ستیز صهیونیستها بزرگترین خطا را در حق ملت فلسطین و خود تکرار می کنند و از تاریخ عهد شکنی همیشگی این رژیم دست نشانده و حامیان ضد بشر و چپاول گر این رژیم درس عبرت نمی آموزند؟؟؟!!!

 • ولی ایرانی ها الآن به جرگه عقلا پیوستن و براشون مهم اینه که قیمت دلار ثابت بمونه ولی به قیمت رقص در خون مردم یمن و فلسطین.
  عراق حلبوسی رو برکنار میکنه چون با شرکت اسرائیلی کار میکرده ایران میلیاردها تومن به شرکت اسرائیلی fresh fruits میده.
  تف بر این همه وادادگی. اگه داریم تو اسرائیل زندگی میکنیم بگین تا ما هم در جریان باشیم.