پشت پرده آهنگ جدید ساسی مانکن به نام #برادران_لیلا!!


عادی سازی ابتذال برای کودکان؛ گاهی #والدین اینگونه آثار را به فرزندان خود نشان می دهند و حتی گاهی خودشان هم با آنها همراه می شوند.

برادران لیلا هم تکرارِ همان سناریوهای گذشته ی ساسی و حامیانش هست.
او در ویدیوهایش حتی آرمِ مثبت 18 سال را هم استفاده کرده که همین هم حربه ای است که زیر هجده ساله ها را برای دیدنِ این اثر ترغیب کند.
استفاده از واژه خاله هم به نوعی ابزاری #جنسی در دست ساسی بدل شده است


+ 
290

- 
100

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • ااخه اینم جز آدمی زاد مگه

 • تتلو و ساسی اساسا یه عمله برای سایتهای قمار و شرط‌بندی هستند
  گروه های بزرگی از آدم های فاسد اقتصادی که نفعشون توی این وایرالهاست
  بنظرم حرکتشان اول از همه میزنه توی دهن اون احمقهایی که میگن هنر از عقیده جداست اون احمقهایی که یه روز سیاست از عقیده جدا میدونن و یه روز اقتصاد رو از دین
  ساسی پوسته یه عده گروه مخفی از آدم های تیزهوشی هستند که واقعا میدونن فرهنگ و اقتصاد و جامعه شناسی و دین و سیاست اصلا ا هم جدا نیست البته این گروه تیزهوش دارن هوششون رو در جهت منفی و فقط به سمت ویرانه سازی ایران بکار می برن
  پاسخ اینها رو باید به سبک خودشون داد نه با فحش

 • ... 02/10/2 ساعت 19:58


  خب ،،حرفتون درست چرا میزارین اهنگاش به ایران برسه اصلا خب نزارین

 • نگین 02/9/19 ساعت 18:02

  خب خانندس گناه بخونه واقعا واقعیت نشون داده به شما هم ربطی نداره اون تو یه کشور دیگه میخونه نه که شما خیلی به فکر مردمید

 • خب خانندس؟ کدوم خری به ایشون مدرک خوانندگی داده. البته خرهایی مثل شما کم نیستن. ولی حیف خر که موجودی با فهم شعوره.
  گناهِ بخونه؟ وقتی برای ترویج گناه بخونه بله گناه هست که بخونه.
  واقعیتُ نشون داده؟ یکی از واقعیت های زندگی رفتن به توالت و انجام مراحلی در اونجاست. من مطمئنم اگه یه کثافتی بیاد و در مرد مراحل فرآیندی که توی توالت صورت میگیره بخونه باز شما میگین چکارش دارین داره واقعیت رو میگه!!!
  این هم که ما نمیخوایم سر این جرثومه فساد رو بگذاریم رو سینش به شما مربوط نیست.
  اون بی همه چیز تو یه کشور دیگه میخونه چرا باید خوانندگی به فارسی و مخاطبش بچه ها باشن؟
  من به فکر بقیه مردم نیستم من به فکر بچه خودمم که بعدا یه وقت تو مدرسه دوستای الدنگ یهو بخوان مزخرفات اون بی پدر رو که اسمش رو گذاشته خوانندگی، بهش نشون بدن.

 • تصحیح: این هم که ما میخوایم سر این جرثومه فساد رو بگذاریم رو سینش به شما مربوط نیست.

 • حالا شما خوشحالید که داره افول می‌کنه؟؟ اگر فضای موسیقی داخلی باز بود این خواننده و سایر خوانندگان از کشور فرار نمی‌کردند و همینجا آثار خود را تولید می‌کردند و تحت نظر هم بود. اما نیازمند این بود که ممیزی‌های معقول باشد نه طوری که هنرمند را فراری دهد

 • فضا دیگه بازتر از این؟ اون خوانندگان فراری هم عجب آثار قاخری داستن. فقط نمیدونم چرا بنان داره تو گور میلرزه با این موسیقی های فاخر!!! ممیزی معقول یعنی چی دقیقا؟ تو آمریکا هم از ممیزی معفول رسیدن به اینجایی که رسما موسیقی شیطان پرستی به عنوان اثر فاخر شناخته میشه.
  اسم هنر رو هم به لجن کشیدین. هر خر و گاوی که الآن از خونه قهر میکنه و تو اینستاگرام با یه ثدای مثل غول شروع میکنه به خوندن رو دارین به اسم هنرمند به خوزد خلق الله میدین.
  اصلا میتونی بگی عقل دقیقا چیه؟ منظورت از همون عقلیه که هر دفعه به تسلیم شدن در برابر کافران و مستکبران میگه کار عاقلانه؟
  نداهای شیطان عقل نیست جهالته. عقل یعنی دین. عقل یعنی قرآن. عقل یعنی اهل بیت.

 • بنظر اینجانب متهم ردیف اول شخص وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی است که با کوتاهی و مسامحه کاری به این شیاطین خبیث میدان فعالیت میدهد

 • تعجب می کنم از اینهمه سر زیر برف کردن شما و تخطئه کردن دیگران. بجای اینکه قبول کنید توفیق امثال ساسی در جذب مخاطبین نسل جدید و سعی در ارتقای برنامه های داخلی و برنامه های صدا و سیما و جذب جوانان، فقط سعی می کنید بگید نه. طوری نیست. انشالله گربه است. واقعا قافیه رو باختید. کمی سرتون رو از زیر برف بیرون بیارید ببینید تو جامعه چه خبره. لازم نیست غلطهای امثال ساسی و تتلو رو بگیرید. خودتون اگر میتونید یه چیزی بسازید که همه نسل جدید و جوان زمزمه اش کنند. نمی تونید چون افکار رنگ باخته ای دارید که این نسل قادر به پذیرشش نیست.

 • نسل جدید نسلیه که با پفک (توهم خالص) و نوشابه (سم خالص) و پاستیل و ژله (نجاست خالص) بزرگ شده. ذائقه نسل جدید ذائقه ای هست که آشغال هایی مثل همبرگر و پیتزا رو خوشمزه میدونه و از عذهای سالمی و مقوی مثل دیزی و کالاجوش و آمربی رو برمیگردونه و میگه پیف بو میده!! حالا شما میگن به جای این که تو سرششون بزنیم و بگیم به جای آشغال غذا بخورین میگن خودتون بیشتر بهشون آشغال بدین.
  نسل جدید چه در خارج و چه در ایران مصرف کننده فیلم های مستهجنه و اون فیلما نسل جدید مخاطبین رو جذب کرده بعد امثال شما میگین چون وضعیت این طوریه برای این که جوانان ایرانی پای پورن خارجی نشینن خودتون پورن ایرانی بهشون بدین!!
  این نسل قادر به پذیرش حرف حق نیست چون به گفته امام حسین با مال حرام بزرگ شده و شکم ها از حرام پر شده. الآن تنها چیزی که این نسل قادر به پذرشش هست کتکی هست که تو کودکی نخوردن. و الیته حکومت هم نشون داده بنا نداره تو سر این نسل بزنه برعکس داره تو سر حزب اللهی ها میزنه.
  این که تفکر دینی و اسلام رو افکار رنگ باخته میدونین مطلب تازه ای نیست. شیاطین هم کیش شما در زمان نوح هم، به نوح میگفتن حرفات قدیمیه و اسطوره ایه (هذا اساطیر الاولین!)!!
  در پایان میخوام بگم نیازی به دلسوزی شما شیاطین برای جوونا نداریم. همون ترکیه رو به گند کشیدین و کاری کردن که به طور میانگین هر دختری 14 تا شریک جنسی داشته باشه بسه.البته مسئولین شیطان صفت هم فکر با شما الآن در راس امورن و دارن همون کارای مد نظر شما رو انجام میدن.

 • جناب راد شما گفتین افکار ما رنگ باخته و این نسل قادر به پذیرشش نیست. حرفت حقه.
  برای همین میخوام جوابتون رو با افکار مترقی نسل جدید بدم که سال گذشته تو جنبش فواحش هم شاهدش بودیم.

  آقای راد سگ ننتو ب...

  خب حالا که از این پاسخ مترقی لذت بردی برو پی کارت.

 • ریورسِش چه میشه!

 • کودکان غزه در حال تکه تکه شدن و کودکان ایرانی در حال قر دادن با معلم.
  کودکان ایرانی مظلوم تر از کوکان فلسطینی هستند چون اونا نهایتا جسمشون با بمب نابود میشه ولی کودکان ایران روحشون داره با فصلی مجازی بمباران میشه.
  کودکان غزه شهید میشن ولی کودکان ایرانی تبدیل میشن به یه مشت زامبی بی عقل که در خدمت شیطان هستند.
  به برکت دولت هم که سند ۲۰۳۰ با قدرت هرچه تمام ور مدارس در حال اجراست.
  به قول روحانی علی برکت الله

 • شما نماینده غزه ای؟؟مسائل کشورهای دیگه به ما چه؟ی سوال از منتقدین،مسئولین برای پرورش کودکان چه حرکت و فعالیتی کردند که انتظار برداشت داشته باشند؟اگر این آهنگ ها ناراحتتون می‌کنه و به غیرتتون برمیخوره،شماهم سرمایه گذاری کنید تو رشد پرورش کودکان نه اینکه فقط حرف...

 • خوبه سعدی اینو در مورد شما بی وجودا گفت:
  تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید که نامت نهند آدمی.
  بله با حفظ سمت نماینده غزه هستم چون به دستور پیغمبر هر مسلمانی باید نماینده و یاریگر مظلوم باشه.
  این که مسئولین عوضیایی هستن از جنس خودت که شکی درش نیست. این که باید برای بچه ها محتوای اسلامی هم بسازیم باز هم شکی درس نیست.
  و این که باید جرثومه های فسادی مثل شما و ساسی مانکن رو از بین برد هم شکی درش نیست.
  تربیت بچه ها که رقابت دو تا ماست فروشی نیست که ماست ها رو عرضه کنن و هر کی ماست مورد نظر خودش رو برداره!!!!