عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • مهمان 02/11/20 ساعت 13:27

  گوشزد نکتهای دردناک به پایگاه خبر فوری/ جمعه 20/11/1402
  ---
  به خبر فوری 20/11/1402
  ---
  از این چهرهای مسئول سابق معروف دوران 45 ساله انقلاب هیچ دلسوز و فادار به انقلاب نمی پرسد که شماها در ابتدای انقلاب چه قدر پول و دارایی داشتید و هم اکنون چه دارید و با تحقیق و تفحص عادلانه و بی طرف نیز بپرسد ؛ از کجا و چگونه پول و دارایی شما رشد کرده است؟!
  ---
  به خبر فوری 20/11/1402
  ---
  احمدی نژاد تافته جدا بافته از اکثریت مسئولان 45 سال اخیر بیش نیست که با زجر و رنج اکثریت مردم بی پناه خود و اطرافیان آنان به منافع کلان رسیدند و و بنا به علل مرموز هیچ مسئول دلسوزی آنان و دارایی آنان را به محاکمه عادلانه علنی فرا نخواند!!!
  ---
  به خبر فوری 20/11/1402
  ---
  اگر در وزارت ارشاد ایران مسئول وطن دوست دلسوز غیرتی وجود دارد صاحبان این روزنامه را در کشور خودشان به محاکمه بکشاند و به سزای عملشان برساند تا برای دیگران درس عبرت آموزنده سخت و دندان شکن بشوند .
  ---
  به خبر فوری 20/11/1402
  ---
  متأسفانه پایگاه خبری معروف پر کاربر خبر فوری با ملاحظات غیر حرفه ای با حذف دیدگاهای مستدل و مستند روشنگر ؛ در حق دین و نظام و ملت ستم بزرگی مرتکب می شود و سیاست اختناق را در کشور ترویج می کند!!!
  ---
  به خبر فوری 20/11/1402
  ---
  مسئولان بی سواد یا خیانت پیشه همیشه زمینه ساز بدنامی انقلاب و نظام و رهبری و زجر و رنج همیشگی اکثریت مردم بوده و غالبا با بهانه های غیر اصولی از مجازات علنی عادلانه مصون مانده اند!!!
  ---
  به خبر فوری 20/11/1402
  ---
  چشم دولت مردمی روشنن که ارزش پول ملی ایران ثروتمند را از وضع مالی فقیرترین کشورها پایینتر آورده و دو سوم جمعیت مردم کشور را به زیر خط فقر دچار کرده و تنها از رنج و فلاکت این مردم بی پناه با ترویج سرمایه داری ضد بشری و فرهنگ اشرافیگری و حاکم کردن دلار آمریکا بر اقتصاد کشور برای خود نام و نشان می سازد!!!

 • باید جوابگو باشی مرد نا حسابی؟؟؟ خادم مردمی و باید بهش افتخار کنی، اما توهم ورت داشته !!! خدا امثال تو رو اگه قابل هدایت نیستی لعنت کنه.

 • مملکت ول شده که این مردک اینگونه پاسخ میده !

 • تنها برنامه ای که من دنبال میکردم ، شگفت آوری آسمان را منتقل میکرد

 • به جهنم
  توضیح ندین توضیح ندین تا همین عده هم دیگه نگاهتون نکنن
  حتی اگه حق هم با شماها باشه باید توضیح بدین بی شعورها

 • واقعا باعث سرافکندگی هست این نحوه پاسخگویی این مدیر شبکه 4