ارسال در 1402/12/9 ساعت 12:56 2024-2-28 12:56:33

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • مهمان 02/12/12 ساعت 12:08

  فرق خدای وهابیت با خدای ما اکثریت شیعیان چیست؟!
  ---
  ---
  خدای وهابیت ؛ تحریف قرآن و قربانی کردن رحمانیت خدا به پای کج فهمیها و تحجر شیطانی این فرقه افراط گر بادیه نشین بی مغز است و خدای ما اکثریت شیعیان ؛ تفریط و غلو در سهیم کردن هزاران بنده در حقیقتهای منحصر به خدا است که نقض و نابود کردن آشکار توحید ربوبیت و عبودیت و الوهیت یگانه ذات اقدس خداوند و قربانی کردن خدایی این ذات اقدس الهی به پای پیروی از ترفندهای شیطان پلید است .

 • مهمان 02/12/15 ساعت 12:27

  تهدید بزرگ خداوند به پیامبران
  ---
  خداوند پیامبر اسلام و پیامبران الهی پیش از آن حضرت را در آیه قرآنی محکم و مفصل رسا و گویا و انکار ناپذیر : « وَلَقَدْ أُوحِيَ إِلَيْكَ وَإِلَى الَّذِينَ مِنْ قَبْلِكَ لَئِنْ أَشْرَكْتَ لَيَحْبَطَنَّ عَمَلُكَ وَلَتَكُونَنَّ مِنَ الْخَاسِرِينَ » ﴿ ۶۵ سوره زمر ﴾ تهدید کرده اگر هر آفریده ای را در ویژگیهای فرا طبیعی الهی منحصر به یگانه ذات اقدس الهی با این ذات سهیم سازد تمام عبادتها و نیکیهای این پیامبران را تباه خواهد ساخت و آنان را بی تردید در زمره زیانکاران قرار خواهد داد .
  آنچه که با فریب شیطان پلید و با سکوت یا تشویق متولیان آموزش و تبلیغ دین و مذهب میان اکثریت پی روان ادیان الهی در دورانهای مختلف تاریخ رواج یافته همین سهیم سازی است که شیطان به هنگام راندن شدن از بهشت سوگند یاد کرد با ترفندهای گوناگون خود همه متدینان را به نام دین و مذهب گمراه کند .
  جامعه بشری هم اکنون در اکثریت محافل دینی و مذهبی ، آشکار شاهد رقیب تراشی برای یگانه ذات اقدس الهی در ویژگیهای فرا طبیعی منحصر به این ذات است ، که با نادیده گرفتن شناختها و هشدارهای وحی اصیل الهی ؛ اکثریت متدینان به این ادیان با فریب شیطان به نام دین و مذهب دچار آن شده و خود را در قیامت با تاکیدهای فراوان این وحی به عذاب الهی نابخشودنی گرفتار خواهند دید .
  خداوند در وحی اصیل خود بارها به بشر هشدار داده که این رقیب تراشی هلاکت آفرین است و هرگز بخشش پذیر نیست .

 • مهمان 02/12/11 ساعت 16:53

  سخن در لفافه از حقیقتهای قرآن کمک به شیادان دین فروش است
  ---
  روحانی معروف ؛ آقای علیرضا پناهیان در برنامه های تلویزیونی خود در سیمای ملی ج.ا.ا از صراحت ضروری در تببین و تبلیغ حقیقتهای محکم و مفصل تعیین کننده توحیدی قرآن بویژه در موضوعهای خدا شناسی و پیامبر شناسی و غیب شناسی قرآن یا پرهییز می کند یا متاسفانه آگاهی درست به نقش حیاتی و سرنوشت ساز این حقیقتها ندارد .
  این شیوه تبلیغی آقای پناهیان بی تردید دانسته یا ندانسته یکی از علل بنیادین رواج آزاد و روز افزون جعلیات و خرافات بشری ضد قرآن و عقل است .
  این شیوه ناقص که از صراحت لازم در تبیین حقیقتهای الزام آفرین قرآن برخوردار نیست ؛ شیادان و کاسبان دین فروش را در تحریف حقیقتهای قرآن و گرفتار کردن متدینان به گمراهی هلاکت بار کمک می کند .

 • مهمان 02/12/10 ساعت 12:08

  سئوالی حیاتی از روحانی نو ظهور در پایگاه روشنگری!!!/ پنجشنبه 10/12/1402
  ---
  آقای قزوینی چرا از خطر توحید ستیزی هلاکت بار که با تاکیدهای مکرر خداوند در شناختها و هشدارهای محکم و مفصل و انکار ناپذیر سر تا سر قرآن تمام عباداتها و نیکیهای بشر را تباه و نابود می کنند و در قیامت به عذاب شدید الهی نابخشودنی و محرومیت از شفاعت شفاعت کنندگان گرفتار می شوند و اکثریت بشر از جمله متدینان و دین شناسان با پیروی از جعلیات اثبات ناپذیر به آن گرفتار هستند ؛ محض رضای خدا هیچ سخن نمی گویید؟؟؟!!!