آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین در موسسه زبان دهخدا

آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین در موسسه زبان دهخدا

امروزه دیگر آموزش آنلاین زبان انگلیسی روشی متداول و پرتقاضا برای یادگیری زبان انگلیسی است. یکی از موسسات معتبر زبان که به صورت حرفه ای به آموزش آنلاین زبان انگلیسی پرداخته موسسه زبان دهخدا می باشد.

موسسه زبان دهخدا با سابقه بیش از ۱۵ سال تدریس زبان انگلیسی، با توجه به نیاز زبان آموزان به آموزش آنلاین زبان انگلیسی در پلتفرم اختصاصی خود کرده تا بهترین کلاس زبان انگلیسی آنلاین را ارائه نماید.

ویژگی های کلاس های آنلاین زبان انگلیسی موسسه زبان دهخدا

کلاس های آنلاین زبان انگلیسی موسسه زبان دهخدا همانطور که بیان شد در پلتفرم اختصاصی خود موسسه برگزار می شود تا هم بهترین کیفیت کلاس را بتواند ارائه کند و هم از پشتیبانی فنی در طول مدت زمان کلاس برخوردار باشد.

برای شرکت در این کلاس ها نیازی به نصب هیچ نرم افزاری نخواهید داشت و براحتی با هر دستگاه الکترونیکی می توانید با استفاده از مرورگر وب وارد کلاس شوید.

پس از ثبت نام دوره آنلاین زبان در پروفایل شخصی تان یک دسترسی برای کلاس آنلاین ارائه خواهد شد و شما در زمان برگزاری کلاس براحتی با کلیک بر روی لینک کلاس وارد کلاس می شوید.

امکان قابلیت ارتباط صوتی و تصویری بین زبان آموزان و استاد وجود دارد و در نتیجه با استفاده از این ابزار زبان آموزان حس بهتری از کلاس آنلاین را خواهند داشت و باعث می شود شبیه سازی مناسب از کلاس حضوری باشد.

دارا بودن تخته مجازی برای تدریس مطالب و یا ارائه تمرین، اشتراک گذاری فایل مختلف آموزشی با فرمت های مختلف از دیگر ویژگی های کلاس آنلاین موسسه زبان دهخدا می باشند.

ارزیابی نهایی در پایان ترم نیز به صورت آنلاین برگزار می شوند و زبان آموزان در روز امتحان با ورود به پروفایل شخصی خود، در بخش امتحان می توانند براحتی در زمان تعیین شده، در آزمون پایان ترم خود شرکت نمایند.

تعیین سطح، دریافت مشاوره و ثبت نام نیز کاملا به صورت آنلاین برگزار می شود و نیازی به حضور زبان آموز در محل موسسه نمی باشد در نتیجه زبان آموز در هر مکانی که باشد می تواند در کلاس شرکت کند.

چه دوره هایی در موسسه زبان دهخدا به صورت آنلاین برگزار می شود

تمامی دوره های زبان انگلیسی در موسسه زبان دهخدا به صورت آنلاین برگزار می شوند. این دوره ها به شکل خصوصی و گروهی می باشند.

دوره های زبان انگلیسی که در موسسه زبان دهخدا برگزار می شوند شامل دوره کودکان، نوجوانان، بزرگسالان، دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی، دوره مخصوص مشاغل، دوره مکالمه، آمادگی آزمون های بین المللی از جمله آیلتس، تافل، PTE، GRE، GMAT و ... می باشند.

برای شرکت در هر کدام از دوره های زبان انگلیسی موسسه زبان دهخدا ابتدا باید تعیین سطح شوید و براساس شرایط و هدفی که دارید بهترین کلاس و برنامه آموزشی برای تان انتخاب خواهد شد و سپس می توانید شروع به یادگیری نمایید.

در پایان دوره نیز مدرک معتبری به زبان آموزان ارائه خواهد شد که زیر نظر وزارت آموزش و پرورش کشور می باشد و به صورت فایل PDF برای تان ایمیل می شود.