پیشنهاد باورنکردنی لحظه آخر به زائرین تور مشهد

پیشنهاد باورنکردنی لحظه آخر به زائرین تور مشهد

یکی از تورهایی که می‌توانید در سایت لحظه آخر تهیه نمایید، تورهای مشهد هستند. همچنین از آنجا که سایت گردشگری لحظه آخر با آژانس‌های بزرگ چارتر کننده در ایران همکاری دارد. پس به همین دلیل سایت لحظه آخر را می‌توان به عنوان یکی از مرجع‌ترین گزینه‌ها برای گردشگرانی دانست که قصد دارند تور ارزان قیمت مشهد را تهیه نمایند. با مراجعه به صفحه تور مشهد سایت گردشگری لحظه آخر می‌توانید انواع تورهای مشهد نظیر: تور مشهد لحظه آخر، تور مشهد با قطار و انواع تورهای زمینی این شهر زیارتی را تجربه کنید.

به نقل از لحظه آخر قصد داریم روش‌های سفر اکونومی به شهر "پایتخت معنوی ایران" یا "مشهد" را مورد بررسی قرار دهیم. اگر بخواهیم مقایسه دقیقی میان روش‌های سفر به مشهد را داشته باشیم، مسافرین باید فاکتورها و عواملی را مورد بررسی قرار دهند که در ادامه می‌توانید آنها را به صورت دقیق مطالعه کنید و همچنین سعی بر این شده تا قیمت تقریبی سفر به مشهد را به ازای هر نفر را داشته باشیم تا زائران و مسافران بتوانند برنامه‌ریزی مناسب و دقیقی برای سفرشان داشته باشند.


 

نحوه سفر

سفر با ماشین شخصی

سفر با اتوبوس

سفر با قطار

سفر با هواپیما

هزینه سفر

با توجه به نوع ماشین، اقامتگاه و وعده‌های غذایی

از 850.000

تا

3.000.000

بسته به نوع اتوبوس از 470.000

تا

3.700.000

 

از 420.000

تا

3.500.000

از 1.300.000

تا

4.350.000

میزان صرفه جویی در هزینه ها

20%

40%

40%

0%

فاصله زمانی

12 ساعت

12 ساعت

10 - 12

1 ساعت و 25 دقیقه

مزایا

سفری شاد و ارزان، توقف‌های دلخواه، کنترل تهویه هوا، راحتی جابجایی در مشهد، امنیت،

تماشای مناظر، سفری ارزان، عدم دریافت هزینه بار،

عدم تاخیر در حرکت، نزدیکی ایستگاه راه آهن به حرم، امنیت نسبی، امکان استراحت کردن و قدم زدن، سفری اقتصادی

صرفه جویی در زمان، امنیت، امکانات مناسب، صندلی های راحت

معایب

عدم شناخت استراحتگاه‌های مسیر برای برخی از مسافران، خستگی ناشی از رانندگی در جاده، استهلاک خودرو، هزینه بالای بنزین

ترافیک، زمانبر بودن مسیر، خستگی از نشستن طولانی مدت، ناامن بودن نسبت به سایر روش ها،

سرعت پایین و طولانی بودن سفر، امکان هم سفر شدن با افراد غریبه

هزینه بالا، ترس از ارتفاع، تاخیر در پرواز، کنسلی به دلیل آب و هوا، فاصله زیاد فرودگاه از مرکز شهر


 

مهم : قیمت‌ها در شهریور ماه سال 1401 اندازه گیری شده و امکان دارد در ماه‌های آینده این قیمت افزایش یا کاهش پیدا کند. فاکتورهای متنوعی دیگری همچون هتل انتخابی، تعداد روزهای اقامت در مشهد و نوع وسیله سفر بر این قیمت‌ها تاثیرگذار هستند.

بهترین زمان سفر به مشهد چه موقعی است؟

حالا که از روش‌های گوناگون سفر به مشهد و هزینه‌های آن باخبر شدید. در ادامه قصد داریم تا اطلاعات دقیقی بر روی بهترین زمان سفر داشته باشیم.

فصل

بهار

تابستان

پاییز

زمستان

متوسط هزینه سفر

2.000.000

1.700.000

1.500.000

1.100.000

میزان تردد مسافرین

زیاد

نسبتا زیاد

نسبتا خلوت

خلوت

بهترین زمان برای بازدید از حرم

بامداد

بامداد / ظهر

صبح/ شب

غروب

متوسط درجه هوا

26 درجه سانتی‌گراد

38 درجه سانتی‌گراد

5- درجه سانتی‌گراد

15- درجه سانتی‌گراد

مناسبت‌ها و جشنوارهای هر فصل در سال 1401

"جشن نوروز، ولادت امام حسن مجتبی، ماه رمضان و شب های قدر، عید فطر، شهادت امام جعفر صادق، ولادت حضرت معصومه، رحلت امام خمینی، ولادت امام رضا"

"شهادت امام محمد باقر، روز عرفه، شهادت امام محمد تقی، عید قربان، ولادت امام علی النقی، عید غدیر خم، ولادت امام موسی کاظم، تاسوعا و عاشورا، شهادت امام زین العابدین، اربعین"

"رحلت رسول اکرم، شهادت امام رضا، شهادت امام حسن عسکری، روز جهانی دختر، میلاد رسول اکرم، میلاد امام جعفر صادق، ولادت امام حسن عسکری، وفات حضرت معصومه، ولادت حضرت زینب، شب یلدا"

"شهادت حضرت فاطمه زهرا، ولادت حضرت فاطمه، ولادت امام محمد باقر، شهادت امام علی النقی، ولادت امام محمد تقی، ولادت امام علی، وفات حضرت زینب، شهادت امام موسی کاظم، مبعث حضرت رسول اکرم، ولادت ابوالفضل العباس، ولادت امام زین العابدین، ولادت علی اکبر، ولادت حضرت قائم، روزجهانی زنان"


 

هزینه تور لحظه آخری مشهد از تبریز

به طورکلی برای استعلام و دانستن قیمت تور مشهد از تبریز باید به تعداد روزهای اقامت و نوع هتلی که قرار است در آن اقامت داشته باشید تعیین می‌شود. تا بتوانید با مناسبترین قیمت از مشهد دیدن کنید؛ اگر حتی یکبار سفر با تور را تجربه کرده باشید، می‌دانید امتیاز و نوع هتل تاثیر قابل توجهی در هزینه‌های تور دارد و مسافرانی که به دنبال سفری مقرون به صرفه هستند، باید به امتیاز و ستاره هتل توجه زیادی داشته باشند.