کانکس ویلایی (ویلای پیش ساخته )

 هر انسانی جهت آسایش و آرامش خود نیاز به محیطی آرام و دلنشین دارد تا بتواند دراین فضا حس رهایی از دغدغه های روزانه و مسائل اجتماعی  تجربه کند تا بتوتند برای بقای خود به آرامش ذهنی برسد . شرکت کانکس و خانه های پیش ساخته کارراد سازه معمار با توجه به نیازبشر برای این فضا محصولی را جهت این حس برای مخاطبین عزیز تولید کرده که نام این محصول کانکس ویلایی و یا ویلای پیش ساخته می باشد .

کانکس ویلایی و یا همان ویلای پیش ساخته بهترین جایگزین برای ساختمانهای سنتی است . کانکس ویلای  در زمانی کوتاه و با سرعت در هر محلی قابل نصب است . اصولاً مدت زمان اجرای این محصول بسیار کم و با در نظر گرفتن متراژ و شرایط اقلیمی تعیین می گردد . این سازه بسیار زیبا در طرح ها و با مواد های مختلف قابل اجرا می باشد .

کانکس ویلایی شرکت کانکس و خانه های پیش ساخته کار راد سازه را میتوان در هر محلی اجرا کرد و ما هیچ محدودیت دراجرا چه بلحاظ متراژ، چه طرح و چه موقعیت نداریم و براحتی قادر به اجرا این محصول هستیم . اصولاً ویلای پیش ساخته را یا بصورد چند تکه (مدولار) در کارگاه ساخته و هر تکه را با کفی تریلی حمل و در محل مورد نظر بهم چسبانده و نصب میکنند یا در محل مورد نظر پس از اجرا فندواسیون یا یک سطح شروع به اجرا میکنند .

 

کانکس ویلای دارای مزیت های می باشد یک از مزیت های کانکس ویلایی مدت زمان اجرای بسیار کم آن است و در کوتاه ترین زمان ممکن اجرا میگیردد یکی دیگر از مزیت های آن مقرون بصرفه بودن ویلاهای پیش ساخته است که نسبت به ساختمان های سنتی بسیار قیمت مناسب تری دارد، ضد زلزله بودن یکی دیگر از مزیت های کانکس ویلایی است که ما در مورد مزیت ها در وب سایت شرکت کانکس و خانه های پیش ساخته کار راد سازه معمار اطلاعات مفیدی برای شما عزیزان دردسترس گذاشته ایم و حتی در مورد معایب کانکس ویلایی مطالبی مفید در دسترس شما عزیزان گذاشته ایم .  بخشی از امکانت رفاهی کانکس ویلایی داشتن درب ورودی ضد سرقت که هم جلوه زیبایی به قسمت ورودی می بخشد و هم ویلا را از مورد سرقت قرار گرفتن محافظت می کند اولین بخشی است که هنگام ورود با آن مواجه خواهیم شد.تراس ورودی به عنوان پیش فضای ورودی محل مناسبی برای کفش  کن بخصوص در روز های بارانی می باشد که جنس کف تراس از چوب پلاست می باشد تا در عین زیبایی در برابر بارندگی و نور آفتاب مقاوم باشد.همچنین از دیگر دلایل تعبیه این تراس ورودی تعریف فضا و ایجاد حس دعوت کنندگی که از اصول معماری کهن ایرانی بوده ، می باشد .


 پنجره های یو پی وی سی دوجداره این ویلا از هدر رفتن انرژی جلو گیری کرده و مانع از ورود صدای بیرون ویلا به فضای داخلی میگردد که تمامی پنجره های آن دارای قابلیت بازشو دو حالته هم بصورت معمولی و هم بازشو از بالا می باشند.این قابلیت باعث می شود تا به راحتی میزان ورود هوا به داخل را تحت کنترل قرار داد.
آشپز خانه ویلای پیش ساخته دارای کابینت به همراه سینک و شیر آلات درجه یک ،گاز چهاردو شعله صفحه ای با هود تهویه به همراه فضایی برای یخچال زیر کابینتی و لوله کشی کامل آب سرد و گرم می باشد.
سرویس بهداشتی ویلای پیش ساخته در کنار درب ورودی قرار گرفته که با کف سرامیک دارای یک سرویس توالت ایرانی ، روشویی و حمام به همراه لوله کشی و شیر آلات اهرمی درجه یک می باشد.
اتاق نشیمن این کانکس ویلایی برای قرار دادن مبلمان و تلوزیون بخوبی طراحی گشته تا از همه فضا ها بخوبی استفاده گردد و سیم کشی آنتن و تلفن و محل قرار گیری تلوزیون روی دیوارهای مختلفی آماده سازی شده است تا به شما قابلیت هر نوع چیدمان مبلمان را با توجه به نوع سلیقه شخصی تان بدهد.
اتاق خواب این ویلای پیش ساخته با مساحت 10.5 متر مربع دارای دو پنجره بزرگ قدی می باشد تا دید مناسبی به فضای بیرون ایجاد کرده و نور مناسبی را به فضای داخلی هدایت کند. در این اتاق خواب یک کمد دیواری جهت قرار دادن البسه و وسایل اظافی تعبیه گردیده که دارای دو درب بزرگ کشویی می باشد.
شرکت کانکس کار راد سازه معمار
علاوه بر کانکس ویلایی, ارائه کننده ی خدمات دیگر همچون کانکس ساختمان پیش ساخته پانلی نیز هست که محدودیتی در اجرا, در اندازه های مختلف ندارد.

شماره تماس : 09123721772

                                                                                                                                 09383721772  

اینستاگرام: @karadsazeh