کد تخفیف گوشت و مرغ؛ خرید آنلاین از فروشگاه‌های پروتئینی با ارزان‌ترین قیمت

اینجا جدیدترین کدهای تخفیف خرید آنلاین گوشت، مرغ، ماهی، تخم مرغ، سوسیس و کالباس و... را برای شما گردآوری کرده‌ایم. با مطالعه دقیق توضیحات می‌توانید تخفیف ذکر شده را دریافت کنید. اگر هر کدام از کدهای مورد نظر شما منقضی بود به وبسایت موپُن مراجعه کنید تا از کدهای فعال مطلع شوید.

کد تخفیف پروتئین اسنپ فود

  • کد: Snapp-protein
  • توضیحات: تخفیف 50 هزار تومانی روی خرید بالای 140 هزار تومان از دسته‌بندی پروتئین

کد تخفیف اولین خرید دیجی کالا جت

  • کد: MOPNC7
  • توضیحات: تخفیف 50 هزار تومانی روی اولین خرید بالای 120 هزار تومان – روی کالاهای تخفیف کهکشانی اعمال نمی‌شود.

کد تخفیف دیجی کالا جت ویژه گوشت و مرغ

  • کد: MOPONP8
  • توضیحات: تخفیف 40 هزار تومانی روی خرید بالای 300 هزار تومان از دسته‌بندی پروتئینی – روی کالاهای تخفیف کهکشانی اعمال نمی‌شود.
  • انقضا تا پایان دی ماه 1402

کد تخفیف اکالا برای خرید گوشت و مرغ

  • کد: mopon3
  • توضیحات: تخفیف 100 هزار تومانی روی خرید بالای 900 هزار تومان از فروشگاه امارکت اکالا

محصولات پروتئینی از الزامات رژیم غذایی هر فردی محسوب می‌شوند. با وجود تورم در قیمت‌های بازار مواد غذایی پیدا کردن گوشت و مرغ باکیفیت و با قیمت مناسب مثل گذشته کار آسانی نیست. شاید نام اسنپ اکسپرس یا سایر پلتفرم‌های آنلاین را شنیده باشید. در واقع پیشرفت تکنولوژی سبب شده که شما بتوانید خیلی راحت و با دسترسی به اینترنت، بهترین مواد پروتئینی را با قیمت مناسبی خریداری کنید. در حال حاضر پلتفرم‌های مختلفی در قالب سایت یا اپلیکیشن طراحی شده‌اند و با دسترسی به بهترین فروشگاه‌های پروتئینی منطقه، مواد غذایی باکیفیتی را در اختیار کاربران می‌گذارند.

استفاده از کد تخفیف اسنپ فود و دیجی کالا

قطعا نام فروشگاه‌های اینترنتی دیجی کالا جت و اسنپ فود را شنیده‌اید. این دو فروشگاه از محبوب‌ترین پلتفرم‌های آنلاین هستند که بهترین محصولات پروتئینی را با مناسب‌ترین قیمت عرضه می‌کنند. در ادامه لیستی از کدهای تخفیف مناسب این فروشگاه‌ها قرار داده می‌شود تا بتوانید مطابق شرایط خود از آن‌ها استفاده کنید. توجه داشته باشید که این کدها شامل محدودیت زمانی هستند و تنها تا زمان مشخصی تخفیف آن‌ها بر روی خرید اعمال می‌شود. جهت دسترسی به کدهای تخفیف جدیدتر می‌توانید به سایت موپُن و دسته‌بندی مربوطه سر بزنید.

معرفی بهترین سایت‌های خرید محصولات پروتئینی

خرید آنلاین محصولات پروتئینی مثل گوشت، مرغ و ماهی ریسک بالایی دارد؛ چرا که در صورتی که محصولات تازه نباشند، نمی‌توان از آن‌ها استفاده کرد و حتی ممکن است باعث بیماری یا مرگ شود! شما باید برای خرید چنین محصولاتی، بهترین و معتبرترین پلتفرم‌ها را انتخاب کنید. در حال حاضر بهترین پلتفرم‌هایی که محصولات تازه و باکیفیت را با قیمت‌های مناسب عرضه می‌کنند مواردی مانند اسنپ اکسپرس، دیجی کالا جت و اسنپ فود هستند. انتخاب هر کدام از این پلتفرم‌ها به موقعیت مکانی شما وابسته است. پیشنهاد می‌شود با مقایسه قیمت محصولات و تخفیف‌های اعمال شده روی آن‌ها تصمیم بهتری هنگام خرید کالاهای پروتئینی بگیرید.

خرید محصولات پروتئینی از اسنپ اکسپرس

اسنپ اکسپرس یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های خدماتی اسنپ است. این سامانه از طریق سایت و سوپر اپلیکیشن اسنپ قابل دسترسی بوده و شامل لیستی از فروشگاه‌های مختلف است.

دسته‌بندی محصولات پروتئینی در اسنپ اکسپرس

برای خرید محصولات پروتئینی در اسنپ اکسپرس ابتدا باید فروشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که تمام فروشگاه‌های لیست موجود، در محدوده اطراف شما هستند و نسبت به فاصله‌ای که با شما دارند، هزینه پیک متفاوت است. با انتخاب دسته‌بندی محصولات پروتئینی در صفحه اصلی فروشگاه دسته‌بندی‌های فراورده‌های پروتئینی مثل گوشت، مرغ، سوسیس و کالباس و موارد دیگر را مشاهده می‌کنید.

طرح‌های تخفیفی اسنپ اکسپرس

علاوه بر تخفیف‌های موجود بر روی محصولات پروتئینی، گاهی برخی از فروشگاه‌ها امکان تحویل حضوری کالا را فراهم می‌کنند. به این ترتیب هزینه پیک از روی هزینه کل خرید کم می‌شود. همچنین تخفیف‌های دوره‌ای اسنپ اکسپرس شرایط خرید مناسب را برای کاربران فراهم می‌کند.

خرید محصولات پروتئینی از دیجی کالا جت

دیجی کالا جت یک سرویس محبوب و وابسته به سایت دیجی کالا است. شعار اصلی دیجی جت، تنوع بالای محصولات، قیمت پایین و ارسال سریع است. این سایت که در سال‌های اولیه کارش با نام دیجی فرش نیز شناخته می‌شد، فعالیت خود را به‌طور رسمی از سال 97 شروع کرد.

دسته‌بندی محصولات پروتئینی در دیجی کالا جت

با انتخاب دسته محصولات پروتئینی در سایت یا اپلیکیشن دیجی کالا جت، تمامی فروشگاه‌های پروتئینی اطراف شما به نمایش گذاشته می‌شوند. شما می‌توانید موقعیت مکانی فروشگاه، میزان امتیازهای دریافتی فروشگاه از سوی مشتریان دیگر، نوع و درصد تخفیف فروشگاه، هزینه پیک و زمان حدودی ارسال را مشاهده کنید. هر چه فروشگاه به موقعیت مکانی شما نزدیک‌تر باشد، زمان ارسال کوتاه‌تر و هزینه ارسال کمتر خواهد بود. پس از انتخاب هر کدام از این فروشگاه‌ها وارد صفحه مخصوص آن می‌شوید. در قسمت بالا می‌توانید یک دسته‌بندی مشخص از کالاهای موجود در فروشگاه را نیز مشاهده کنید که قطعا در خرید آسان تاثیرگذار خواهد بود.

طرح‌های تخفیفی محصولات پروتئینی دیجی کالا جت

قسمتی از صفحه اصلی هر فروشگاه به لیستی از محصولات تخفیف‌دار تعلق دارد که می‌توانید قیمت پیش و پس از تخفیف آن‌ها مشاهده کنید. نوع و میزان تخفیف توسط فروشگاه تعیین می‌شود. البته با داشتن کد تخفیف دیجی کالا جت می‌توانید خرید خوبی را تجربه کنید. اکثر فروشگاه‌ها سقفی را برای مبلغ خرید در نظر می‌گیرند که با گذر مبلغ خرید شما از آن، سفارش مشمول ارسال رایگان می‌شود.

خرید محصولات پروتئینی از اسنپ فود

اسنپ فود یکی دیگر از زیر مجموعه‌های تیم اسنپ است که در آن می‌توان به طور مستقیم گوشت، مرغ، ماهی و سایر فراورده‌ها را از فروشگاه‌های پروتئینی تهیه کرد. ارسال سفارشات اسنپ فود از طریق پیک اسنپ یا پیک فروشگاه صورت می‌گیرد.

دسته‌بندی محصولات پروتئینی در اسنپ فود

با انتخاب دسته‌بندی محصولات پروتئینی در اسنپ فود می‌توانید لیستی از برترین فروشگاه‌های محدوده مکانی خود و میزان امتیاز کاربران به آن را مشاهده کنید. فیلترهایی در این صفحه در نظر گرفته شده‌اند که با اعمال آن‌ها می‌توانید فروشگاه‌هایی با خیلی سریع ویژگی‌های دلخواه خود را پیدا کنید. این فیلترها شامل تخفیف‌دار بودن، ارزان‌تر بودن، نزدیک بودن و موارد دیگری می‌شوند. دسته‌بندی محصولات موجود در فروشگاه بر اساس کالاهای موجود صورت می‌گیرد. شما می‌توانید وزن محصولات، قیمت آن‌ها و نظر کاربران را مشاهده کنید.

طرح‌های تخفیفی برای خرید محصولات پروتئینی از اسنپ فود

اسنپ فود به صورت دوره‌ای کدهای تخفیف مختلفی را برای کاربران خود ارسال می‌کند. البته می‌توانید با بررسی جدیدترین تخفیف های اسنپ فود در موپُن آن‌ها را در هر زمانی به کار ببرید و از تخفیف‌های عالی بهره‌مند شوید. با اعمال این کدها می‌توانید از تخفیف‌های مختلفی مثل ارسال رایگان یا تخفیف بر روی هزینه محصولات خاصی برخوردار شوید.

کلام آخر

در چند سال اخیر، خرید مواد غذایی مثل میوه، سبزیجات، گوشت و مرغ از طریق بازار آنلاین محبوبیت زیادی پیدا کرده است. با استفاده از این روش افراد می‌توانند به دور از هیاهوی شهر و تنها با چند کلیک، بهترین محصولات پروتئینی را با بهترین قیمت‌ها خریداری کنند. استفاده از کد تخفیف در خرید محصولات پروتئینی باعث کاهش هزینه‌های نهایی می‌شود و لذت خرید را چند برابر می‌کند. در این مطلب، بهترین پلتفرم‌های خرید محصولات پروتئینی، روش خرید آن‌ها و طرح‌های تخفیفی متداولشان را بررسی کردیم.