ارسال در 1393/2/27 ساعت 16:22 2014-5-17 16:22:14
علی
توسط علی


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • شناس 93/12/14 ساعت 20:09

  سلام . من با کلیپ زیباتون در مدرسمون آشنا شدم چون به عنوان کار پرورشی معاون مدرسه پخشش کرد.حیف دونستم که من از این کار قشنگ بی بهره بمونم.از لحاظ ظاهری عالی و زیباست اما امیدوارم به زیبایی باطنی این کلیپ که هدفش هم هست پی ببریم و عمل کنیم. تشکر.

 • محمد 93/7/23 ساعت 21:10

  کلیپ قشنگی بود. منتها اگه اشکالی نداشته باشه میخوام یه انتقاد بکنم. تو این کلیپ عکس یه سری آدما گذاشته شده که ما هممون میشناسیمشون. منظورم بازیگرایی هست که از تصویرشون استفاده شده.
  راستش من فکر میکنم این کار کار درستی نباشه. درسته فلان بازیگر زن حجاب درستی نداره ولی اینکه بخوایم تصویرش رو به عنوان نماد بی حجابی یا ریا به یه ملت نشون بدیم کار قشنگی نیست. اگه کسی در مورد این صحبتم نظری داره بگه. نمیدونم شاید من اشتباه میکنم.

 • شناس 93/12/14 ساعت 20:18

  سلام.نظر من راجع به گفته شما اینه که نمیشه روی آفتاب رو با گل پوشوند و همونطور که شما گفتی این بازیگران رو همه میشناسن و از وضع اخلاقیشون با خبرن و حقیقت مشخصه .چیزی که شما میگی یعنی میخواید که ما چیزی رو که میبینیم رو انکار کنیم.اون هم چیزی که با اعتقادات ما سر و کار داره.اینهامثلا به نوعی الگوهای فرهنگی جامعه ما به حساب میان و همه چیز رو به سخوه گرفتن.

 • فوق العاده بود حرف نداشت ممنونم در پناه حق محفوظ باشید.

 • خیلی ممنونم.
  راحت دانلود شد و کیفیت خوبی داشت.