مستند قربانگاه زائران - پشت پرده کشتار حجاج در سال ۶۶ بدست آل سعود


(مقداد رحیمی حاجی‌آبادی، برگزیده‌ی دوره‌ی سوم و چهارم جشنواره‌ی عمار، در سال ۱۳۶۶ در شهر اصفهان متولد شده و در مقطع کارشناسی در رشته‌ی مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه شریف تحصیل کرده است. وی هم‌اکنون دانشجوی کارشناسی‌ارشد همین رشته در دانشگاه آزاد، واحد تهران جنوب است. او سال گذشته با مستند «مزیت دوم» در جشنواره‌ی عمار مورد تقدیر قرار گرفت و امسال نیز با مستند «قربانگاه زائران» و «نیمه‌‏ی دوم» در جشنواره چهارم عمار درخشید.

مستند قربانگاه زائران، در چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار و در بخش تاریخ انقلاب اسلامی لوح تقدیر گرفت. این مستند پیرامون کشتار حجاج در سال ۶۶ بدست آل سعود است و در آن خاطرات ناب و منتشرنشده ای از مرحوم حاجی بخشی منتشر شده است)

(مستند قربانگاه زائران، کلا روایت ماجراست و یکی از ریشه‌های ماجرا که ختم می‌شود به یک یهودی آلمانی تبار به نام «اولریش وگنر». وی رئیس یکی از سازمان‌های مخوف امینتی آلمان است که چهارچوب آن سازمان را اسرائیل تشکیل داده است و ایشان فرمانده نیروهای عربستانی روز کشتار بودند یعنی آرایششان، نظم‌شان، آموزش‌شان و … را آقای اولریش وگنر بر عهده داشت که با سازمان مجاهدین خلق هم همکاری داشتند و تعدادی از کسانی که در ماجرای حج به شهادت رسیدند انتخاب شده بودند یعنی مجاهدین خلق تصاویرشان را برای آنها فرستاده بود و قرار بود وقتی درگیری صورت می‌گیرد مردم و این افراد خصوصا ترور شوند و ادریش وگنر هنوز زنده است، و اگر وزارت خارجه ما بخواهد واقعا دنبال عدالت باشد می‌تواند در مجامع بین‌المللی از این ادم تروریست شکایت کند)


+ 
3

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر