پشت پرده ی قائم مقامی منتظری و نقش هاشمی


سخنان حجت الاسلام جلالی رئیس دفتر آیت الله مصباح


+ 
9

- 
1

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • سلام و خدا قوت. خیلی خوب بود. درود بر مصباح عزیز.
  به نظرم مصاحبه آیت الله محمد خامنه ای در مورد ماجرای مذاکرات مک فارلین و موضوع جانشینی امام بسیار می تواند در فهم مسائل راهگشا باشد.
  در ماجرای مک فارلین خود ریگان بعدا اعلام کرد موضوع اصلی مذاکره نه معامله اسلحه بلکه ارتباط با رهبران احتمالی(؟) آینده ایران بود. چیزی که آقایان همه این سال ها آن را کتمان کردند.

 • بزرگترین مخالفان و دشمنان بشار اسد کیست ؟؟؟ اول اسرائیل سپس آل سعود و وهابیت ،،، وهابیت کیست ؟؟؟ بزرگان وهابی از مادران یهودی به دنیا آمده اند و دست پرورده اسرائیل هستند ،،،‌ موضع هاشمی در قبال فاجعه منا چه بود ؟؟؟ هاشمی گفت عربستان در حادثه منا مقصر نیست ،،، موضع هاشمی در قبال حمله روسیه به مواضع داعش در سوریه چه بود ؟؟؟ گفت : روسیه نباید در کار سوریه دخالت کند و از این حملات انتقاد کرد . ... در نتیجه هاشمی اسرائیلی است .

 • غلام 94/7/30 ساعت 02:43

  دکتر عباسی و استاد رائفی پور گفتند : یهودی ها همیشه در دل انقلابها عناصری می سازند که اگه نتوانستند مستقیما انقلاب را شکست دهند ، از عوامل نفوذی استفاده می کنند ... شک نکنید هاشمی از عوامل یهود است . ثانیا در قضیه در چاه انداختن دقت کنید که یهودا پسر یعقوب نبی با یوسف چنین کاری کرد .

 • - 94/7/30 ساعت 02:49

  یادمه هنگام فوت حاج احمد خمینی همه عامل اصلی کشته شدن ایشان را رفسنجانی می دانستند ، ولی بعدها نام یک باند نفوذی را بردند که در همه قسمتهای نظام آدم دارند و عامل قتل سید احمد را این گروه معرفی می کردند ... اما با این خاطره از آیت الله گیلانی معلوم می شود هاشمی از اعضای اصلی آن باند مخوف و خونخوار است .

 • این بد بخت ها در حال نقشه کشی هستن
  اما نمیدونن حزب الله همول القالبون
  خدا لعنت کنه دشمنان اسلام رو

 • من 94/7/28 ساعت 15:35

  ببخشید.
  من تعصب و حمایت کورکورانه نمیکنم. قبول دارم احمدی نژاد توی دو سه سال آخرش کارای اشتباه کرد ولی شما که میگی چند سال دست انقلابیا بود چی شد بذار بهت بگم که اکثر اختراعات سپاه و ارتش از زمان احمدی نژاد شروع شد. درسته سپاه و ارتش زیر نظر احمدی نژاد نبود ولی مشخصه که یه چیزی این وسط بوده که سپاه و ارتش از سالهای قبل این کارو نکردن.
  این همه موشک به فضا فرستادیم ولی 16 سال قبل احمدی نژاد چیکار کردیم؟؟؟ این همه تولیدات دارویی. پیشرفت فوق العاده هسته ای و رسیدن به سوخت 20% ودیگه چی بگم....پیشنهاد میکنم انتقاداتی که دکتر عباسی از عملکرد دوساله دولت حاضر کرده رو بخونی.
  دولت آقای خاتمی هم که سراسر بر اساس شعارشون گفتگوی تمدنها بود و همش توی اروپا بود. خب معلومه ...خودت یه مقایسه بکن 16 سال کشور دست اصلاح طلبا بود و 8 سال دست بچه انقلابیا و اصولگراها...تازه ازاین 8 سال از اونجایی که احمدی نژاد 4 سال دوم شروع به کارهای اشتباه کرد خیلیا از کنارش رفتن ولی انصافا خودت مقایسه کن و حساب کن اگه به جای خاتمی و رفسنجانی هم امثال احمدی نژاد بودن چی میشد......

  ((و هنگامی که به آنان گفته شود در زمین فساد نکنید میگویند ما فقط "اصلاح کنندگانیم" آگاه باشید اینها همان مفسدانند ولی نمیفهمند.)) 10 و 11/بقره

 • غلام 94/7/30 ساعت 02:39

  خوشم اومد اون آیه آخر خیلی به جا بود

 • همه دشمن دارن و بدون جنگ نمی شه . مگر اینکه هر چی اونا می گن گوش کنی. بعدش هم اگه بعضی امثال هاشمی چوب لای چرخ بذارن و خود رای باشن و تابع قانون نباشن (مثل همین جام زهر) پیشرفت بسیار کند می شه مثلا در مدت 3 روز بعد از قطعنامه 598 بیتشر از کل جنگ اسیر دادیم . داداش من با دشمن خونی باید جنگید. تازه اگه امثال هاشمی ها نبودن که اینطور ولنگاری توی اقتصاد پیش نمی اومد. همین انقلابی ها کشور را بهتر هدایت می کردن و اکنون خودکفا بودیم و از تحریم باکی نداشتیم. که حالا مثلا هسته ای را بدیم که بخواد چند تا تحریم لغو بشه...

 • این رقابت و تناقض در حکومت، دارد مثل کنه ایران را میخورد.!!
  در ضمن، حالا که کشور در این .... سال دست شماها بوده، چه گولی بر سر این مملکت، جزء حکومت کردن آورده اید.!!
  یکی از نقطه قوتهای خودتان، غیر از جنگ و ویرانی و ..... برای این مملکت چه بوده،
  سد گتوند سپاه پاسداران شما 400,000 نخل خرما را سوزاند و بهشت خوزستان را کویر و کوره کرد، ولی باز دست از لجاجت انقلابی بر نمیدارن.
  "امار" ایران را که دارین، اگه از منبر این چیزها را نگین، از چی میخواین دفاع و سخنرانی کنید.
  چهره انهایی که آنجا هستند را ملاحضه کرده اید.!!!؟؟؟؟
  نور انسانیت هزاران فرسخ با روح اینها فاصله دارد. !!!
  کینه و نفرت از در و پنجره و سوراخ روحشان، غلو غلو میکند. !!!!
  شماها دارین خودتان و همه ی موجودیت خود را فدای "حکومت کردن" میکنید، غافل از لذت "زنده" و "زندگی" کردن. !!!
  شماها نمیشه و "نمیتونه" که حالتون خوب باشه. چون زندگی کردن، "نمیتونه"ارزش این همه اضطراب "حکومت کردن" را داشته باشه.؟؟؟؟؟
  من که میگم، : نمــــــی ارزه....، دلم هم براتون میسوزه،
  No Offence

 • قطعا ما هم اشتباهاتی داشتیم ولی این تحلیل های شما واقعا غیر منصنفانه است. اشکالی ندارد؛هرچه می خواهید بگویید .انشاءالله با ظهور آفتاب شب پره های اعمی رسوا می شوند فانتظروا انا منتظرون

 • ایشون چشم برزخی دارن ...