لایو زنده حسن آقامیری با خواننده زن و آواز خواندن به همراه او !


آواز خواندن حسن آقا میری (روحانی خلع لباس شده) با احلام(خواننده) در لایو اینستاگرام


+ 
31

- 
35

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • چه قدر آقا میری بی سواده .خدا شفاش بده

 • - عکسی دیدم از مطرب مشهور قبل از انقلاب که در خارج زندگی می کند ، با پاپیونی بر گردن و کیلاسی در دست... خانمش هم که خدا نصیب نکنه در سنین بالا. از خودم پرسیدم که : چرا باید خوشون رو بشکل دیگری در بیاورند ؟ مگر خودش بودن چه عیبی داشت؟
  - شصت هفتاد سال پیش که کودکی بیش نبودم بیاد دارم که عروسکی در دسترس نبود. امروزه همه گونه آن با موها و رنگ موهای مختلف یا البسه متفاوت .... از خودم پرسیدم : چرا مادر یا همسر یا دختر " خانواده " باید خود را بشکل عروسک کند؟
  - اینکه گناه ابوجهل بیشتر است یا شمر یا مجازات هر یک چه خواهد بود ، با زندگی من ارتباط چندانی ندارد. امری که مهم است اینکه ، در این دنیای پر غائله ، ایران اسلامی بخاطر مخالفت و مبارزه با گوسالهِ سامریِ "" ضد فرهنگ "" مجازات می شود . از خودم پرسیدم : انسان با شعور چرا باید در این شرایط جامعه موج ایجاد کند و مسائل اغتشاش آمیز مطرح نماید؟

 • - عکسی دیدم از مطرب مشهور قبل از انقلاب که در خارج زندگی می کند ، با پاپیون و کیلاسی در دست... خانمش هم که خدا نصیب نکنه در سنین بالا. از خودم پرسیدم که : چرا باید خوشون رو بشکل دیگری در بیاورند ؟ مگر خودش بودن چه عیبی داشت؟
  - شصت هفتاد سال پیش که کودکی بیش نبودم بیاد دارم که عروسکی در دسترس نبود. امروزه همه گونه آن با موها و رنگ موهای مختلف یا البسه متفاوت .... از خودم پرسیدم : چرا مادر یا همسر یا دختر " خانواده " باید خود را بشکل عروسک کند؟
  - اینکه گناه ابوجهل بیشتر است یا شمر یا مجازات هر یک چه خواهد بود ، با زندگی من ارتباط چندانی ندارد. امری که مهم است اینکه ، در این دنیای پر غائله ، ایران اسلامی بخاطر مخالفت و مبارزه با "" ضد فرهنگ "" مجازات می شود . از خودم پرسیدم : انسان با شعور چرا باید در این شرایط جامعه موج ایجاد کند و مسائل اغتشاش آمیز مطرح نماید؟

 • پرداختن به این افراد باعث میشه این افراد بزرگتر بشن.دیدید یه مدت رفت کنار چهره واقعی خودش رو نشون داد!!؟شاید اگه این خانم درمحفل حضور داشت برای ارتباط برقرارکردن با این خانم استدلال ومنطق هم جور میکرد ومیگفت من عاشق این خدا هستم که خیلی داره حال میده!!؟وبخاطر این حالی که من دارم میکنم اسم جهنم وآتیش رو هم نمیآره.

 • سلام. با زهرا خانم موافقم که غالب نوشته هاشون درست هست. وقتی با فحاشی مواجه میشیم تردید کنیم که با ادم مسلمان واقعی روبرو هستیم یا نه با فرد غافل از اسلام و اخلاق. هیچ کس بدی و زشتی رو تحسین نمیکنه. امیدواریم پس از ارتکاب به زشتی ها متنبه بشیم زود برگردیم.

 • من یک نفهم هستم.هیچی از اسلام نفهمیدم و همش با تریبون زرت و پرت و اراجیف و خزئبلات تحویل مردم میدم.نمیدونم چرا انقدر احمق و بیشعور هستم؟

 • 0

 • من نه اخوندم نه مومن افراطیم شایدم از نظر خیلیا نقد زیادی به ایمانمم باشه و نه طرفدار حزب خاصیم .
  اما میدونم خدا و پیامبرش اجازه قضاوت به ما رو ندادن . میدونم که گفته شده ممکنه گناهکار شب بخوابه و صبح بیدار بشه و توبه کنه . میدونم که خدا به همه فرصت میده و بخشندس. میدونم حرف زدن درباره کسی اگه درست باشه میشه غیبت اگه اشتباه باشه میشه تهمت .
  چه خوب میشد اگه تو زمین جای اینکه عیب های مردم و بشماریم، فحش بدیم، از افتخاراتمون برای شناسایی اون فرد بگیم، قضاوتش کنیم و ... فقط به خودمون نگاه کنیم .
  خدا و امام زمانش به اون بزرگی آبرو ناخلف ترین بنده هام نمیبرن. فحش نمیدن ‌ زمینش نمیکوبن . چطور ما ادما که مالک‌چیزی نیستیم اجازه توهین به هم نوع خودمون و میدیم؟ اگه این اقا شب خوابید و صبح بیدار شد و توبه کرد اگه خدا بخشیده بودش.
  اگه جمله ها و فحش های شما بزرگواران رو این صفحه موند، اگه نفر سومی این فحش و تفاسیر و خوند و نظرش درباره این اقا منفی شد، اگه فرصت هایی که ممکنه برای هدایتش فراهم بشه توسط این جملات هرز شد، ایا میتونیم خودمون و ببخشیم ؟ ایا خدا میبخشتمون که ابرو بندشو بردیم؟ ایا فرصت حلالیت از این ادم برامون محیا میشه؟
  والا اسلام این نیست . من وارد این سایت شدم برای صوت کتاب آن سوی مرگ، یه تیکشو حدودا به یاد دارم که میگفت حتی نیت ما ادما هم تو برزخ و اخرت همراهمونه . اخرتمون و داریم با فحش و قضاوت میدیم؟ اسم خودمونم مسلمون گذاشتیم؟
  انشالله به حق این ماه عزیز خدا به هممون بینش عمیقی برای درک مسائل بده . از بدبینی و دشمنی در حق هم نجاتمون بده .

 • خانم زهرا!شما توقع داری که علمای شیعه بگذارند چنین شخصی عقاید انحرافی رو ترویج کنه و گناهانی چون شنیدن آواز زنان و مردان خواننده فاسد مثل اخلام و تتلو رو انجام بده و مجاز بدونه و چیزی نگیم و رسوایش نکنیم!؟ چون ممکنه توبه کرده باشه و فلان فلان..
  نخیر خانم برو به سیره رسول خدا و ائمه هدی علیهم السلام و همچنین آیات قرآن مراجعه کن که چگونه بدعت گذاران را کوبیدند و علمای شیعه را موظف کردند تا آنها را رسوا کنند تا مردم از پیروی آنها دوری کنند..
  آقامیری اگر توبه کرده باشد و پشیمان باشد باید بیاد و علنی بگه همه عقاید انحرافی که درباره قرآن و این گناهان علنی رو که انجام دادم غلط کردم و شما از اینکارها نکنین که براتون مجاز شمردن و عقاید درست رو فقط از قرآن اهل البیت علیهم السلام بفهمید نه از مزخرفات من

 • دوستان آقامیری هستم، استوره حرف مفت زدن

 • دوستان منم ملکه انگلیس هستم
  بی بی سید حسن آقا میری

 • دوستان آقامیری هستم، استوره حرف مفت زدن

 • ملعون بی شرف.خداوند تو و امثال آن عرشیانی و عباسمنش احمق را لعنت کند که با لباس پیغمبر روی فاحشه ها را کم میکنید.خداوند شما را با یزید محشور کند که مردم را به اسم دین گمراه میکنید.

 • ان شاء الله خداوند همه را به راه راست هدایت فرماید، من نه آقای میری و اون خانم رو می شناسم ولی ان شاء الله خداوند حافظ همه ما باشد چه بسا آقای میری نیت خیری داشته باشد قضاوت خوب نیست هر گونه قضاوت بر عهده قوه قضائیه است نه ما مردم، چون از پشت ماجرا خبر نداریم.
  خداوندا ما را به راه راست هدایت بفرما و گناهان ما را ببخش و بیامرز

 • خدا جواب تو را داده و می گوید جتی اگر پیامبر خدا هفتاد بار برای این منافقان خبیث استغفار کند خدا نخواهد پذیرفت.

  استغفر لهم او لا تستغفر لهم ان تستغفر لهم سبعين مرة فلن يغفر الله لهم ذلك بانهم كفروا بالله و رسوله و الله لا يهدى القوم الفسقين
  سوره توبه آیه 80

 • شما روی داعش رو هم سفید کردید. هیچی نشده دست به تکفیر می‌زنید!
  امان از بی‌سوادی ...

 • آره! به قول وهابی ها خدا یزید را هم می خشد چون ان شاء الله نیتش پاک بوده و خدا هم ارحم الراحمین است! و حسین گناهکار که به یک مومن تهمت زده است!

 • باید غربال بشن مردم تا بریزن بیرون اونی که ته دلشونه پرده کنار باید بره خودمونو گوسفند کسی نکنیم

 • بعضیا با شهید مطهری مقایسه‌اش میکردن...! کاری به حرفاش ندارم ولی بهتره دیگه با شهید مقایسه‌اش نکنند. بار روی شانه‌هاش سنگین‌تر میشه.

 • یه روزی بعضی‌ها با شهید مطهری مقایسه‌اش میکردن...! کاری به حرفای آقامیری ندارم ولی با این اوضاع دیگه با شهید مطهری مقایسه نشه بهتره...

 • این مرد جاده را برای خود صاف می کرده ,هی فقط از رحمت خدا می گفت یعنی هرگناهی بکن بکو خدا رحمت دارد....

 • .

 • دیوث

 • ملعون

 • ای ناکس دزد ...

 • ناز 99/1/28 ساعت 18:33

  خخخخخ ازاولم ب همه میگفتما خخخخخ خاک یعنیا

 • واقعا هنوز هم کسی هست که حسن آقامیری را مسلمان بداند؟

 • عجب

 • آقامیری فاسد ایندفعه سراغ نامزد جناب خان رفته

 • طرفداران حسن آقامیری بهتر است صراحتا خروج خود را از اسلام اعلام کنند.

 • سید محمد علی باب حداقل این شجاعت را داشت که بگوید پیغمبر و اصلا خود خدا است و اسلام را باطل می داند و دین جدیدی آورده.
  اما این کافر کفریات خود را به نام اسلام دارد عرضه می کند.

 • باور کنید مردم اینطور آخوند رو دوست دارند همونطوریکه حسن روحانی رو دوست داشتند . بابا مردم می خواهند آزاد باشند تا درست مثل حیوانات زندگی کنند و چه بسا بدتر ! اخه چرا جلوی آزادی را گرفته اند مردم میخواهند دسته جمعی بروند به جهنم زنده باد آزادی (ازاین نوعش)

 • آزادی حدی داره حدشم اسلامه همین روحانی که دوست داشتی جامعه رو اینجوری کرده

 • خدا لعنت کند آقامیری؛
  معلومه این اصلا به قرآن و اسلام اعتقادی نداره و اعتقاد ب صوفیگری داره وگرنه چنین کارهایی انجام نمیداد
  به قرآن که دروغ بست و چنین بدعتهایی رو با گناه نشمردن صدای خوانندگان فاسد زن و مرد مثل تتلو و اخلام پدید آورد
  --
  رسول خدا چنین فرموده درباره کسانی چون حجت الافساد والمفسدین آقامیری :
  شَرُّ الاُمورِ مُحْدَثاتُها ، ألاَ و كُلُّ بِدعةٍ ضلالةٌ، ألاَ و كلُّ ضَلالةٍ ففي النّارِ
  بدترين امور آن است كه بدعت باشد بدانيد هر بدعتى گمراهى است بدانيد كه هر گمراهى فرجامش آتش است. ( الأمالي للمفيد : ۱۸۸ / ۱۴ )
  اتَّبِعوا و لا تَبْتَدِعوا ، فقد كُفِيتُمْ
  [از احكام اسلامى ]پيروى كنيد و بدعت مگذاريد ؛ زيرا آنچه شما را كفايت مى كند گفته شده است.( كنز العمّال : ۱۱۱۲ )
  أهلُ البِدَعِ شَرُّ الخَلقِ و الخليقةِ
  بدعت گذاران، بدترين مردم و مخلوقات هستند.( كنز العمّال : ۱۰۹۵ ، ۱۱۲۶ )
  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله ـ در تفسير آيه «آنان كه دين خود را فرقه فرقه كردند و گروه گروه شدند» (الأنعام : ۱۵۹)ـ فرمود :
  هم أصحابُ البِدعِ و أصحابُ الأهواءِ ، ليسَ لَهُم تَوبةٌ ، أنا مِنهُم بَريءٌ و هُم مِنّي بُراءُ
  اينان همان بدعت گذاران و فرقه گرايانند توبه آنان پذيرفته نيست من از آنان بيزار هستم و آنان از من دور. ( كنز العمّال : ۲۹۸۶ )
  أهلُ البدعِ كِلابُ أهلِ النّارِ
  بدعت گذاران، سگهاى اهل دوزخ هستند. (كنز العمّال : ۱۱۲۵ )
  مَن تَبَسّمَ في وجهِ مُبتَدِعٍ فقد أعانَ على هَدمِ دِينِهِ
  هر كس به روى بدعت گذار لبخند بزند، به نابود كردن دين خود كمك كرده است

  ( بحار الأنوار : ۴۷ / ۲۱۷ / ۴ )

  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله :

  مَن أرْعَبَ صاحِبَ بِدعةٍ مَلأَ اللّه ُ قلبَهُ أمْنا و إيمانا
  هر كس بدعتگذارى را مرعوب سازد خداوند قلب او را از آرامش و ايمان بياكَنَد

  ( كنز العمّال : ۵۵۹۸ )

  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله :

  مَن أعرَضَ عن صاحِبِ بِدعةٍ ، بُغْضا لَهُ ، مَلأ اللّه ُ قلبَهُ أمْنا و إيمانا
  هر كس به نفرت و دشمنى از بدعت گذار روى گرداند، خداوند دل او را از آرامش و ايمان لبريز مى سازد

  ( كنز العمّال : ۵۵۹۹ )

  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله :

  مَن أعرَضَ عن صاحِبِ بِدعةٍ ، بُغْضا لَهُ ، مَلأ اللّه ُ قلبَهُ يقينا و رِضا
  هر كه از سر بغض و دشمنى با بدعت گذار، از او روى گرداند، خداوند دل او را از يقين و خشنودى آكنده مى سازد

  ( تنبيه الخواطر : ۲ / ۱۱۶ )


  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله :

  مَن أتى ذا بِدعةٍ فوَقّرَهُ فقد سَعى في هَدمِ الإسلامِ
  هر كس نزد بدعتگذارى برود و او را احترام كند، در نابودى اسلام كوشيده است

  ( بحار الأنوار : ۷۲ / ۲۶۵ / ۱)

  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله :

  إنَّ اللّه َ تعالى لا يَقبَلُ لصاحِبِ بِدعةٍ صَوما و لا صَلاةً و لا صَدَقةً و لا حَجّا و لا عُمرةً و لا جِهادا و لا صَرْفا و لا عَدْلاً
  خداوند از بدعت گذار نه روزه اى مى پذيرد، نه نمازى، نه صدقه اى ، نه زكاتى، نه حجّى، نه عمره اى، نه جهادى، نه توبه اى و نه فديه اى

  ( كنز العمّال : ۱۱۱۵ )

  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله :

  عَملٌ قليلٌ في سُنّةٍ خيرٌ مِن عملٍ كثيرٍ في بِدعةٍ
  عمل اندك مطابق با سنّت، بهتر است از عمل بسيار كه با بدعت همراه باشد

  ( الأمالي للطوسي : ۳۸۵ / ۸۳۸ )

  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله :

  لا يُقبَلُ قَولٌ إلاّ بعملٍ ، و لا يُقبلُ قَولٌ و لا عملٌ إلاّ بنِيّةٍ ، و لا يُقبلُ قَولٌ و عملٌ و نِيّةٌ إلاّ بإصابَةِ السُّنّةِ
  هيچ گفتارى جز با كردار پذيرفته نمى شود، و هيچ گفتار و كردارى جز با نيّت پذيرفته نمى شود و هيچ گفتار و كردار و نيّتى پذيرفته نمى شود جز آنكه مطابق با سنّت باشد

  ( الأمالي للطوسي : ۳۸۶ / ۸۳۹ )

  توبه بدعت گذار
  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله :

  أبَى اللّه ُ لصاحِبِ البدعةِ بالتّوبةِ
  خداوند توبه بدعت گذار را نمى پذيرد

  ( بحار الأنوار : ۷۲ / ۲۱۶ / ۸ )

  وظیفه علما به هنگام پدید آمدن بدعتها
  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله :

  إذا ظَهَرتِ البِدعُ في اُمّتي فلْيُظهِرِ العالِمُ علمَهُ ، فمَن لَم يَفعلْ فعَلَيهِ لَعنةُ اللّه ِ
  هرگاه بدعتها در ميان امّتم پديدار شوند بر عالِم است كه علم خود را آشكار سازد هر كس چنين نكند، لعنت خدا بر او باد

  ( الكافي : ۱ / ۵۴ / ۲ )

  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله :

  إذا ظَهَرتِ البِدعُ و لَعَنَ آخِرُ هذهِ الاُمّةِ أوّلَها ، فمَن كانَ عندَهُ عِلمٌ فَلْيَنْشُرْهُ ، فإنَّ كاتِمَ العِلمِ يَومَئذٍ كَكاتِمِ ما أنْزلَ اللّه ُ على محمّدٍ
  هر گاه بدعتها پديدار شوند و پسينيان اين امت، پيشينيان آن را لعن و نفرين كنند، هر كس دانشى دارد، بايد آن را منتشر سازد، كه هر كس در آن روز دانش خود را پنهان دارد، همچون كسى است كه آنچه را خدا بر محمّد نازل كرده، كتمان كرده باشد

  ( كنز العمّال : ۹۰۳ )
  --
  قابل توجه طرفداران آقامیری که ادعای مسلمان بودنشان هم میشود • خدا تو و سایر آخوندها را لعنت کند که با تنگ نظری و افکار ارتجاعی و تلقی غلط و غلوانگیز و دروغین از دین و وحی آب را به آسیاب دین ستیزان و ملحدین می ریزید .
  امثال آقامیری حداقلش این است که مانع افتادن بخش مهم و قابل توجهی از نسل جوان به بی دینی شده اند و توانستند آنان را سر سفره دین و اسلام نگه دارند .

 • خخخ،داداش میخوایی شرابو زنارم ازاد کنیم تا جذب حداکثری صورت بگیره!!
  لا تقف ما لیس لک به علم
  لطفا ب چیزی ک علم داری ورود نکن
  فستبصر و یبصرون، باییکم المفتون
  انشالله همه بزودی خواهیم فهمید ولی حیف ک جای جبران نیست!