استاد حسین انصاریان | کسی که خدا بوی بهشت را بر او حرام کرده است!


دهه اول محرم99-تهران،ورزشگاه آیت الله سعیدی


+ 
8

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • کیست که دین را از تحریف دین فروشان رهایی بخشد؟؟؟!!!
  ---
  بی نهایت خود بزرگ بینی هلاکت بار است که بشر خود را در جای خدا بپندارد و پیوسته برای دین و مذهب بی پروا از تخیلات ذهن خود مراسم و مناسک و شعایر و اعتقادات بسازد و دین و مذهب را با این ساخته ها به ملغمه ای بغرنج و غیر قابل درک و گمراه کننده در آورد و به ساخته های تخیلات خود تقدس بخشد و به منکران این ساخته های تخیلی تهمتها و بهتانها و افتراهای جور واجور نا روا ببندد .
  عجیب تر این است که متولیان آموزش و تبلیغ دین و مذهب از مراجع دین و حوزه های علمیه در مقابل این کج رویها که دین و مذهب را بدنام و منفور و نابود می سازند یا سکوت و مدارا می کنند یا این انحرافها را که ضد قرآن و عقل اند تشویق می نمایند ؛ گو این که خداوند وظیفه ی و مسئولیت دفاع از دین ومذهب را در مقابل تحریفهای دین فروشان به دوش آنان نگذاشته است و فردای قیامت آنان را به پاسخگویی و تحمل پیامدهای شوم سکوت تباه کننده ای که برگزیده اند وادار نخواهد ساخت.

 • این سئوالهای سرنوشت ساز را کدام مسئول پاسخ گو است؟؟؟!!!
  ---
  چرا باگذشت بیش از چهل سال از عمر ایران اسلامی هنوز با بی بند و باری دین فروشان با من در آوردی پروری و خرافه گستری و ترویج احادیث و روایات جعلی ضد قرآن و عقل دین خدا و مذهب تشیع علوی و اهل بیت را بدنام و منفور می سازند؟؟؟!!! چرا هیچ مسئول با نفوذی در ایران اسلامی تا کنون برای مصون نگه داشتن اصل نظام و اصل مذهب تشیع علوی که اسلام قرآنی است هیچ اقدام قاطع ضابطه مند و قانون مند سازمان یافته ای برای حفظ عنصر وجود و بقای نظام که اسلام است انجام نداده است؟؟؟!!!
  چرا در سایه نظام اسلامی دین فروشان بی بند و بار رها شده اند تا ریشه های الهی اسلام و تشیع علوی را از بن بزنند و هیچ دین شناسی خم به ابرو نیاورد؟؟؟!!!

 • چون از رفتار و گفتار اکثریت مطلق بشر حتی دین شناسان ثابت شده دین داری نزد آنان بمانند لباس پوشیدنی و کندنی و دور انداختنی است و نیاز به هیچ وفا داری ندارد بعید نیست به این سئوالهای تا قیامت پاسخی داده نشود.
  این وضعیت فرایند گم شدن دین ساده و سرشت نشین خدا میان خروارها از من در آوردیها و خرافات بغرنج ساخته و پرداخته ی ذهن ناقص بشر و سکوت دین شناسان بر این وضع فاجعه بار بی درمان است.
  تا بحال چند نفر دیده اید که برای اطمینان از درستی باورهای خود که بنام دین و مذهب پذیرفته است جویای حقیقت و دلیل انکار ناپذیر و برهان قاطع باشد؟؟؟!!!
  و تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل.
  ظاهرا دین شناسان ما حتی مراجع دین و حوزه ها در وادی دیگری به فکر چیز دیگری غیر از دفاع از دین خدا هستند که برای

 • تفاوت قرآنی میان مذهب رحمانی و مذهب شیطانی چیست؟
  ---
  خداوند در قرآن در آیه : « وَمَا كَانَ الْمُؤْمِنُونَ لِيَنْفِرُوا كَافَّةً فَلَوْلَا نَفَرَ مِنْ كُلِّ فِرْقَةٍ مِنْهُمْ طَائِفَةٌ لِيَتَفَقَّهُوا فِي الدِّينِ وَلِيُنْذِرُوا قَوْمَهُمْ إِذَا رَجَعُوا إِلَيْهِمْ لَعَلَّهُمْ يَحْذَرُونَ » ﴿ آیه ۱۲۲ سوره توبه ﴾ متولیان تبلیغ و آموزش دین یعنی دین شناسان را به آگاه شدن و فرا گرفتن حد و مرزها و بایدها و نبایدها و هشدارها و نویدهای شناختهای اصیل فرهنگ دین داری و مذهب داری وحی الهی ، که آخرین تجلی صادق آن قرآن مجید است ، فرا خوانده و از این متولیان خواسته که مردم را از انحراف و کج روی در این فرهنگ به هشدارهای الهی آگاه سازند شاید از انحراف و کج روی در دین پرهیز کنند. این روش و شیوه همان مذهب رحمانی دین است.
  همان گونه که خداوند در قرآن کریم بارها وظیفه ی پیامبر اسلام را در ابلاغ و تبلیغ و آموزش احکام و اعتقادات وحی الهی منحصر ساخته آن حضرت را از هرگونه ایجاد کاستی یا فزونی در این وحی سخت هشدار داده است.
  بی تردید چنین هشداری می باید سر مشق و سر لوحه ی فقهای همه مذاهب منتسب به اسلام در آموزش و تبلغ دین خدا باشد وای فقها و دین شناسان باید با دوری از افراط از این وظیفه فراتر نروند و نباید با تفریط در حدود این وظیفه هیچ گونه کاستی ایجاد کنند.
  با روشن شدن حد و مرزهای وظیفه ی فقهای و سایر دین شناسان مذاهب دینی در آموزش و تبلیغ دین ؛ هر گونه افراط و تفریط در این وظیفه ، بعلت عدم دست رسی آنان به وحی الهی ، آنان را به گرفتار شدن در دام شیطان و به تحریف و کج روی در دین و به گمراه کردن مردم با دانش ناچیز خود دچار می سازد .
  افراط و تفریط فقها و سایر دین شناسان مذاهب در وظیفه ی تبلیغ و آموزش احکام و اعتقادات وحی الهی ؛ مذهب را به سوی شیطانی شدن سوق می دهد و همه ی آثار نیک دین داری مرم را بحکم قرآن تباه و نابود می کند.
  با شرح اصولی که در نوشته ی فوق گذشت و با تأمل و تدبر عالمانه در شناختهای اصیل فرهنگ دین داری و مذهب داری قرآنی و حد و مرزها و نویدها و هشدارهای این فرهنگ مشخص می گردد تاکید بر عترت پیامبر اکرم که در خانه ی وحی پروش یافته اند در حدیث شریف ثقلین ؛ تاکید بعنوان پاساداران امین تبلیغ و آموزش وحی الهی بوده است.
  با توجه به آیه ی اکمال دین و اتمام نعمت : ﴿ آیه ۳ سوره مائده ﴾ و به محدوده های وظیفه ی قرآنی پیامبر در پیروی بی کاستی و بی فزونی از وحی الهی که در بسیاری از آیات قرآن تکرار شده است ؛ بر خلاف برداشت غلطی که از حقیقت وظیفه ی امانت داری دین که از خاندان پیامبر برداشت می شود؛ عترت بمانند پیامبر هرگز مجاز نبوده پس از توقف نزول وحی الهی چیزی را بنام دین و مذهب از خود به احکام و اعتقادات دین وحیانی خداوند بیافزاید یا چیزی را از این دین بکاهد.
  با این شرح می توان دریافت انبوه من در آوردیها و خرافات متضاد با قرآن و عقل که بنام دین و مذهب ظالمانه به عترت پیامبر نسبت داده می شوند با چه هدفهای پلیدی بوده و به دست کدام نوع و گروه از افراد کج رو بشر پیگیری می شده است و هنوز ادامه دارد؟؟؟!!!