پاسخ قابل تامل رهبرانقلاب به سوال رحیم پور ازغدی!!


استاد رحیم پور ازغدی :
سادگی و جسارت کردم و از امام خامنه ای، نتیجه آینده انقلاب بدون ایشون رو پرسیدم...
جواب آقا بسیار قابل تأمل بود

جهت سلامتی و طول عمر با عزت ایشون صلواتی بفرستید


+ 
46

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • وزارت ارشاد در مقابل خرافه گستری رسانه ای چه می کند؟!/ چهارشنبه08/09/1402
  ---
  کارگزاران چند رسانه همگانی معروف و پر کاربر ایرانی مانند روشنگری و بولتن نیوز و الف و ... به چه دینی ایمان دارند که با نام دین و مذهب پیوسته به ترویج جعلیات و خرافات متضاد با حقیقتهای آشکار شناختها و هشدارها و نویدهای الزام آفرین محکم و مفصل قرآن با اصرار و لجاجت می پردازند؟!
  این کارگزاران رسانه ای با بهره جویی از سکوت ناظران رسانه ای و زارت ارشاد ؛ با بدترین سوء استفاده از نام پیامبر اسلام و اهل بیت مظلوم آن حضرت با خرافه گستری با کمک بسیاری از مداحان و شاعران و روضه خوانان و منبریان سود جو و شهرت طلب و با نادیده گرفتن حقیقتهای آشکار قرآن متدینان را که از آگاهی به این حقیقتها محرومند فریب می دهند و گمراه و منحرف می سازند!!!
  این کارگزاران رسانه ای با ترویج جعلیات و خرافات اثبات ناپذیر شرک آلود و کفر آمیز آشکار قرآن ستیز و خرد گریز با سوء استفاده از نام دین و که از ابتکار ذهن معیوب آنان است ؛ بی هیچ بیم و هراس از خشم خداوند مذبوحانه تلاش می کنند مکتب قرآنی مذهب توحیدی اهل بیت مظلوم پیامبر را در نظر جهان اسلام و به سود صهیونیستها و استکبار جهانی بدنام و منفور سازند؟ً!
  این کارگزاران رسانهای همگانی معروف اگر ذره ای به حقیقتهای رسا و گویای توحیدی قرآن و به بازخواست خداوند در قیامت ایمان داشتند هرگز به خود اجازه و حق نمی دادند در رکاب شیطان مذهب توحیدی و خرد گرای اهل بیت مظلوم پیامبر را که برخاسته از حقیقتهای قرآنی است ؛ آلوده با جعلیات و خرافات قرآن ستیز با بهره جویی از احادیث و روایات جعلی خرد گریز و اثبات ناپذیر به جهانیان عرضه کنند .
  اگر مسئولان نظام و حکومت دینی که وجود و بقای خود را در گرو پیروی صادقانه از احکام و اعتقادهای الزام آفرین و انکار ناپذیر و خرد گرای قرآن می بینند به دفاع عالمانه جدی و قانونمند و ضابطه مند و سازمان یافته پیوسته از این احکام و اعتقادها نپردازند ؛ صداقت در وفاداری خود به دین ناب خداوند را زیر سئوال برده و از پیامدهای شوم گسستن از نهاد قرآنی این نظام و این حکومت اگر به چشم بستن بر حقیقتها قرآن اصرار ورزند هرگز در دنیا و آخرت در امان نخواهند ماند و خداوند عدل مطلق نتیجه حتمی جدایی از این حقیقتها را در سر تا سر قرآن با دلایل خرد گرای قطعی انکار نپذیر آشکار و رسا و گویا نیک برای همگان بیان کرده است .

 • "تا وقتی مردم با خدا باشند، خدا این مردم رو وا نخواهد گذاشت" ولی بحمدلله این مردم نشون دادن دیه با خدا میونه ای ندارن وبراشون قیمت دلار از هر چیزی مهم تره.
  برعکس الآن این یمنی ها هستند که میگن ما جز از خدا از کسی نمیترسیم.
  امروز پرچم انقلابی که امام حسین برافراشت و مدتی اندک در دست ایرانی ها بود به یمنی ها واگذار شده.

 • 1 -جبهه حق گسترش یافته
  2- در مورد ایران هم داره غربالگری صورت میگیره
  3 - خداوند بر همه چیز احاطه داره و او توانای شکست ناپذیر است و امر خودش را کامل خواهد کرد.

 • سرنوشت انقلاب اسلامی چیست؟!
  ---
  حقیقت اشکار و بی تردید سرنوشت تغییر ناپذیر الهی انقلاب اسلامی را خداوند حکیم و دانای مطلق جهان آفرینش با علم جهان شمول خود در این آیه محکم و مفصل قرآن این گونه رسا و گویا و خرد پذیر باز گو می کند: « وَمَا مُحَمَّدٌ إِلَّا رَسُولٌ قَدْ خَلَتْ مِنْ قَبْلِهِ الرُّسُلُ أَفَإِنْ مَاتَ أَوْ قُتِلَ انْقَلَبْتُمْ عَلَى أَعْقَابِكُمْ وَمَنْ يَنْقَلِبْ عَلَى عَقِبَيْهِ فَلَنْ يَضُرَّ اللَّهَ شَيْئًا وَسَيَجْزِي اللَّهُ الشَّاكِرِينَ » ﴿ آیه ۱۴۴ سوره آل عمران ﴾ .