نماهنگ ماه ام البنین با اجرای گروه سرود نجم الثاقب


تقدیم به ساحت مقدس حضرت عباس علیه‌السلام
به امید نگاه مادرش حضرت ام البنین سلام‌الله علیها


+ 
12

- 
1

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • مهمان 02/11/30 ساعت 10:52

  به برخی از رسانه های همگانی پر کاربر کشور/ دوشنبه 30/11/1402
  ---
  کدام تفکر با نام دین و مذهب انسان را جهنمی می کند؟!
  ---
  هر تفکر و رفتاری بنام دین و مذهب اگر در تضاد با شناختها و هشدارها و نویدهای محکم و مفصل قرآن ، که آخرین وحی تحریف نشده الهی است ، باشد ؛ بی تردید انسان را از دین داری و مذهب داری خداپسندانه اصیل قرآنی دور می سازد و نزد خداوند پشیزی ارزش ندارد .
  چنین تفکر و رفتاری با تاکیدهای فراوان خداوند در بیشتر آیات محکم و مفصل قرآن بی هیچ گونه تردید بجز گمراهی و بی دینی و لامذهبی و تباهی تمام عبادتها و نیکیهای حاصل عمر انسان بازده دیگری نخواهد داشت .
  در قیامت اینگونه تفکر و رفتار با حکم خداوند در همین آیات سر انجام صاحب خود را به عذاب الهی ابدی نابخشودنی و محرمیت از هرگونه شفاعت دچار می سازد .

 • متن شعر زیبا است. ولی این موسیقی و ریتم آهنگ در شان اربابمون قمر بنی هاشم نیست. همه وجود اهل بیت رعایت شرع و اسلام است. با نردبان حرام به بام سعادت نمیشه رسید.

 • مهمان 02/11/26 ساعت 11:36

  به بولتن نیوز در باره خبر:/وقتی خداوند با عدد ثابت می‌کند قرآن کار کسی جز خودش نیست/ پنجشنبه 26/11/1402
  ---
  نقش الهی قرآن در سازماندهی بهینه زندگی بشر جایگزین ندارد
  ---
  نیازی نیست خدا با عدد ثابت کند که قران را او فرستاده زیرا سبک متین و منحصر به فرد این کتاب آسمانی و محتوای انکار ناپذیر حقیقتهای محکم و مفصل شناختها و هشدارها و نویدهای این کتاب در تعیین اصول دین داری و مذهب داری و ناتوانی بشر از به چالش کشیدن این حقیقتها در سبک و محتوی اگر با تدبر عالمانه موضوعهای این حقیقتها را از سر تا سر قرآن هر موضوع جدا از موضوع دیگر گرد آوری کنیم نشانه روشن انکار نا پذیر بر عظمت و سازماندهی بی بدیل برنامه ریزی سعادتمندانه فرستنده قرآن برای زندگی بشر خواهیم یافت .
  بی تردید بزرگترین نقص در همه زمینه های قرآن شناسی بی توجهی مطلق به ضرورت غفلت ناپذیر گرد آوری جداگانه موضوعی هر یک از شناختها و هشدارها و نویدهای قرآن است که هریک در تعیین برنامه تکامل یافته و بی نقص زندگی خدا پسندانه بشر نقش تعیین کننده و بی جایگزین داراد که هنوز به علت این نقص نزد جهان بشریت بیگانه مانده و مورد بهره وری سازمان یافته مطلوب قرار نگرفته است .
  علت پراکنده بودن آیات شناختها و هشدارها و نویدهای الهی در سر تا سر قرآن سبب نزول موردی این آیات است که تقریبا نزد هیچ یک از مفسرین به ضرورت گرد آوری موضوعی هریک از آنها عل رغم حیاتی و تعیین کننده بودن جداگانه هر موضوع این گرد آوری موضوعی مورد توجه لازم قرار نگرفته است .
  اگر به نقش حیاتی و تعیین کننده قرآن در سازماندهی خدا پسندانه زندگی بشر ؛ عالمانه توجه شود در خواهیم یافت این گرد آوری موضوعی چه اهمیت غفلت ناپذیر بی جایگزین دارد .