استاد خاتمی نژاد - چند لحظه تفکر


جهت مشاهده نماهنگ های بیشتر به سایت www.asre-zohur.ir مراجعه نمایید.


+ 
6

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • رسانه روشنگری با دین خدا چه می کند/ جمعه 31/01/1403
  ---
  آیا رسانه روشنگری برای سکوت مطلق دین شناسانی که با نظرات خود که متضاد با روشنگریهای قرآنی وعقلی متکی به شناختها و هشدارهای محکم و مفصل قرآن است و صفحات این رسانه را با آنها پر می کنند و هیچ عکس العمل قرآنی و عقلی به این روشنگریها نشان نمی دهند پاسخ خداپسندانه ای دارد؟؟؟!!!
  آیا رسانه روشنگری می داند ترویج نظرات متضاد با محکمات قرآن و عقل بنام پیامبر اسلام و اهل بیت مظلوم آن حضرت چه پیامد هلاکت باری از جانب خداوند در در دنیا و آخرت برای مروجان این نظرات خواهد داشت؟؟؟!!!
  چرا و با چه هدفی این دین شناسان آزادند حرمت پیامبر و اهل بیت را با ترویج چنین نظراتی بشکنند و دین خدا را در قلمرو نظام دینی بازیچه خرافات و من در آوردیهای ضد قرآن و عقل و غیر قابل اثبات خود قرار بدهند و در مقابل و زارت ارشاد و نظام هرگز پاسخگو نباشند؟؟؟!!!
  چرا و با جه هدفی این دین شناسان آزادند حرمت پیامبر و اهل بیت را با ترویج چنین نظراتی بشکنند و دین خدا را در قلمرو نظام دینی بازیچه خرافات و من در آوردیهای ضد قرآن و عقل و غیر قابل اثبات خود قرار بدهند و در مقابل و زارت ارشاد و نظام هرگز پاسخگو نباشند؟؟؟!!!

 • مثل همیشه صحبت های استاد خاتمی نژاد گیرا و دلنشین...

 • س م 03/1/29 ساعت 22:01

  سلام خدا قوت
  اجرکم عندالله

 • بی تفاوتی هلاکت بار و مسئولیت آفرین؟!/ یکشنبه 12/01/1403
  ---
  دوست و همکیش عزیز!!! بی تفاوتی غیر مدبرانه و غیر عالمانه نسبت به (( موضوعهای )) روشنگریهای قرآنی عبرت آموز شناختها و هشدارهای محکم و مفصل سخنان بی خدشه و خرد گرا و غفلت ناپذیر خداوند در قرآن و حوصله نکردن برای تدبر و اندیشه وری عمیق در آنها با بهانه تکراری بودن این روشنگریها ؛ تحقیر قرآن که گنجینه بی نظیر نیازهای بنیادین زندگی متدینان به دین ناب خداوند است و سر تا سر قرآن تکرار از داستانهای خرد گرا و انکار ناپذیر اصیل الهی وحیانی عبرت آموز حیاتی سرگذشت و سرنوشت پیامبران برای زندگی بشر تا قیام قیامت است ؛ و نخواندن و بی توجهی و بی تفاوتی نسبت به این روشنگریهای قرآنی با توجه به تاکیدهای مکرر خداوند در این کتاب بی خدشه آسمانی بی تردید با حکم خداوند هلاکت بار و مسئولیت آفرین و نابخشودنی است .