ارسال در 1403/1/27 ساعت 12:12 2024-4-15 12:12:42

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • به برخی از رسانه های همگانی معروف کشور/ سه شنبه 04/02/1403
  ---
  آیا ما ایرانیان به خطاهای نا بخشودنی دین داری و مذهب داری خود آگاهیم؟!
  ---
  یکی از راه های شناخت بی شبهه دین داری و مذهب داری متضاد با شناختها و هشدارهای خداوند در قرآن که همه عبادتها و نیکیهای متدینان ایرانی را بر مبنای آیات محکم و مفصل بسیاری در قرآن ، که آخرین کتاب آسمانی مصون ار تحریف است ، تباه می کند و بر مبنای همین آیات سرنوشت شوم ابدی برای این متدینان رقم می زند ، تدبر قرآنی و عقلی در اعتقادات بی پایه این متدینان در باره ویژگیهای منحصر به خدا است که به پیامبر و سایر امامان اهل بیت و امام زادگان نسبت داده می شوند و این نسبت با این شناختها و هشدارهای محکم و مفصل قرآنی تضاد آشکار انکار ناپذیر دارد .
  مایه بسی افسوس است که در کشور ما هیچ دین شناس سر شناسی که وظیفه الهی خطیر تبلیغ و آموزش دین را به عهده گرفته برای نقد قرآنی و عقلی این اعتقادهای دین زدا مسئولیتی برای آگاه سازی توده های متدین به خطای بزرگ و هلاکت بار این اعتقادها از خود نشان نمی دهد .
  دین شناسان ایرانی متصدی وظیفه الهی خطیر تبلیغ و آموزش دین و مذهب ؛ می باید با تکیه به شناختها و هشدارهای محکم و مفصل رسا و گویا و انکار ناپذیر قرآن که اصول دین داری و مذهب داری خداپسندانه را به عنوان حجت الهی برای بشر تعیین می سازند با کمک اصول استدلال عقلی گامهای علمی آگاه کننده ای را برای آگاه سازی متدینان به خطر دین زدایی که این خطا با ترویج خرافات و جعلیات ضد قرآن و عقل دین داری و مذهب داری آنان را تباه می کند بر دارند و لحظه ای از مسئولیت خطیر روشنگری قرآنی و عقلی در این زمینه این آگاه سازی غفلت نکنند زیرا بی تردید عذاب ابدی چنین غفلتی نزد خداوند در قیامت هرگز بخشیدنی نیست .

 • بولشیت

 • رسانه روشنگری با دین خدا چه می کند/ جمعه 31/01/1403
  ---
  آیا رسانه روشنگری برای سکوت مطلق دین شناسانی که با نظرات خود که متضاد با روشنگریهای قرآنی وعقلی متکی به شناختها و هشدارهای محکم و مفصل قرآن است و صفحات این رسانه را با آنها پر می کنند و هیچ عکس العمل قرآنی و عقلی به این روشنگریها نشان نمی دهند پاسخ خداپسندانه ای دارد؟؟؟!!!
  آیا رسانه روشنگری می داند ترویج نظرات متضاد با محکمات قرآن و عقل بنام پیامبر اسلام و اهل بیت مظلوم آن حضرت چه پیامد هلاکت باری از جانب خداوند در در دنیا و آخرت برای مروجان این نظرات خواهد داشت؟؟؟!!!
  چرا و با چه هدفی این دین شناسان آزادند حرمت پیامبر و اهل بیت را با ترویج چنین نظراتی بشکنند و دین خدا را در قلمرو نظام دینی بازیچه خرافات و من در آوردیهای ضد قرآن و عقل و غیر قابل اثبات خود قرار بدهند و در مقابل و زارت ارشاد و نظام هرگز پاسخگو نباشند؟؟؟!!!
  چرا و با جه هدفی این دین شناسان آزادند حرمت پیامبر و اهل بیت را با ترویج چنین نظراتی بشکنند و دین خدا را در قلمرو نظام دینی بازیچه خرافات و من در آوردیهای ضد قرآن و عقل و غیر قابل اثبات خود قرار بدهند و در مقابل و زارت ارشاد و نظام هرگز پاسخگو نباشند؟؟؟!!!