عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • h.n 95/4/18 ساعت 13:12

  قابل توجه اون عزیزهایی که میاییداینجافحش میدیدمیرید:
  .
  .
  .
  کجای دین اسلام اومده که برای اینجورادم هافحش بدید پیامبرخودش وقتی بهش توهین میشدچیزی نمی گفت فقط می رفت مسجد برایش دعامی کرد شماکه می گوییدراه پیامبرو می روید چرافحش میدی؟
  اصلاچراوقتی به اینترنت که وصل می شوی کلمه "شاهین نجفی"رادرمرورگرخودتایپ میکنی؟
  واقعاشرم داره

 • مهدی 94/8/10 ساعت 19:42

  لعنت ائمه وخدا بر شاهین ملعون ایرانی
  شمر با حضرت ابولفضل اینگونه نکرد که اینها میکنند

 • سلام : تو حرومزادگی و بی ناموسیه این حیوون کثیف هیچ شگی نیست ولی میدونید آدم حرصش کی در میاد؟ وقتی که یه عده از جوونای ایرانی سرسپرده و عاشقه این سگ کثیفن و در عین حال وقتی هم که مثلا یه مراسم مذهبی مثله محرم میشه میان و سینه هم میزنن!!!!!!!!!
  ایکاش این سگ رو میگرفتن و به سزای اعمالش میرسوندن...
  التماس دعا

 • آقا شما رو به خدا به حیوانات مخلوق خدا توهین نکنید! از کی تا حالا سگ این قدر واسه آدم ضرر داشته؟ این یارو یک زبالۀ متعفن، عین نجاست سگهاست!! نه خود سگ!!!

 • با سلام ؛ نکته ای که آقای فضلی نژاد در توقع از فاسدترین کشور موجود در کرۀ زمین مدام اشاره کردند بار حسی بسیار نا آگاهانه ای رو به من مخاطب منتقل کرد !! آمارهای منتشره والبته ممنوعه از کشور آلمان حاکی از رویدادهای مختلف اعم از جنایات کثیف نسبت به مسلمانان بوده و خصوصاً فسادهای غیر اخلاقی شایع مثل انواع روابط نامشروع توأم با خشونت تا تجاوز پدرهای آلمانی به فرزند دخترشان که به نسبت سایر کشورهای متحد آن، شایع تر است، چندی پیش و تقریباً همزمان با انقلاب مصر، دادگاه زن باردار و جوان مصری که با قتل وی در حضور قاضی و در مقابل چشمان کودک خردسالش انجام شد و این فاجعۀ مرقوم به دستان عفن بار یک آلمانی با وقاحت هر چه تمام تر از سوی دولت و غالب ملت آلمان حمایت شد را هنوز به خاطر داریم!!!! آلمان در همۀ تاریخ پشت سر تا امروز، مهد تولید فکر، طرح، تجهیزات و هر آنچه لازمۀ دشمنی با اسلام و ایران باشد، بوده و هست و خواهد بود!! فراموش نکنیم که مادر اسرائیل، آلمان و پدرش انگلیس است!!! آمریکا هم خطه ای است که قرن هاست توسط این زوج ملعون به فرزندخواندگی در آمده، با جستجو و بررسی و قیاس جامعۀ مردمی آلمان و آمریکا و مشاهدۀ بدبختی ملت آمریکا به دلیل استعمار احزاب فعال امروز که تمامی کرسی های آنان را امریکایی های اروپایی الاصل صهیون اشغال کرده اند و در برابر آن بی خبری و زندگی مرفه آلمانی های خوک خور(مردم عادی) ، می توان به ریشۀ بسیاری مسائل پی برد. مسئلۀ هولوکاست، نکتۀ برجسته ای است. از آن نترس که های و هو دارد، از آن بترس که سر به تو دارد... بیشترین منافع از خاک ایران همیشه نصیب آلمان بوده، چه در زمان رضا شاه ملعون و چه امروز!!! بیشترین قراردادها در حوزۀ انرژی و نفت و گاز و غارت منابع زمینی ، محصولات کشاورزی و خاک های کشاورزی و گیاهان دارویی، منابع آبی و چشمه های معدنی و منابع زیر زمینی اعم از معدن سنگ های شفابخش، حتی به آنها امتیاز داده ایم، پس بیشترین منفعت از تحریم ایران توسط امریکا و پنهان شدن پشت مترسک این شیطان بزرگ، مادر اسرائیل یعنی آلمان به موازات انگلیس است. هرچند از انگلیس نزد ایرانیان خوشنام تر هم هست! حالا توقع دارید که این مردک نفرت انگیز متعفن که هیچ لجنزاری جز آلمان جای واقعی او نیست، توسط دولت زناکار آلمان و اهریمن های آلمانی محاکمه شود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • اوف بر تو ای زاغ انگلیسی.....ای سگ صهیونیستی(البته بلا نسبت زاغ ها و سگ ها ی کل جهان)

 • شاهین نجفی و امثال او یک فرد زنا زاده و از نطفه شبهه ناک و ناپاک هستند!

 • h.n 95/4/18 ساعت 12:55

  دوست عزیز ازشاهین متنفری کجای قران اومده به کسی که ازش متنفری فحش بدی؟حالافحش میدی به خونوادش چرافحش میدی اوناچیکارکنن؟شرم داره پشت مرده حرف بزنی بسته

 • لعنت بر شاهین نجفی بی ناموس فراری خوک نجس پست فطرت حضرت عباس وامام هادی بزنن توکمرت