احمدی نژاد از خداش بود روحانی رای بیاره!!


احمدی نژاد چرا تو چهارسال اول هیچ انتقادی از روحانی نکرد؟ چرا تا رئیسی اومد اونم با بقایی با تمام قوا اومد؟ اون دوست داشت روحانی رای بیاره


+ 
63

- 
30

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • کلیپ رو دیدم واقعا عالی بود نظرات روهم تا جایی خوندم.
  من وخانوادم بی نهایت آقای ریسی رو دوست داریم حتا اقای جلیلی.
  راستی از مشایخی ها به اندازه اصلاح طلبها متنفریم.
  حرف آخرم از هر فردی و جناحی ک به رهبرم ذره ای با رفتارش و حرفاهش توهین یا بی اعتنایی کنه حالم بهم میخوره و بشدت تابتونم توجمعها برعلیشون حرف میزنم.

 • کلیپ رو دیدم واقعا عالی بود نظرات روهم تا جایی خوندم.
  من وخانوادم بی نهایت آقای ریسی رو دوست داریم حتا اقای جلیلی.
  راستی از مشایخی ها به اندازه اصلاح طلبها متنفریم.
  حرف آخرم از هر فردی و جناحی ک به رهبرم ذره ای با رفتارش و حرفاهش توهین یا بی اعتنایی کنه حالم بهم میخوره و بشدت تابتونم توجمعها برعلیشون حرف میزنم.

 • بسیار عالی بود

 • کلیپ عالی ای بود . لذت بردم

 • و بعد از انتخابات:
  رئیسی که فقط سابقه قوه قضاییه داشته بلایی بر سر احمدی نژاد می آورد که تا عمر دارد یادش نرود و بقایی و مشایی در زندان می افتند.
  چرا باید صحنه سیاست ما منحصر به جدالهای افراد یا گروهها و تصفیه حسابهای آنها شود؟

 • عزیز من بقایی و مشایی خیلی قبل از رئیسی یعنی سال اخر دوره لاریجانی زندان افتادن

 • احمدی نژاد از داعشیان دی ماه 96 که قرآن آتیش زده بودن حمایت کرد و اونا رو مردم معترض دونست! این حروم زاده برای قرآن هم ارزش قائل نیست! این حروم زاده یزیدی پارسال میخواست با داعش مذاکره کنه!

 • اجمدی نژاد را خیلی ملت ما دوست دارند فقط سیاسیون رانت خوار تهران باهاش مخالفند نمیدونم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به نظرشما چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • و بعد از انتخابات:
  رئیسی که فقط سابقه قوه قضاییه داشته بلایی بر سر احمدی نژاد می آورد که تا عمر دارد یادش نرود و بقایی و مشایی در زندان می افتند.
  چرا باید صحنه سیاست ما منحصر به جدالهای افراد یا گروهها و تصفیه حسابهای آنها شود؟

 • فشار اقتصادی باعث شده توهم بزنی داداش

 • هرکسی که فکر میکند تمام اون 25 میلیون نفری که به احمدی نژاد رای دادند احمدی نژادی هستند بی عقل ترین و نادان ترین انسان هاست . البته به نظر میرسد خود محمود هم همین فکر را کند.
  حداقل 16 میلیون نفرشون اصولگرا هستند .
  چون مجموع رای اصول گرا ها در سال 92 16 میلیون نفر میشد. در سال 96 هم با اینکه احمدی نژاد رد صلاحیت شد 16 میلیون رای اوردند.
  5 یا 6 میلیون نفر از اون 25 میلیون قشر بیطرف هستند یعنی نه اصولگرا و نه اصلاح طلب و نه احمدی نژادی (با توجه به شرایط رای میدهند)
  میمونه 3 یا 4 میلیون
  این افراد هم اکثرشون زیاد کشته و مرده احمدی نیستند.

 • یعنی خیلی عالی گفتید ایول

 • چرا دست از سر دکتر احمدی نژاد برنمیدارید... چرت و پرت میگید... واقعا عملکرد خوبی در دولتش داشت...
  ولی فقط احمدی نژاد دولت 9 و 10 نبوده کلی آدم های بااخلاص و انقلابی کمکش بودند ولی با اشتباهات و موضع گیری ها نامناسبش تقریبا بعد از زمان دولتش آنها از دورش رفتند... حیف نیست اینهمه زحمات و اخلاص های افراد انقلابی و مردم بااخلاصی که زحمت کشیدند کمک کردند دعا کردند و... را در دولت 9 و 10 با این تحلیل چرت و پرت به باد هوا می دهید؟؟...
  حالا احمدی نژاد قدر خودش را ندانست و زحماتش را ضایع کرد حالا شما هم دست بردارید... فکر کنم احمدی نژاد را با آمریکا اشتباه گرفتید... بذارید لج کنند بهتر ... نتیجه اش را هم دارند می بینند دلار و ارز نجومی حقوق نجومی هسته ای از بین رفته اقتصاد و کارخانه های فشل... نوش جونشون

 • به همان اندازه که از روحانی متنفرم از احمدی نژاد هم متنفرم.
  هر کس این کلیپ رو دید برای دوستان هم ارسال کند.

 • اصلی ترین دلیلی که باعث شد سال 92 روحانی رای بیاورد کارها و سیاست های اشتباه احمدی نژاد بود  به ویژه در زمینه اقتصاد . اگر احمدی نژاد دوره دوم را همانند 4 سال اول ریاست جمهوریش عمل کرده بود قطعا سال 92 روحانی رای نمی آورد.

 • یک سوال ساده:
  اگر مشایی در انتخابات 92 تایید صلاحیت شده بود باز هم روحانی رای می آورد؟

 • بزار مثله خودت استدلال كنم

  اگر هاشمي تاييد صلاحيت ميشد آيا راي ميورد؟
  اگر هر كسي ميدونست تاييد صلاحيت ميشه، اون وقت آيا خاتمي يا موسوي ثبت نام نميكردند؟
  و اگه ثبت نام ميكردند آيا راي مي آوردند؟

  حالا يه سوال ديگه:
  آيا مشايي ميدانست كه رد صلاحيت ميشود؟
  به نظرم همين سوال، جواب خيلي از حرفاي بعديتون را ميده

 • اتفاقا سوالی که باید از خودتان بپرسید همین است چرا هاشمی درست هم زمان با مشایی وارد وزارت کشور شد
  و چرا بعد از رد صلاحیت محترمانه به دلیل کبر سن هیچ اعتراض خاصی نکرد.

  من در آن روز تاریخی لحظه به لحظه در حال چک کردن سایتهای دولت بهار ( نماینده احمدی نژاد) و جماران ( نماینده هاشمی) بودم.
  تا ظهر هر دو تاکید می کردند هنوز خبری نیست و فشارهای مردمی برای حضو آقایان در انتخابات در جریان است دعا کنید مشایی ( یا هاشمی) بیاید و..
  تا اینکه ساعت سه و نیم بعد از ظهر بود که دولت بهار تیتر زد باد بهاری وزیدن گرفت!
  یعنی مشایی راه افتاد به سمت وزارت کشور!
  جماران هم بلافاصله تیتر کرد بزرگان نظام در حال متقاعد کردن هاشمی برای حضور!
  و درست با هم وارد وزارت کشور شدند!
  در حقیقت هاشی در خانه ای در همسایگی وزارت کشور مترصد بود که ببینند مشایی می آید یا نه! همینکه متوجه شد مشایی دارد می آید هم خودش را فورا در وزارت کشور گذاشت که برخوردشان هم دیدنی بود.
  تنها نگرانی هاشمی فقط مشایی بود.
  چون خوب می دانست و کاملا هم درست فهمیده بود که با وجود روحانی نیازی به او نیست و همین آخوند دغل به راحتی مچ همه آنها را خواهد خواباند. که همین هم شد.
  لهذا بعد از رد صلاحیت مشایی به رد صلاحیت شدن خودش اعتراض چندانی نکرد و تازه از مظلومیتی که به دست آورد برای حمایت از کپی خودش یعنی روحانی استفاده کرد. به این ترتیب هاشمی حالا در انتخابات یک نماینده داشت ولی احمدی نژاد هیچ کس را نداشت. حتی جلیلی ضعیف و ناتوان هم بشدت ضد احمدی نژاد بود و در حرکتی ابلهانه و برای کسب حمایت مصباح یزدی از احمدی نژاد بارها اعلام برائت کرد.
  نتیجه داستان از قبل قابل پیش بینی بود. یک مناظره تماما در تخریب دولت احمدی نژاد بی آنکه او هیچ مدافعی داشته باشد و خواباندن مچ کاندیداها توسط روحانی و اتمام داستان مطابق دلخواه هاشمی.
  در حقیقت تنها چیزی که سبب شد هاشمی بعد از 9 دی 88 دست از ادامه دادن به آشوبها بردارد این بود که تضمین گرفت که نظام احمدی نژاد را حذف کند...
  نظام به قولی که به هاشمی داد وفادار ماند.

 • ضمنا اضافه می کنم که آری. مشایی کاملا خبر داشت که به احتمال قوی تایید صلاحیت را نمی آورد.
  فقط برای اتمام حجت آمد. در واقع احمدی نژاد خوب می دانست امثال الهام و نظایر او افراد سخنوری نیستند و شانسی ندارند.
  پس از از قاعده یا همه یا هیچ استفاده کرد.
  یا مشایی می آمد و تایید صلاحیت می شد و رای می آورد.
  یا مشایی می آمد و رد می شد و احمدی نژاد می توانست بگوید اگر گذاشته بود مشایی بیاید رای می آورد.
  هر دو حالت بهتر از عدم حضور یا فرستادن کاندیدای ضعیف به میدان بود.

 • اینکه جنابعالی میپرسید : ((کجای نظرات رهبری بود که مشایی منحرف است؟)) و خودتون رو به هر آب و آتیشی میزنید تا از این واقعیت فرار کنید و حرف از سرخوردگی دیگران میزنید , نشانه اوج بی خبری و اصطلاحا در باغ نبودن هست!

  ببینید .. من جمله م رو بدون کوچکترین تغییر دوباره میفرستم :
  (( آقای مشایی با بقیه احمدی نژادی ها یک فرق اساسی از اول داشت و از نظر شخص رهبر بعنوان راس این حکومت (و نه از نظر من) شخص آقای مشایی انحرافات داره ... پس شورای نگهبان , بعنوان یک بخش زیر نظر شخص رهبری نمیتونه کسی که رهبر منحرف میدونه رو تایید کنه...))

  مشایی .. بعنوان یک احمدی نژادی!
  نه روحانی و جهانگیری و رییسی و قالیباف و اسناد دزدیشون...چراکه هیچ کدام احمدی نژادی نیستند.
  الان بحث سر احمدی نژاد و مریدانش هست... احمدی نژادی که بین رییس جمهورها , نزدیک ترین بوده به رهبری... و انحراف این مشایی مرید نزدیک ترین رییس جمهور به رهبر , فرق داره با انحراف روحانی و خاتمی و هاشمی و مریدانشون..اونم انحراف از روز اول!
  این یک

  دوما
  تقابل بین رهبری و این احمدی نژادی خاص , و البته منحرف دانستن ایشان از همان روزهای اول حضورش آشکار بوده و هست.
  و در تمامیه شکل گیری اختلافات جدی بین این رییس جمهور نزدیک به رهبر و خود رهبری , میتوانید نام اسفندیار رحیم مشایی را ببینید.
  بیاد زیاد به گذشته های دور نریم و سر فصل های تاریخیه دولت احمدی نژاد را رو مرور کنیم.
  از همان معرفی مشایی بعنوان معاون اولی شروع کنیم , این نقش اساسی آشکار میشود.
  که وقتی این معاون اولی پیشنهاد شد با مخالفت بخش عمده ای از جناح تند رو و مرید رهبر رو به رو شد و کار به جایی رسید که خود رهبر شخصا وارد عمل شد و حکم حکومتی با دست خط خود خطاب به احمدی نژاد نوشت تا از گذاشتن مشایی در این سمت خودداری کند ( و این حکم توسط پایگاه اطلاع رسانی و نشر آثار رهبر در اختیار عموم قرار گرفت و الان هم موجوده )..احمدی نژاد هم البته مقاومت کرد و جلسه هییت وزیران رو ترک کرد...وقتیم که دیگه تیغش به ولی مطلقه فقیه نبرید با مثلا استعفای مشایی موافقت کرد .. اما فراموش نکرد و تلافی را سر اژه ای در آورد.
  سر قضیه ی برکناری مصلحی که شرایط رسما فکاهی شده بود..
  وزارت اطلاعاتِ مصلحی , مشایی را شنود کرده و از اون جاسوسی میکنه و احمدی نژاد مصلحی رو برکنار میکنه!!!
  رهبر میگه مصلحی برگرده سر کارش و احمدی نژاد 11 روز خونه نشین میشه.
  بعد با وحدت بیشتر , تند رو ها و تعوریسین های خشونت سر همین موضوع به احمدی نژاد حمله میکنند..برید ببینید چه کسایی...مصباح یزدی (که البته خودش در 88 بزرگ ترین حامی احمدی نژاد بود) ..نوری همدانی .. جنتی...شاهرودی...علم الهدی..طاعب..حسین همدانی...فلاحیان ..مکارم....و... بقیه ی بلندگوهای رهبر.

  حتی منصور ارضی , بزرگ تمام مداحان بیت , مشایی رو با سلمان رشدی مقایسه کرد و گفت حاضر است به فردی پول بدهد تا ایشان را بکشد!

  تازه این ها مواردی کوتاه و خلاصه است که رسانه ای شده...وقت روی پرده همین است بدون شک در بین خودشان این اختلاف و انحراف ده ها برابر است.
  لذا اگر کسی دو ..نه! ... یک چشم نیمه سالم هم داشته باشد این اختلاف و منحرف بودن مشایی از نظر رهبر را , به وضوح میبیند.

  این هم که برای کاندید شدن و رد صلاحیت هاشمی داستان سرایی های بی سند و مدرک و زاییده ی فکر خودتان را بکار میبرید از خالی بودن چنته خبر میدهد که با بی خبری از بدیهیات و بجای پرداختن به واقیعیت , دست به دامان داستان های هزار و یک شب میشوید.

  : (( باد بهاری وزیدن گرفت , هاشمی که با دوربین شکاری از صد متری منتظر اسفند یار بود هم همان لحظه آمد , تنها نگرانی هاشمی مشایی بود و بعد از 9 دی تضمین گرفته بود و ....))

  : ))
  ببینید .. اینا داستانه .. شما میتونید در خلوت خودتون با احمدی نژادی های دیگه بشینید و تعریفشون کنید و کیف کنید..اما وقتی پا به بحث با غیر همفکرتون میگذارید , باید بدانید که این حرف ها چیزی نیست جز یک مشت جعلیات که نشان از اوج بلاهت بوده و علیه خود شما میشود بکارشان گرفت.
  اگرم بنا به داستان سرایی باشد تا دلت بخواد داستان در مورد جن گیری و رمالیه جناب مشایی و ماجرای عباس غفاری هست که هم از داستان های جدید شما , ریشه دار تر است و هم بیشتر با شخصیت امثال مشایی و دولت آخر زمانی احمدی نژاد جور در می آید.

  دلیلتون هم برای اعتراض نکردن هاشمی به رد صلاحیتش طبق معمول بسیار نادرست هست..
  اولا که رد صلاحیت هاشمی امری حتمی بود و احتمالا خود ایشان هم این رو میدونستن..اما با این وجود خود رو کاندید کردن تا به نوعی پیشمرگ دیگر هم فکرانشون بشن...دقیقا شکل همون کاری که احمدی نژاد در 96 میخواست بکنه...خودش رو پیش مرگ بقایی کرد... اما بدلیل تکراری بودن این سیاست و کپی کردن ناشیانه و عجولانه به شکست انجامید.
  اعتراض نکردن هاشمی بعد از رد صلاحیت هم چیز عجیبی نبود ...هاشمی ای که در خصوص ریاست خبرگان با شرایط بسیار بسیار سخت تر و نا حق تری رو به رو بود و آنجا هم بدون کوچکترین اعتراضی کنار رفت...و جالبتر اینجاست که ایشان نه برای خود بلکه برای رد صلاحیت سید حسن خمینی بود که اعتراض کرد!

  و باز هم تاکید میکنم , اینکه شما اصرار باطل بر این دارید که مشایی (آن هم در 92 که نفرت عمومی از احمدی نژاد به اوج خود رسیده بود) حتما انتخاب میشد , ادعای بسیا بسیار نادرستیه!

  تنها و یگانه دلیلتون هم برای این ادعا اینه که اگر میدانستند رای نمی آورد پس تاییدش میکردن تا بیشتر زمین بخورد!!!
  اخه برادر عزیز...این چجور دلیل و منطق بی منطقیه که شما هی اون رو تکرار میکنید؟!
  اگر مشایی انتخاب میشد , کار جلیلی و قالیباف تمام میشد و تند رو ها این رو نمیخواستن و با آن حجم نفرت از دولت احمدی نژاد در سال 92 هیچ اتفاقی برای روحانی و اصلاح طلب ها نمیفتاد...بلکه م به نفعشان هم بود.
  اگر در سال 96 بقایی یا خود احمدی نژاد می آمد , جهانگیری که دیگه میر حسین نبود که چیز چیز کنه تو مناظره و غافل گیر بشه...صدای رسای جهانگیری در مناظرات بخاطر بغض و ناراحتیه سکوت میر حسین در 88 بود...این صدا دربرابر احمدی نژاد رساتره!
  اگر می آمدن , انتقاد و حمله ی احمدی نژاد به رییسی بعنوان نماینده ی عالی رتبه ی قوه قضاییه ریاست جمهوری رییسی رو در نطفه خفه میکرد و شانس قالیباف رو هم از اول میسوزاند...شورای نگهبان این رو هم نمیخواست.
  اما همین احمدی نژاد که بعد از 88 و اون همه بگیر ببند و حصر و .. که خودش درش نقش داشته و تو مصاحبه هاش ادعا میکرده قوه قضاییه مستقله , از دهن خودش محکوم میشد.
  اونم جلوی اصلاح طلبایی که بزرگانشون هنوزم در حصر و زندان و زیر تیغ بودن و جهانگیری هم صداشون بود.

  خیر!
  سرنوشت احمدی نژاد و مشایی در 92 و 96 در صورت تایید صلاحیت کاملا مشخصه.
  هیچ اتمام حجت و یا همه یا هیچی ای هم در کار نبوده و نیست.
  بلکه احمدی نژاد بزرگ ترین پوپولیست ایران بوده و هست و سوار بر این موج , هر روز رفتار جدیدی از خود نشان داده و خواهد داد..
  یه روز قوه قضاییه مستقله..یه روز دزد روزه و فلان و بهمانه ( که البته فلان و بهمان هست )
  یه روزم نزدیک ترین رییس دولت به رهبره هر جنایتی برای نظام انجام میده ... یه روزم نقش اوپوزیسیون رو بازی میکنه.
  سرطانی به اسم پوپولیسم...اونم از نوع احمدی نژادی.

 • من داشتم نظرات رو میخوندم و جدای بحث های مربوط به انحراف مشایی یه نکته خیلی به نظرم جالب اومد.
  اونم اینه که کسی داره از انحراف مشایی از رهبری میگه که همفکراش همون 88 عکس های رهبری رو پاره کردن خودش نظام رو که اتفاق این همه سال طرفشون بودهو نه انقلابی ها رو جنایتکار میدونه و کسایی که جلوی شورش این خس و خاشاک (تنها جمله ای که احمدی نژاد صد در صد درست گفته بود) رو گرفته بودن ،سرکوبگر و تند رو میدونه...
  اول به مهمان که من با شما کاری ندارم چون شما راهت مشخصه و نمیخوام دوباره به جواب های تکراری، تکرار میکنم "تکراری" شما را بشنوم.

  دوم من طرف حسابم با اون کساییه که خودشون رو اصولگرا و انقلابی میدونن.ببینید چی شده که دارید مثل بن شداد در کنار شمر نماز میخونید ؟... چرا بی بی سی هم در 96 میگه امام خامنه ای ؟؟؟... و باز هم چرا بی بی سی که قبلا میگفت انتخابات تحریم بشه، 96 در کنار رهبر ایستاد و گفت مشارکت حداکثری کنین؟؟؟ ... واین که چرا خود فرح پهلوی بعد این همه سال میاد رای میده؟؟؟ ... و چرا بی دین هایی که داشتن تو خارج رای میدادن به سلطنت طلب ها علامت پیروزی نشون میدادن؟؟؟... چرا روحانی کسیه که لقب "امام" را به رهبر انقلا ب اسلامی آیت الله خمینی داد؟ ... چرا امثال ناطق نوری کسانی بودند که از ذوب شدن در ولایت سخن به میان اوردن؟ ... و چرا هایی دیگر........
  و بزرگترین چرا این که چرا حرف های رهبری توسط دفتر خود ایشان (همان دفتری که نامه محرمانه رهبری به احمدی نژاد را مستقیما به ابوترابی داد) و صدا و سیما (که مثلا رییس آن منصوب رهبریه و واقعا نیست مثل ....ق ق) سانسور میشه و حتی از ان همه جمعیتی هم که در دیدار با رهبری حضر داشتند ابا نمی کنن؟ (آیا نمیشه گفت رهبری سالهاست که داره سانسور میشه تا عده ای بی شرم هرچه دروغ بخواهند به خورد عوام الناس بدهند و بعد بگویند "امام" خامنه ای این را گفت؟)
  میدونم الآن که اینا رو گفتم یه عده ای به ظاهر انقلابی که تحت تاثیر امثال عباسی هستن بدون این که ذره ای فکر کنن همراه با غرب پرستان و بی وجود های دیگر به من حمله میکنن ولی امیدوارم حداقل یه نفر تو گوشش زنگ بخوره.................التماس تفکر برای کسایی که خودشون رو انقلابی میدونن ولی تا به حال جواب این سوالها به خصوص سوال آخر را صریح نداده اند.

 • اصلاحیه بند اول:
  اونم اینه که کسی داره از انحراف مشایی از رهبری میگه که همفکراش همون 88 عکس های رهبری رو پاره کردن و خودش نظام (البته منظور من کلیت این نظامه و نه رهبری و منظور این مهمان خود شخص رهبریه و گرنه لاریجانیشون که همون موقع به موسوی تبریک گفت) رو که اتفاقا این همه سال طرفشون بوده ، جنایتکار و کسایی که جلوی شورش این خس و خاشاک (تنها جمله ای که احمدی نژاد صد در صد درست گفته بود) رو گرفته بودن ،سرکوبگر و تند رو میدونه...

 • حقا که بویی از مسلمانی نبرده اید.
  این تویی که در باغ نیستی. برای رهبری بسیار ساده بود که در همان نامه خصوصی که زیر فشار امثال ابوترابی نوشت بنویسد که مشایی صلاحیت ندارد! چرا نوشت سرخودگی؟
  تازه اصلا گیرم و سلم مشایی صلاحیت ندارد و خود رهبری هم این حرف را زده.
  آن وقت روحانی و جهانگیری صلاحیت داشتند؟ مدعیان اسلام رحمانی صلاحیت داشتند؟

  چرا خودتان را اینطور به خریت و تجاهل می زنید؟

  احمدی نژاد حرف رهبری را گوش نکرد؟ کار خیلی خوبی کرد. چون رهبری تحت تاثیر امثال ابوترابی ها نامه ای نوشت که همان ها آن را لو دادند. جالب اینکه رهبری صرفا نگران سرخوردگی همین حضرات بود. اما چه بهتر که سرخورده شوند کسانی همه آنها خود را در ماجرای برجام لو دادند و فهمیدید که چه کاره اند. امثال ابوترابی و لاریجانی و توکلی و..
  11 روز خانه نشینی کرد؟ آنهم کار خوبی بود.
  چون اگر او بعد از شهادت احمدی روشن این کار را نکرده بود هرگز رهبری زیر فشار قرار نمی گرفت که با دخالت اطلاعات سپاه در امور وزارت اطلاعات موافقت کند ( تا جایی که مصلحی علنا گفت نهادهای امنیتی به تیپ هم نزنند) و در نتیجه دستیار مصلحی که جاسوس موساد بود به همراه عده ای دیگر در اردیبهشت 92 اعدام شدند.
  می دانستی؟

  نامه رهبری خطاب به وزیر اطلاعات بود . از او می خواهد به کار برگردد از مصلحی می خواهد که در انجام فعالیتهایش بیشتر جدیت کند
  از او می خواهد تحت حمایت دولت خدمتگزار دلگرم باشد. به او دستور می دهد با سایر نهادهای اطلاعاتی همکاری کند.
  چیزهایی است که قابل ذکر نیست:

  تأکید وزارت اطلاعات بر لزوم جلوگیری از موازی‌کاری دستگاه‌های اطلاعاتی

  http://www.19dey.com/26948-%D8%AA%D8%A3%DA%A9%DB%8C%D8%AF-%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%B1-%D9%84%D8%B2%D9%88%D9%85-%D8%AC%D9%84%D9%88%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%B2%DB%8C%E2%80%8C%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA%DB%8C.html

  وزیر اطلاعات: نهادهای امنیتی به تیپ هم نزنند

  http://www.jamnews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=86622&Serv=26
  این خبر را حذف کردند.

  و نماینده آن نهاد امنیتی دیگر اینطور پاسخ می دهد:

  سازمان امنیتی موازی با وزارت اطلاعات در {نهاد مزبور }ادعای دشمن است

  http://www.yjc.ir/fa/news/4006846/%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D8%AF%D8%B9%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B4%D9%85%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

  حالا این را هم در نظر بگیرید که نامه رهبری خطاب به وزیر اطلاعات بود از او خواست که "تحت حمایت دولت خدمتگزار" و " همکاری سایر نهادهای
  اطلاعاتی" و " باجدیت بیشتر" به کار خود بازگردد.. حالا قضیه کاملا واضح می شود. احمدی نژاد نمی تواند برای دفاع از خودش هیچ چیزی بگوید. اما
  اینکه چه اتفاقی افتاده به هیچ وجه نباید افشا شود چرا که امنیت کشور بیش از آبروی احمدی نژاد می ارزد.

  این راهم بدانید که آن جاسوس در وزارت اطلاعات، بالاخره در اردیبهشت 92 و
  یک ماه قبل از انتخابات اعدام شد.

  http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920229001265
  بخصوص به این بخش از اطلاعیه توجه کنید:
  «دو جاسوس اعدام شده با سوء‌استفاده از دسترسی‌های مستقیم و غیرمستقیم خود به پاره‌ای اطلاعات مهم و طبقه بندی شدۀ کشور، مورد تطمیع سرویس‌های
  اطلاعاتی دشمن قرار گرفته بودند.»  اینم فیلم این دو نفر
  http://www.farsnews.com/MediaDisplay.aspx?nn=13920229001214

  پس شما مدعیان ولایتمداری در خانه احمدی نژاد باید سجده کنید.


  این هایی هم که نوشتی داستان است فقط برای فرار از حقیقت بود. اینها عبنا تیترهای دولت بهار و جماران بود. منتهی فکر کرده اید با سانسور می توانید حقیقت را بپوشانید. اما بگیر و فرض کن که این خبرها هم نبود.
  چرا هاشمی بعد از رد صلاحیت صدایش در نیامد؟ لابد خیلی ولایت مدار بود؟
  صد رحمت به آی کیوی جلبک.

  کار جلیلی و قالیباف از همان اول تمام بود برای همین هاشمی هیچ نگرانی نداشت. خیالش تخت بود که حالا که مشایی در کار نیست روحانی از پس این افراد پیزری بر می آید. که راحت بر آمد.
  اینقدر فهمیدن این بدیهیات برایت مشکل است؟

  تازه خوشحالم که خودت را لو دادی. احمدی نژاد دوبار برای رفع حصر و البته محاکمه علنی موسوی به قوه قضاییه نامه داد.
  حالا می گویی او عامل حصر بود؟ او فقط یک نفر بود در شورای امنیت ضد ملی.
  فکر کرده ای چرا موسوی را محاکمه نمی کنند؟
  چون او را نمی توانند مخفیانه محاکمه کنند.
  اگر هم محاکمه علنی باشد او صریحا خواهد گفت چه کسانی به او تبریک گفتند و قول حمایت علنی دادند.
  و اینطوری است که پای خاندان فاسد و مفسد لاریجانی به دادگاه باز خواهد شد.
  برای همین دادگاهی در کار نیست.
  البته آملی هم عزل نخواهد شد.
  چون او داماد آقای وحید خراسانی است و منصبش حق السکوتی برای آن مرجع.
  که ماجرای شریعتمداری تکرار نشود

  سرنوشت جمهوری اسلامی کاملا مشخص است.
  نظامی که خادمان را محکوم و طرد می کند و منافقان را جایزه می دهد.

 • خانم / آقای ((به مهمان 18/8/13 ساعت 08:59 هستم 18/8/15 ساعت 10:43 18/8/15 ساعت 14:34 ...)) نظر شما رو مطالعه کردم..
  یک بخشیش فحاشی و توهین به من بود (که البته بدون کم و زیاد لایق خودت و خانوادت) , یک بخشیش هم نشونه ی بزدلی و کوری بود , و بخشی دیگر اصرار بر دور باطل زدن.
  ادبیات متن هم بسیار مبتدی و گنگ بود که این ها همه نشان از کم بودن سن و سال و بی هویتیه.

  همونطوری که در نظر قبلم گفتم , منحرف بودن فردی چون مشایی از نظر رهبر و زد خورد بین احمدی نژادی ها و رهبر , آشکار و بدیهیه ...دلایل تاریخی و بدیهیات غیر قابل انکار هم در تایید این مساله زیاده...من فقط به چندی از مهم هاش که نشان از منحرف بودن مشایی از نظر رهبر بود اشاره کردم ..
  البته این دعوا و زد و خورد یک طرفه نیست و کاملا دوطرفه هست..آقای مشایی هم کم حمله نکرده ن به ایشون....
  فی المثال وقتی جناب مشایی غیر مستقیم , نشانه های آن ولایت فقیه ی که قبول ندارن را اعلام میکنن ..وقتی احمدی نژاد بحث بابی سندز ایرلندی رو پیش میکشه یا در کنفرانس خبری خودش رو در زمان دولتش هیچکاره معرفی میکنه ... وقتی بقایی و دیگر احمدی نژادی ها , از جمله خود شما به قوه قضاییه ای که تا دیروز مستقل مینامیدند , اینگونه حمله میکنند , آنهم قوه ای که رهبری شخصا رییس اون رو انتخاب میکنه , نشان از دو طرفه بودن این دعوا دارد.
  اتفاقا نظر شما هم بارها به این دو طرفه بودن , مهر تایید زد... مخصوصا انجا که گفتید : (( احمدی نژاد حرف رهبری را گوش نکرد؟ کار خیلی خوبی کرد ))
  البته طبیعتا قدرتی که برای رهبری تعریف شده از هر کسی بیشتره و تمامی اینان به حاشیه رفتن..

  جالبتر این بود که حضرت عالی , دلیل نوشتن نامه ی همین رهبر در مورد مشایی را , تحت فشار! بودن رهبر توسط ابوترابی!!!! اعلام کردید!
  این موضوع میتونه به راحتی بعنوان جک سال انتخاب بشه : ))))

  آخه چطور کسی که در این نظام برایش قدرت خدایی تعریف شده , ولی مطلقه فقیهه , نایب امام زمان و رهبر مسلمین جهانه ; توسط فرد دون پایه ای چون ابوترابی که صرفا به واسطه ی شهرت برادرش در بین اسرا , تونسته خودش رو بالا بکشه , تحت فشار!! قرار بگیره؟!
  آخه عقل و شعورم چیز خوبیه!!
  اونکه مجلس خبرگان بود و طبق قانون وظیفه ش نظارت بر رهبری بود توسط مهدوی کنی کارش شد صیانت از رهبری!!!
  بعد شما میگی ابوترابی!
  وقتی میگم شما کوری , معنای این اصطلاح رو میدونم...مثل شما نیستم که تراوشات متناقض ذهن بیمارتون رو تایپ میکنید! و معنای کلمات رو نمیدونید و صرفا پای منبر دولت بهار نشستید و الانم همون حرفایی رو که شنیدین دارید برا ما تکرار میکنید..

  یا ماجرایی که از داستان مصلحی , بشکل 180 درجه وارونه میسازید !
  و لینک های کاملا بی ربطی که بهشون استناد میکنید.
  شما چنان داستان رو بر عکس جلوه میدید که انگار نامه ی رهبر برای عدم صلاحیت مشایی , برای تایید صلاحیت مشایی بوده!!!!!!
  گویی :
  ((حکم حکومتی برای برگشت مصلحی برای برگشت مصلحی نبوده , بلکه برای پیچوندن گوش و تنبیه مصلحی بوده!!!!!!))

  آخه بخدا بلاهت هم حدی داره ... اینجوری صد و هشتاد درجه برعکس! ... کلمات و منتظور کاملا آشکاره و نیازی به تراوشات ذهن بیمار شما نیست.... مصلحی هم بدون شک در 30 سال اخیر , نزدیک ترین وزیر اطلاعات به رهبر بوده و بیشترین حمایت ها ازش شده.

  البته خب شمام میراث خور امثال مشایی هستید .. رفتارتون رو هم از امثال ایشون به ارث بردید!
  مثل مشایی که میگفتن :(( نه ! منظور رهبری این نبوده که آقای احمدی نژاد در انتخابات 96 و اداره کشور شرکت نکنن ... وگرنه بجای استفاده از واژه ی صلاح نمیدونم , میگفتن نباید بیاید))
  دقیقا مثل شما!
  طرف اکیدا و با چند دفعه تکرار پشت بلندگو گفته نیا .. بعد مشایی روی کلمات و اصطلاحات دعوا میکنه!
  مثل شما که روی اصطلاح ((سرخوردگی)) دور باطل میزنی!
  البته این دور باطل و تکرار مکررات مطالب غلط نشان از فقر اطلاعاتی و نداشتن چیز دیگری در چنته و اینگونه پیچش ها و بازی با کلمات , نشانه ی بزدلی ست.
  که میترسید و میترسن رسما و بدون روده درازی اعلام کنن رهبر گفت و ما مخالفش عمل کردیم..
  البته حق هم دارن برای ترس ... اما حداقل میتونن سکوت کنن ...سکوت که تاوان نداره .. اینگونه بازی با کلمات و داستان سرایی ها نشونه ی بزدلیه !

  اینم که باز سوال کردید که چرا هاشمی سکوت کرد و فلان و بهمان , نشون میده مشکل بینایی هم دارید و واقعا کورید!
  چون بنده در نظر قبلم دلیل اون و نادرست بودن حرف های شما رو اثبات کردم..مراجعه کنید.
  جایگاه هاشمی هم در خود نظام (چه اصلاح طلب و چه اصول گراش) و چه دربین مخالفان نظام (از هر نوع) کاملا مشخصه و قرار دادن و مقایسه ی فردی دون پایه مثل مشایی که نقش یکی از نوچه های احمدی نژاد رو بازی میکنه با ایشون بسیار نادرست و ناموزونه..
  مثل این میمونه که سایت روشنگری و تولیداتش خودش رو با تشکیلات صدا و سیما یا بی بی سی مقایسه کنه...چه موافق این سایت یا صدا و سیما و یا بی بی سی باشیم و چه مخالفشون این مقایسه بسیار اشتباهه.

  از نظراتتون هم پیداست که در برابر فهمیدن با چنگ و دندان مقاوت میکنید لذا من هم دیگه خودم رو خسته نمیکنم..

  خوش باش که از هفت دولت آزادی.
  (بجز دولت بهار !)
  : )))

 • حقیقت تماما همان بود که خواندی.
  خواه پند گیر و خواه ملال.
  فرض کن همه این اسناد و لینک ها چرت و پرت است و مشایی هم عددی نیست و هاشمی هم برای رضای خدا ثبت نام کرده!
  چیزیهایی که برایت نوشتم در تمام سایتهای احمدی نژاد نیست و در دولت بهار هم نبود چون احمدی نژاد دستور داده بود این بحثها را فاش نکنند.
  اما من چنین مسوولیتی حس نمی کنم و می دانم حقیقت باید گفته شود والا فردا دیر است.
  هر آنچه دیدی و خواندی کاملا جدید بود.
  بر عکس تمام انگاره و تصورات شما که تماما تکراری و ساخته رسانه ها است.
  تو حاضر نیستی ذهنیتی که برایت در طول سالها ساخته اند را عوض کنی.

  آری. مصلحی آنقدر منفور رهبری شد که حتی رهبری او را به مجمع مصلحت هم تا الان وارد نکرده است با وجود همه پیشنهادها!
  نمی توانی باور کنی که مشایی مشکلی نداشت. مشکل از امثال سرخوردگانی مانند ابوترابی بود.

  کسی که یکیارنوشته های تو را بخواند راخت می فهمد چه کسی در مقابل حقیقت مقاومت می کند.

  گالبله پرده از حقیقت برداشت و ثابت کرد خورشید دور زمین نمی گردد اما برای کسانی که دهها هزار سال حرکت خورشید را به دور زمین دیده بودند قابل باور نبود.

 • به احتمال خیلی زیاد , بله!

 • با جساب تحیلات و احتمالات زندگی می کنید؟
  اگر شورای نگهبان احتمال می داد که مشایی رای نمی آورد که می گذاشت او بیاید و رای نیاورد و توسط خود مردم حذف شود! اینکه خیلی بهتر بود!
  پس احتمال رای نیاوردن مشایی بسیار کم بوده است.
  نگویید شورای نگهبان نگران عدم صلاحیت مشایی بود!
  چون دیدیم چون صلاحیت دزدهایی که اسناد دزدی همدیگر را رو می کردند در انتخابات 96 تایید کرد!

 • در 92 اگر مشایی یا هر احمدی نژادی دیگری تایید صلاحیت میشد , رای امثال جلیلی و قالیباف میشکست و از اول حضورشون به شکست می انجامید.
  اینم که شما ادعا میکنید چون حتما رای میاورد رد شد هم ادعای بسیار غلطیه!
  هزار و یک دلیل هم برای این ادعای غلط وجود داره...یکیش رو بالا گفتم...یکی دیگرش اینه که آقای مشایی با بقیه احمدی نژادی ها یک فرق اساسی از اول داشت و از نظر شخص رهبر بعنوان راس این حکومت (و نه از نظر من) شخص آقای مشایی انحرافات داره ... پس شورای نگهبان , بعنوان یک بخش زیر نظر شخص رهبری نمیتونه کسی که رهبر منحرف میدونه رو تایید کنه...
  اینم دلیل دوم ... و تا دلت بخواد دلیل و منطق قوی هست که اگر حتی خود شخص احمدی نژاد هم در 92 اجازه کاندید شدن رو داشت , و تایید هم میشد باز حسن روحانی بود که از صندوق بیرون می آمد .... اما دیگه جلیلی شانسی نداشت و قالیبافم دوم نمیشد...در 96 هم حضور رییسی از اول محکوم به شکست میشد.

 • کجای نظرات رهبری بود که مشایی منحرف است؟ اینکه سبب سرخوردگی بعضی ها می شود یعنی منحرف است؟ شهید آیت هم خیلی ها را سرخورده کرد! اصلا مگر صلاحیت افراد ربطی به سرخورده نشدن بعضی ها دارد؟ همان بعضی ها نظیر ابوترابی ها و توکلی ها که برجام بیست دقیقه ای را تصویب کردند؟
  و آیا افرادی که اسناد دزدی های همدیگر را رو کردند منحرف نبودند؟ کسی که گفت پلیس به قانون عمل کند نه به اسلام منحرف نبود؟ کسی که همه سخنانش دایم در مدح اسلام رحمانی است - که رهبری قویا آن را رد کرد- منحرف نبود؟ پس چرا تایید شدند؟

  واقعیت همان است که گفتم. اتفاقا اگر شورای نگهبان امیدی به رای نیاوردن احمدی نژاد داشت حتما او را تایید می کرد تا رای نیاورد و راحت حذف شود و اتفاقا اینطوری بهتر هم بود چون ثابت می شد مردم از احمدی نژاد ناراختند که به روحانی رای دادند!
  اما می دانستند که رییسی مرد این میدان نیست و قالیباف خودش کلی مساله دارد. آن کسی که مرد میدان بود احمدی نژاد بود.
  اما شما باید بدانید نظام لز شورش مجدد الیگارشی وحشت داشت.
  برای همین احمدی نژاد را قربانی کرد.

 • Rozegar 97/5/21 ساعت 19:11

  یعنی طبق چه منطقی این حرفها رو میزنید؟؟؟ چطور اومدن قالیباف باعث ریزش آرای رئیسی نشد؟؟؟
  شعور سیاسی چیز خوبی است!!!
  احمدی نژاد پدرش دراومد از بس که دولت اول روحانی رو نقد کرد و به مناظره دعوت کرد!!!!!

 • صفحه‌ها