ادعای آزار فرزندِ زندانی افغان صحت ندارد


محمدمهدی حاج محمدی در واکنش به ادعای سپبده قلیان در مورد آزار فرزند زندانی افغانی در توییتر نوشت:ادعای خانم قلیان مبنی بر «کفن پیچ کردن کودک افغانی توسط زندانبانها» بررسی شد. مادر این کودک که در اسفند۹۹ آزاد شده بود، توسط بازرس ما دعوت شد؛ توضیحات ایشان را ببینید و سیاه دیدن سپیدی ها توسط سپیده قلیان و رسانه‌های هوادارش را قضاوت کنید.
خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل...
ادعای آزار فرزندِ زندانی افغان صحت ندارد
چندی پیش «سپیده قلیان» از زندانیان امنیتی زندان بوشهر مدعی برخورد بد زندانبانان با یکی از زندانیان افغانستانی و آزار و اذیت فرزند وی شده بود. رئیس سازمان زندان‎ها گفته که این ادعا را بررسی کردیم و مادر این کودک که در اسفند۹۹ آزاد شده، توسط بازرس ما دعوت شد؛ توضیحات ایشان را ببینید و قضاوت کنید.
زندانی افغان در این فیلم می‎گوید: «چون ما غریب بودیم زندانبانان به ما خیلی محبت می‌کردند و حتی وقتی خودم بچه‌ام را دعوا می‌کردم، مرا دعوا می‌کردند که چرا بچه را اذیت می‌کنی؟»


+ 
6

- 
2

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • طالبان با چه حقی می خواهد خوانش تنگ نظرانه ی مولویان سلفی خود را بجای اسلام رحمانی قرآن بر جهان تحمیل کند؟؟؟!!!
  ---
  مولویان سلفی گروه طالبان با خوانش خشونت بار خود از تفسیر غلط چند آیه مربوط به جهاد که در شرایط دشوار سالهای آغازین بعثت پیامبر اسلام نازل گردیده اند؛ حق ندارند این خوانش از تفسیر را بر دهها آیات رحمانی خداوند که پس از این سالها سر تا سر قرآن را فرا گرفتند ؛ بنام امارت اسلامی بر مردم مسلمان صلح دوست افغانستان و جهان تحمیل نمایند.
  تحمیل امارت اسلامی با دیدگاه این مولویان یقینا ادعایی است بی جا که با حکومت عدالت محور خدا پسندانه هیچ ارتباطی ندارد و درک غلط این مولویان از دین خدا را ظالمانه و جنون آمیز بر تر و ارجح تر از علم خدا و از سیره ی قرآنی پیامبر اسلام مطرح می کند.
  طالبان با این دیدگاه قرآن ستیز و خرد گریز ؛ ظاهرا بجای بر قراری صلح و امنیت و آرامش ؛ می خواهند با راه اندازی کشتار و ویرانگری و آواره سازی و قربانی جان ده ها میلیون مردم بی گناه بی پناه و هدر دادن بیت المال مسلمانان ؛ حکومت خود را بر افغانستان و منطقه و جهان تحمیل کنند.
  بی تردید این طرز تفکر قرآن ستیز خرد گریز خشونت بار و غرق در خون ؛ در دین رحمانی خداوند مهربان و در قانون و عرف عقلای انسان دوستانه ی بشر هیچ جایگاهی ندارد و خود و صاحبان خود را دیر یازود حتما به زوال و نابودی سوق خواهد داد.