تست عملی دستگاه تست کرونا جدید سپاه که در 5 ثانیه کرونا را تشخیص می دهد


تست عملی دستگاه #مستعان۱۱۰ سپاه پاسداران که میتونه تو ۵ ثانیه تا فاصله ۱۰۰ متری #کرونا رو تشخیص بده!
دستگاهی که نمونه خارجی نداره و برای اولین بار تو کشور ما ساخته شده. چه افتخاری بیشتر از این؟


+ 
17

- 
3

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • به نظر میاد که چنین دستگاهی اصلا قابل ساخت نباشد. چطور میشود یک ذره اندازه میکرون را با یک آنتن میله ای دستی در عرض چند ثانیه در فاصله 100 متری یافت. اصلا به نظر میرسد در فاصله یک متری حتی سانتی متری هم نشود چنین دستگاهی را ساخت.
  چرا که مثلا برای یافتن مین در زیر زمین آیا چنین دستگاهی هست که مین را در فاصله 100 متری نشان دهد.
  نباید شتاب زده عمل میکردند. به نظر میاد این فرد که خواسته خودش را مطرح کنه بیشتر میخواسته سپاه را خراب کند. البته سپاه و نیروهای نظامی ما باید با بررسی تمام جوانب امر اقدام به این کار می کردند. همین مسئله خوراک خوبی برای معاندین و دشمنان سپاه و انقلاب تولید کرده است.

 • 5

 • پس چی شد این دستگاه؟
  به نظر میرسه سپاه بازی خورده باشه تو این قضییه، چون اگه کارایی داشت بعد از اون رونمایی و اون همه مسخره شدن در دنیا میومد و تستش میکرد و تاییدش را میگرفت از وزارت بهداشت.

  ولی به نظر میرسه دلیل این همه تاخیر بروز مشکلی باشه. حتما تا الآن همه گذشته این دستگاه به عنوان کشف کننده سوخت قاچاق و دستگاه یابنده هر جنس مایع و جامدی را شنیده اند و دیده اند، چون در خبرگزاری های رسمی خودمان هم هست. با این حساب دستگاه فرصت کافی برای تست داشته.

  ای کاش فرماندهان ارشد سپاه در اون رونمایی نبودند یا اگه میخواستند باشند حداقل قبلش تاییدیه هاش را میگرفتند که اینطوری نشه. هر دفعه یه شوآف راه بیفته کلی عکس گرفته بشه و بعد هم هیج.

  دیگه این که کار آمریکا نبوده،‌ یا کار اصلاح طلب ها یا عملیات هک دشمن یا تمام این دلایلی که هر سری مشکلی پیش میاد همه را مقصر میدونیم غیر خودمون. مثله قضییه هواپیمای اکراینی.

  به نظر میاد اول باید یک اصلاح اساسی رو خودمون انجام بدیم و یه بازنگری کامل.
  امیدوارم تو این چند روزه سپاه یه حرکتی کنه و این قضییه را جمعش کنه که باعث بی آبرویی و بی اعتباری بدی شده

  البته ان شاءالله که قضییه حقیقی باشه و باعث خوش حالی هممون بشه

 • زنده باد سپاه پاسداران همیشه قهرمان و ایثارگر