نجات اقتصاد با کدام تئوری؟


در روزگاری که حلال خواری ۷.۵ میلیارد جمعیت کره زمین به صورت عام و انسان ایرانی به صورت خاص که با #قمار #بورس و #ربای #بانک که ره آورد #اقتصاد_مدرن است،مخدوش شده، میتوان با تئوریزه کردن ساز و کار زندگی افرادی همچون کربلایی محمد کاظم ساروقی در حلال خواری و پرداخت #خمس و #زکات مالش کشور و جهان را به سمت حلال خواری و رستگاری سوق داد. سخنرانی مجازی #استاد_حسن_عباسی گرامیداشت مرحوم #کربلایی_کاظم_ساروقی با همکاری اندیشکده حکمت عهد استان مرکزی ۳ مرداد ۹۹ کانال استاد حسن عباسی @Hasanabbasi_ir


+ 
9

- 
0
ارسال در 1399/7/1 ساعت 08:36 2020-9-22 08:36:56
iran
توسط iran


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • مثالها در قطعه فوق همه بینظیر.
  تبلیغ کالا ، ترویج مصرف است . اگر رادیو و تلویزیون در دست این گروه است ، خبرگزاری فارس در دست چه گروهی است؟ چرا باید در این نظام مقدس با تبلیغ کالا ، دقیقاً پا جای پای فلسفه لیبرال گذاشت ( مصرف گرائی ، اشرفیت گرائی و همه انواع انگیزه های أَلْهَاكُمُ التَّكَاثُرُ ) ؟
  اگر این سازمان ها دانسته یا ندانسته ، یا ترکیبی از این دو ، مردم را شستشوی مغزی می دهند ، یعنی تربیت می کنند به مصرف. پس ما هم باید ضدتربیت مصرفگرائی را شروع میکردیم و تربیت بر اساس نمونه تاریخی صدر اسلام " شعب ابی طالب " را شروع کنیم.
  آقای طبری نفوذ می کند در دستگاه قضا ، بیست سال زیر چشم " اینهمه متخصص اسلام " تا به منافع مالی برسد. یکی از راههای این نفوذ چاپلوسی است. چرا نباید نسلها را بر خلاف رویه چاپلوس پروری تربییت کرد!
  نمونه های اثبات اولویت " تربیت " بسیار است . اگر تربیت باشد زکات هم هست ، چاپلوسی هم نیست ، مردم فریبی هم نیست ، توصیه هم نیست ، فرار از مجازات هم نیست ، سکوت در مقابل افشا هم نیست الخ .
  آیا اسلام خود یک نظام کامل تربیتی نیست؟