خدای خوشکل یعنی این...! استاد پورآقایی


این خدا واقعا ارزش پرستش داره


+ 
22

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
  • چه طرفهایی با منزوی کردن قرآن ؛ علیه خرد گرا کردن دین و مذهب همیشه جنگ اعلام می کنند؟؟؟!!!
    ---
    با این که خداوند بارها در قرآن تاکید کرده دین داری و مذهب داری خرد گرای متکی به شناختهای سرشت نشین فرهنگ دین داری و مذهب داری قرآن را از بشر می پسندد ؛ اکثریت مردم و نخبگان کشور بعلت ریشه دار شدن اندیشه ی غلط حیاتی نبودن دین و مذهب در زندگی بجای این که دین داری را با رویه ی تحقیق و تفحص قرآنی و عقلی علمی بپذیرند از دین داری من در آوردی پرور و خرافه گستر کوچه و بازار تقلید و پیروی می کنند و با این گونه دین داری سرنوشت دنیا و آخرت خود را بحکم قرآن به تباهی می سپارند: « قُلْ هَلْ نُنَبِّئُكُمْ بِالْأَخْسَرِينَ أَعْمَالًا . الَّذِينَ ضَلَّ سَعْيُهُمْ فِي الْحَيَاةِ الدُّنْيَا وَهُمْ يَحْسَبُونَ أَنَّهُمْ يُحْسِنُونَ صُنْعًا . أُولَئِكَ الَّذِينَ كَفَرُوا بِآيَاتِ رَبِّهِمْ وَلِقَائِهِ فَحَبِطَتْ أَعْمَالُهُمْ فَلَا نُقِيمُ لَهُمْ يَوْمَ الْقِيَامَةِ وَزْنًا . ذَلِكَ جَزَاؤُهُمْ جَهَنَّمُ بِمَا كَفَرُوا وَاتَّخَذُوا آيَاتِي وَرُسُلِي هُزُوًا » ﴿ آیات ۱۰۳ تا۱۰۶ سوره کهف ﴾ .
    متاسفانه سکوت و مدارا و تشویق همیشگی مصلحتی مرموز اکثریت مراجع و مراکز آموزش و تبلیغ دین و مذهب بر کج رویهای دینی و مذهبی عموم مردم بویژه در کشور ما ؛ دین داری و مذهب داری را با ترویج انبوه من در آوردیها و خرافات و جعلیات متضاد باقرآن و عقل به کالای کاسبی حرام شیادان دین فروش و مذهب فروش مزدور بیگانگان که دشمن دین و مذهب اند تبدیل کرده است.
    اگر چه از دیر باز رویه ی خرافه آلود و عوام پسند کردن دین و مذهب برای چیره شدن بر سرنوشت و چپاول داراییهای ملتها هدف همیشگی دشمنان و طاغوتان از خدا بی خبر بوده و هست ؛ ولی هرگز نباید در دوران حکومتهایی که با فداکاریها و ایثار گریهای صدها هزار شهید بنام اسلام قدرت را در اختیار گرفته اند ؛ اثری از چنین هدف پلیدی با جولان دادن کاسبان حرام خور و شیاد دین فروشی و مذهب فروشی در کشورهای آنان وجود داشته باشد و این شیادان مزدور دشمنان بیگانه برای بدنام و منفور کردن دین و مذهب در ذهن ملت ها آزادانه به ترویج من در آوردیها و خرافات دین زدای ضد قرآن و عقل بپردازند.