عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • دوست عزیزی که این کلیپ رو بارگذاری کردی واقعا باید بگم که ظاهرا هیییییچ اطلاعاتی از مبانی رهبر انقلاب در مورد اینترنت و فضای مجازی نداری و فقط یک کلیپ برداشتی و تک بعدی بقول خودت داری مثلا امثال پوراقایی رو می کوبی در صورتی که تمامیت تفکر رهبر ایران یه چیز دیگست و بنظرم امثال رائفی پور و پناهیان و عباسی دارن ضد مبانی علمی رهبری حرکت میکنن و براحتی ذلت قبول میکنن و به تولید داخلی در عرصه شبکه های اجتماعی اهمیتی نمیدن و یا لاقل ما که ندیدیم

 • خب که چی؟
  من نه طرفدار سینه چاک پوراقایی هستم و نه سینه چاک رائفی پور و عباسی و پناهیان و نه هیچ شخصیت دیگه ای!
  منتها وقتی صحبت های این عزیزان رو رصد میکنم می بینم که سطح فکر اقای پوراقایی در مورد اینترنت خیلی خیلی منطقی تر و اتفاقا نزدیک تر به مبانی حضرت اقا هستش چون مدام از شبکه ملی اطلاعات میگن و تشریح قدرت رسانه ای صهیونیست ها و اینکه دارن جهان رو مدیریت میکنن و نمیذارن صدای ما شنیدن بشه که نمونش رو واقعا تو شهادت سردار سلیمانی و دکتر فخری زاده هممون دیدیم که به راحتی حذف میکنن و خب اقای رائفی پور با خفت و خواری گفتن ک من نمیتونم تو اینستا اسم شهید فخری زاده رو بیارم وگرنه لایو منو حذف میکنن!!!!!!!
  یعنی خدا وکیلی رهبری راضی به این ذلت پذیرفتنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  التماس تفکر

 • تو رو خدا اینهمه از رهبری هزینه غلط نکنید
  همین آقای پورآقایی و اساتید دیگری چون مهندس مومن نسب و دکتر جاوید نیا و استاد کهوند و استاد آل داود و... واقعا دارن عملیاتی کار میکنن از جمله امضای طومار چند هزار نفری به مدیریت استاد پورآقایی که تا دادگاه ویژه کارکنان دولت هم رفت ولی خب این دوستان انقلابی امثال رائفی پور به نظر میاد فقط درگیر جذب مخاطب برا خودشون هستند و بس و هیچ کار عملیاتی اصلاحی تا الان ازشون ندیدیم.

 • همین آقای رائفی پور و پناهیان و عباسی کافیه اعلام کنن از امروز طرفداران ما فقط تو شبکه های اجتماعی داخلی ما رو دنبال کنن و خودشون هم چریکی تو پلتفرم های بیگانه حضور داشته باشن و از طرفی یک مطالبه ای در مورد شبکه ملی اطلاعات داشته باشن و از طرفی طوماری رو تهیه کنن و از مسئولین این شرایط ولنگار از جمله آذری جهرمی و فیروز آبادی شکایت کنن و از مخاطبینشون هم بخوان که امضا کنن مطمئن باشید اتفاقات خوبی رخ خواهد داد

 • رهبری تمام هم و غمش در مورد شبکه ملی اطلاعاته خب این دوستان انقلابی(عباسی،پناهیان و رائفی پور) چقدر تو قوت گرفتن شبکه ملی اطلاعات وقت گذاشتن واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  و چقد تو قدرت نگرفتنش نقش داشتند با ندانم کاریاشون؟؟؟؟؟
  و بد تر از همه چقدر تو قدرت گرفتن پلتفرم های صهیونیستی مثل ایسنتاگرام و تلگرام و...بی مزد و مواجه نقش ایفا کردند؟؟؟؟؟
  محافظه کاری و مخاطب پرستی و جذب مخاطب به هر طریقی هم حدی داره آقایان انقلابییییییییییییییییییییییی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • اصلا هیییییچ ربطی نداشت و بنظرم فقط دارین از رهبری هزینه غلط میکنین
  جالبه که من دیدم تو کانال آقاي پناهیان علیه آقای پورآقایی مطلب نوشته بودن و آخرش هم تهدید کرده بودن
  خب این معلومه که پاسخ منطقی به مباحث استاد پورآقایی ندارن

 • مهمان 99/10/24 ساعت 18:20

  یکی از دوستان طلبه ام از جلسه ای که یکی دو سال پیش با رهبری داشتند تعریف میکرد، در این مورد از ایشون سوال شد و ایشون هم جواب ضمنی دادند. چون حرفم سندیت ندارد برای شما نمیخوام بگم تایید کردند تا بر حذر داشتند. ولی واقعا عجیبه برام کسی اون روز توی جلسه بوده باشه یا از سوال و جواب ها اطلاع داشته باشه و هنوز براش فعالیت یا عدم فعالیت در این طور فضاها جای سوال داشته باشه. البته سوال کوتاه و جواب کوتاهی بوده

  کاری به جواب رهبری ندارم
  یه نکته این که رهبری راضی نبوده اند از عملکرد طلبه ها و حوزوی ها نسبت به فضای مجازی
  نکته مهم دیگه این که احتمالا آقای پورآقایی و آقای پناهیان از مباحث مطرح شده اطلاع دارند، پس اگه اطلاع دارند که این اختلاف برای چی؟؟!!

  واقعا بعضی رفتارها اصلا عاقلانه نیست، چرا آخه

 • جالبه که تو کشور ما هر وقت یه عده کم میارن و پاسخ منطقی ندارن شروع میکنن از رهبری هزینه کردن اونم هزینه غلط.
  مسئولین کم میارن میگن نظر رهبری بوده و الانم بچه مذهبی ها و کسانی تریبون دارن کم میارن و میگن رهبری فلان طور گفته.
  آخه عزیز من رهبری برای حضور در شبکه های اجتماعی نزدیک به ده شرط ذکر کرده و شما فقط یه جمله از ایشون میاریه آااااااای بریزید تو این فضا و کار کنید؟
  والا آدم تعجب میکنه

 • a mirza 99/10/24 ساعت 12:59

  کم میارن؟

  این آقا اتفاقا داره با تندروی هاش یه عده رو میکوبه

  همین آقای رائفی پور و پناهیان و عباسی چقدر برای این مملکت دارن تلاش میکنن؟ باید به طور مستقیم زده بشن؟؟

  دشمن و کانال ها و رسانه های اصلاح طلب دارن سعی میکنن این استاید رو بکوبن، این آقا هم همسوی اونا داره اساتید انقلابی رو میکوبه؟

  دو نظر داره این حرفای آقای پور آقایی یا میخواد خودشو معروف کنه ( طبق نظریه ای که میگه اگه رفتی زندان برو سراغ بزرگ زندان و بزنش اونوقت تو میشی بزرگ)
  یا دست تو پیاله رسانه های اصلاح طلب داره

 • واقعا چه ربطی داشت؟
  مگه حاج آقای پورآقایی گفتن تو فضای مجازی نباشیم؟ ایشون اتفاقا با استناد به صحبت های رهبری میگن در زمین دشمن بازی نکنیم چون هیچ پیروزی درش نیست

 • a mirza 99/10/24 ساعت 12:56

  سلام

  بله

  ایشون گفتن چرا داخل فضای مجازی دشمن فعالیت میکنن
  مثلا توییتر


  دقیقا آقا هم داره میگه تو زمینی که دشمن داره کار میکنه باید جلوش رو گرفت

 • مهمان 99/10/24 ساعت 09:17

  این چه تحلیل و برداشتی هست از سخنان رهبری
  روشنگری مواظب باش
  همه ما باید نزد پروردگار پاسخگو باشیم

 • یک توضیح هم بدهم : انتقاد عیبی نداره ، بلکه باید از زاویه دید دیگران هم باید نگاه کرد ، اما آرزو میکنم انتقاد ها باعث تفرقه نشود چون همیشه وحدت و دست در دست یکدیگر دادن باعث موفقیت میشود حالا ممکنه اختلاف جزعی هم باشد ، یک مثال ساده : من با تو هم نظر هستم ولی ممکن است من مثلا رنگ نارنجی رو برای پوشش استفاده کنم و شما هر رنگ دیگری . این نباید موجب اختلاف گردد . اصل کل جامعه هست که باید بسوی وحدت و آرامش پیش بروند و الگوی زندگی خوب باشد انشاءالله

 • دروغ چرا ؟ منکه متوجه نشدم رهبری تایید کدوم طرف رو کردند . شاید هم منظورتون اینه در فضای مجازی جنگ هست قبلا هم رهبری فرمودند اگرمن بخواهیم یک مسئولیت رو خودم انتخاب کنم رئیس فضای مجازی میشوم (همچین مضمونی البته اگر اشتباه نکنم ) ، اما چیزیکه بیشتر از همه قلبم را آزار میدهد این است که حداقل افرادیکه دلسوز هستند بهانه به دست نا اهلان ندهند همه این آقایان عباسی ، رائفی پور ، پناهیان و جدیدا پور آقایی ظاهرا همه دلسوز هستند و دارن وقت میزارن برای انقلاب و روشنگری و اجرشان با خداوند . خدایا سید علی را برای این مرز و بوم ، ایران اسلامی حفظ کن انشاءالله ، هر چند این انقلاب قائم به شخص نیست و مملکت صاحب زمان است ، حیف است وقتی میشود ایران اسلامی سرافراز باشد با ندانم کاری بجای اینکه سریع پیش رود با کندی پیش رود ، عاشقتم ایران عزیز . ( قلبی که برای ایران نمی تپد ، بهتر آنست که نتپد . )

 • واقعا چرا؟

 • سلام.
  واقعا متأسفم.
  چقدر زیبا دارید از سخنان رهبر عزیز، سوء استفاده می‌کنید.
  این منش سایت روشنگری رو اصلا نمیفهمم.
  یک روحانی رو خیلی خیلی بزرگش میکنید، بعد با ملاج سقوطش میدید.
  کاری که با آیت ا... غفاری کردید، یک روحانی ای که اونقدر از رهبری دفاع کردند و گفتند پشت ولایت فقیه بایستید که حوزه علمیه هم به نوعی تبعیدش کرد.