افشاگری حسن عباسی از پشت پرده مذاکرات وین


افشاگری #استاد_حسن_عباسی از پشت پرده مذاکرات #وین و سفرهای #ظریف به کشورهای حاشیه خلیج فارس

نیّت ظریف و روحانی از پخش #فایل_صوتی برملا شد...


+ 
75

- 
2

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • جناب آقای دکتر عباسی سخنرانی ها و تحقیقات و ادله های شما همواره چراغ راهی بوده است . اینجا هم انشاالله اعضای فراموش خانه کاری از پیش نمی برند ..... می دانید که در حوزه روانشناسی و مردم شناسی سخت مشکل داریم . علت واگرایی ها بجای همگرایی در چیست ؟ در حوزه تمدنی با توجه به افکار ؛ ادیان ؛ مذاهب ؛ اعتقادات و.... مختلف چه برنامه ای وجود دارد ؟ استحضار دارید که نگهداری از فتوحات بسیار مشکل تر و سخت تر است از خود فتح. آیا با وجود فضای بسته و تندروی های اجتماعی که نفس قوا ( قوای مدنی و انتظامی ) را میگیرد میتوان به یک تمدن بزرگ رسید .؟؟ مثلا موتور سواری یا دوچرخه سواری بانوان یا مشکل عدم حضور بانوان در استادیوم ؛ اینها جزو امورات پیش پا افتاده ای هستند که قادریم با ایجاد قوانین درست قانونمند کنیم . شاید از دیدگاه برخی نامناسب باشد اما وجود ترافیک های سنگین خودروی تک سرنشین راهکاری دیگری می طلبد . متاسفانه ما سختگیر هستیم . ما می توانیم بجای محدود کردن ها ؛ قوانین عدم مزاحمت را ایجاد کنیم و به واسطه همان قوانین امنیت اجتماعی را افزایش دهیم . این ها یک مثال کوچک از هزاران محدودیت پیش پا افتاده است . کل مطلب بنده این است آیا با این محدودیت های کوچک می توان تمدن نوین ایجاد کرد که همه شرکا در آن راضی باشند . آیا این پتانسیل وجود دارد؟ فکر می کنید دلیل دور شدن آذربایجان از ایران و نزدیک شدن به ترکیه همین محدودیت ها نیست ؟ چرا یک کشور بزرگ و با پیشینه تاریخی عظیم دارای صدا و سیمایی است که موسیقی زنده پخش نمی کند ؟ ببینید بنده هم شخص معتقد و اسلام گرا و میهن دوستی هستم . جوان نیستم اما یک زمانی بودم . جوانان نیاز به تفریح دارند نیازهای آنها باید برآورده شود . خواهشمند شما و دیگر بزرگان در حوزه جوانان راهکارهایی ارایه دهید . بحث فرهنگی ما بسیار ضعیف است . متشکرم از سایت روشنگری که بدون کم و کسر نظرات را منتشر می کند .

 • عباسی یک مرد نامؤمن

 • دوستان کامنت نویس!
  چرا اینقدر به فرزندان حضرت آقا دشنام میدید؟
  فکر نمیکنید دل این پیرمرد بشکنه؟

 • ای منافق پست فطرت خدا ذلیلت کنه که کشورومردم را ذلیل کردی خدا ازت نگذره ماهم ازشما نمگذریم وخو ن شهدا دامنگیر شما خواهد شد انشالله.

 • خدا لعنت شون کنه .

 • به خدا اگر عقب نشینی هم کنند از مارب باز پول ایران نمی دهند. اصلا پول را ندهند به چه دردمان می خورد . در قضیه دیرالزور هم همین ظریف بی ناموس باعث آن آتش بس شد و داعشی ها نقض کردند آن همه ایرانی شهید شدند خیانت تا کجا؟ پس روحانی و ظریف جاسوس هستند . شورای نگهبان اگر یک نفر از اصلاح طلب ها را تایید کند شرف ندارد. به خصوص ظریف و جهنگیری و محسن هاشمی و لاریجانی را

 • مرد خوب خداوند پشت و پناهت باشه انشاالله