پیش بینی رهبری درباره سرنوشت روحانی و احمدینژاد16 و 8 سال پیش


پیش بینی رهبری درباره روحانی و احمدینژاد16 و 8 سال پیش


+ 
38

- 
1

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • نقش نهادهای نظارتی و داوری در بازدارندگی از تخلفات دولتها چیست؟
  ---
  عقل سلیم بعنوان یک حقیت و اصل انکار ناپذیر اعتراف و اذعان دارد که ملت در بقا و دوام هر کشور و هر نظامی و در دفاع از منافع ملی نقش کلیدی و حیاتی و بنیادین بی جایگزین دارد و بنا براین حقیقت و اصل ملت باید بعنوان صاحب اصلی ثروتها و داراییهای کشور شناخته شود.
  با اذعان به این حکم عقلی ؛ هیچ قانون و هیچ شرع و هیچ عرف مدنی انسانی نیست که بتواند از خاستگاه خود این حقیقت و اصل سرشتی را انکار کند.
  حقیقت و اصل فوق ثابت می کنند بدون ملت وجود و بقا ودوام کشور و بقا و دوام نظام کشور داری ؛ کلا معنا و مفهومی نمی یابد و اعتراف به کشور و نظام بدون ملت در هیچ سازمان جهانی و عرف انسانی دینی و مدنی امکان پذیر و قابل قبول نیست.
  با اذعان به حقیقت و اصل ثابت فوق به این نتیجه ی حتمی می رسیم که در اندیشه های حکومتی هر نظام می باید فصلی برای وادار کردن نهادهای نظارتی و داوری به برخورد قانون مند قاطع ضابطه مند با فجایع بزرگی که دولتها با قانون ستیزی علیه ملت ومنافع ملی و علیه اقتصاد و داراییها و ارز رایج کشور تحمیل می کنند داشته باشد.
  بنا بر حقیقت و اصل فوق نهادهای نظارتی بویژه مجلس شورا و قوه قضائیه در ج.ا.ا می باید بعنوان ادای وظیفه ی تخلف ناپذیر خود در دفاع از ملت و منافع ملی ؛ دولتها را در ازای زیانها و آسیبهای جبران ناپذیری که با سوء مدیریت یا با هر علت دیگری به ملت و منافع ملی تحمیل می کنند در معرض استیضاح و پیگرد قانونی لازم قرار دهند.
  عقل سلیم بی تردید اقتضا می کند که ارگانهای نظام در راستای اهمیت دادن به اثبات درستی اندیشه ها و اصول و ارزشهای حکومتی نظام در کشور داری کلان پر پیچ و خم ؛ باید به وظیفه و مسئولیت خطیر خود ، در مقابل ضعف نهادهای نظارتی در برخورد با تخلفات دولتی که علیه ملت و منافع ملی انجام می گیرند و در مقابل زیانها و آسیبهای جبران ناپذیری که ضعف برخورد این نهادها با دولتها سبب ریشه دار شدن و رواج این تخلفات می شود ، اقدامات با زدارنده ی قاطعانه ی قانون مند ارشادی و حکومتی لازم الاجرا انجام دهند.

 • دل من با توست ، که هر چه میگویی آرامبخش است . خداوند پشت و پناهت باشد رهبر م انشاالله

 • عجب!!!

  یا للعجب!!!!!

  معصوم که نیست..

  زمان رو هم که فقط ساحرها و رمال ها به واسطه ی اجنه دور میزنن! البته ایشون ساحر و رمال هم نیست...

  نیش ولایتی هم که تا بناگوش بازه از لذت!

  خوانش نفس و قلب در بداهه هم که ممکن باشه "حال" رو نشون میده نه چند سال دیگه شو!!!!!!!!

  پس عقلا فقط یک مورد قابل پذیرشه..
  تمام نقشه ها حتی برای تخریب چهره ی احمدی نژاد و دروغ بستن به او جهت منحرف جلوه دادنش در سال های آتی از اون زمان قبلا طراحی و در دستور کار ایشون و یاران صهیون مستکبر استعمارگر بوده....¡¡¡¡¡¡¡

  از طرفی ریز به ریز این ظلم و تخریب ملک و ملت با هماهنگی و دانش قبلیشون از نحوه ظهور و بروز و عملکرد روحانی بوده و هست!!!

  خوبه.. نه.. خوب نیست‌... عالیه!

  ما که جوونی و عمرمون حروم این حروم بازی ها شد..
  آب هم که از سر بگذره چه ۱ وجب چه ۱۰۰ وجب!

  ظلمتون پایدار.. سایه تون مستدام..
  این تنها دعامه برای آقاتون و اعوان و انصارش!
  چون یوم القیامه برای امثال شماها مستمسک نان و آب و استعماره...
  همون یوم القیامه برای امثال ما ها تنها امید به دادخواهیه..
  واگذارید به اون روز ...
  این زمین و زمانش هم مفت چنگال شیطانیتون..
  انشاءاللّه ما که عازمیم به اون جایی که واسه همه دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره..
  دیدار خوبی میشه دیدار شماها به قیامت¡¡ کلی سوزش و از طرفی مرهم خنک¡