آمار وحشتناکی که دولت روحانی برای دولت بعدی به جا گذاشت !


مغز نماینده هم سوت کشید
مگه داریم مگه میشه؟!


+ 
21

- 
1
ارسال در 1400/10/29 ساعت 15:16 2022-1-19 15:16:54
محسن
توسط محسن


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • چرا مراجع دین در مقابل تنگناهای طولانی زمین گیر کننده ی مردم بوظیفه خود عمل نمی کنند؟!
  ---
  لطفا مراجع دین اگر میخواهند در مقابل خدا و ملت سر افراز و رو سفید بمانند ؛ نظر علمی کارشناسی خویش را بعنوان وظیفه ی نخست خود و بعنوان جهاد فی سبیل الله ، در باره ی همه ی کاستیهای کشور که مردم ایران ثروتمند را بعلت بی کفایتی اقتصادی دولتیان در پیاده کردن اقتصاد عدالت محور مقاومتی خود کفا ده سال است زمین گیر کرده و در مقابل عربده کشی دلار ؛ این معبود سرمایه داران از خدا بی خبر زالو صفت و آقا زاده های تازه به دوران رسیده ی دنیا پرست زمین گیر و خوار و ذلیل نموده است ، باید مستدل و مستند به قرآن و عقل برای اتمام حجت با تعیین ضرب العجل برای اجرا به دولتیان با قاطعیت علمی بیان کنند و تکلیف مردم را با چنین دولتهایی با دلایل قاطع روشن سازند.
  نمی شود به بهانه ی دروغین حفظ نظام مردم را که بحکم قرآن صاحب اصلی کشور ثروتمند ایران و صاحب اصلی ثروتهای ملی کشور خود هستند وجان و عزیزان خود را در راه حفظ ارزشهای قرآنی دین و در راه حفظ وطن خویش ایثار و فدا می کنند ؛ بپای بی کفایتی اقتصادی دولتها که دنباله رو بی چون و چرای اقتصاد انسان ستیز مکتب سرمایه داری غرب اند سالها زمین گیر و خوار و ذلیل و قربانی کرد.
  دولتبان بگویند در مقابل آز سیری ناپذیر یک مشت سرمایه دار مفت خور زالو صفت از خدا بی خبر و در مقابل خیانتهای بزرگ رانت خواران و رشوه بگیران و محتکران و اختلاس گران و آقا زاده های مفسد فی الارض بخشهای خصوصی و عمومی تا کنون چه اقدام قاطع باز دارنده ی قانون مندی را محض رضای خدا متناسب با جنایتها و خیانتهای بزرگ این مفسدان علنا و بی محابات و در خدمت به ملت و نظام و کشور انجام داده اند؟؟؟!!!
  اگر دولتیان توان این کار بنیادین سرنوشت ساز را ندارند از وجود و بقای آنان در قدرت بجز ادامه ی رنج ذلت بار ملت و هدر دادن داراییهای مردم و بیت المال و چیره کردن دشمنان بیگانه بر کشور چه بازده دیگری وجود دارد؟؟؟!!!
  چرا و با چه هدفی دولتیان ، اگر ادعا دارند که وفادار ملت و نظام و کشور خویش هستند ، با وجود ثروتهای بی شمار ملی در کشور که بهترین و نیرومند ترین پشتوانه ارزش پول ملی است ؛ ارزش این پول را روز به روز بخاطر افسار گسیختگی قیمت ارز بیگانگان پیوسته به دره ی عمیق نابودی سوق می دهند و توان ملت را بد تر از فقیر ترین کشورهای جهان نابود می کنند؟؟؟!!!

 • روحانی به احتمال زیاد بهایی سرخه ای و قطعا یک جاسوس عجیب و غریب است.

 • ببین دکتر حسن روحانی فرد محترم، متشخّص و البته پیچیده ایه ! از یک طرف هوش سیاسی بالایی داره و از یک طرف یک فرد باسواد در اقتصاده.
  تمایل او به غرب و کاسه لیسی از غربی ها زبانزده! به طوری که دربعد از ماجرای مک فارلین، و در زمانی که این فرد(احمق و نادان و بی شرف و پَست!) ریاست جمهوری ملت بزرگ ایران را 8 سال بر عهده داشت ،مایل بود تمام خود و کشورش رو دو دستی به غربی های بی شرف تقدیم کنه؛ اونهم دو دستی!
  اما در کل آدم خوبیه و من قبولش دارم.