استاد خاتمی نژاد - جهل مطلق


تو حق نداشتی اینکارو بکنی...

جهت مشاهده نماهنگ های بیشتر به سایت www.asre-zohur.ir مراجعه نمایید.


+ 
4

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • رواج شیطان پرستی بجای خدا پرستی!!!
  ---
  خود را فریب ندهیم ؛ ما بجای پیروی از امام جعفر صادق (ع) با نیرنگهای شیطان ؛ از دشمنان خرافه گستری که اهل بیت مظلوم پیامبر را با خرافه گستری سوژه ی عوام فریبی خود قرار داده اند کور کورانه پیروی می کنیم!!!
  به شناختها و نویدها و هشدارهای قرآنهایی که در در دست رس و در خانه های خود داریم پناه ببریم و با تدبر در این کتاب هدایت گر آسمانی دریابیم تا چه اندازه بجای خدا پرستی با سکوت و مدارای مدعیان دین شناسی تا بالای سر با خرافه گرایی در شیطان پرستی غرق شده ایم؟؟؟!!!
  شناختها و نویدها و هشدارهای قرآن حجت خدا هستند که علیه چگونگی دین داری و مذهب داری وارونه ی غرق در خرافات ما در فردای روز حساب قیامت گواهی خواهند داد و ما را به عذاب الهی ابدی نابخشودنی که در قرآن بگونه ای آشکار و رسا و گویا و انکار ناپذیر ذکر گردیده است محکوم خواهند کرد .

 • حقایق بی خدشه ی دین خدا را کجا می شود یافت؟
  ---
  تنها شناختها و نویدها و هشدارهای محکم و مفصل قرآن در زمینه ی دین داری و مذهب داری از جانب خداوند ؛ « حقایق » دین الهی را بگونه ای ساده و رسا و قابل درک و اثبات بی هیگونه بغرنجی به بشر برای دین داری خدا پسندانه گوشزد می کنند و به دین داری و مذهب داری ؛ درست و بی نقص جهت می دهند.
  هر سخن دیگری غیر از شناختها و نویدها و هشدارهای مذکور حتی اگر به پیامبران و سایر بندگان مقرب نسبت داده شده باشد اگر با این شناختها و نویدها و هشدارهای قرآنی هماهنگ و منسجم نباشد جزو دین خدا نیست و دروغ و جعل محض است و پیروی از چنین سخنی به گمراهی و به بی دینی و لامذهبی و گرفتار شدن در قیامت به عذاب جهنم می انجامد .
  با وجود قرآن و شناختها و نویدهای و هشدارهای رسا و گویای قرآنی و ترجمه این کتاب آسمانی در همه جا ؛ حجت بر همه بشر برای مصون ماندن از گمراهی تمام شده است و در قیامت هیچ عذر و بهانه ای برای توجیه گمراهی ؛ از این آفریده ی عاقل هرگز و باهیچ شفاعتی پذیرفته نخواهد شد .

 • به بولتن نیوز در باره موضوع:/مراقب سیاه مشق پرگار بی بی سی فارسی در زمینه فلسفه دین باشید/ دوشنبه 25/02/1402
  ---
  نتیجه پرگار جدید بی بی سی در باره دین و مذهب گمراهی و سر در گمی است
  ---
  هر بحث فلسفی بنام دین و مذهب در هر سخن و هر برنامه ای که باشد تا زمانی که شناختها و نویدها و هشدارهای محکم و مفصل فرهنگ دین داری و مذهب داری قرآن و سایر وحیهای تحریف نشده ی الهی به پیامبران را که خداوند برای هدایت به بشر فرستاده است نادیده می گیرد یا اساس بحث قرار نمی دهد باطل اندر باطل است و هرگز به هیچ نتیجه و سر انجام مثبت و سازنده ای نمی رسد .
  کنار زدن شناختها و نویدها و هشدارهای وحی اصیل الهی که به چگونگی دین داری و مذهب داری خدا پسندانه از جانب خداوند جهت دهی بی نقص می دهند در هر بحثی بنام دین و مذهب بجز عقیم و سترون ماندن بحث و گمراهی و سر در گمی هیچ سر انجام دیگری به با ر نمی آورد .
  خدا شناسی ، پیامبر شناسی ، دین شناسی ، وحی شناسی ، انسان شناسی ، شیطان شناسی و رفتار شناسی در وحی تحریف نشده ی الهی به پیامبران که آخرین آن قرآن است مهم ترین و تنها کلیدهای محکم و مفصل رسیدن به حقایق دین توحیدی هستند که بشر را از جانب خداوند به چگونگی دین داری و مذهب داری خدا پسندانه بی هیچ نقص و آلایش هدایت می کنند واز هرگونه گمراهی و سر در گمی مصون می دارند .