ارسال در 1403/1/5 ساعت 00:29 2024-3-24 00:29:01

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • رسانه روشنگری با دین خدا چه می کند/ جمعه 31/01/1403
  ---
  آیا رسانه روشنگری برای سکوت مطلق دین شناسانی که با نظرات خود که متضاد با روشنگریهای قرآنی وعقلی متکی به شناختها و هشدارهای محکم و مفصل قرآن است و صفحات این رسانه را با آنها پر می کنند و هیچ عکس العمل قرآنی و عقلی به این روشنگریها نشان نمی دهند پاسخ خداپسندانه ای دارد؟؟؟!!!
  آیا رسانه روشنگری می داند ترویج نظرات متضاد با محکمات قرآن و عقل بنام پیامبر اسلام و اهل بیت مظلوم آن حضرت چه پیامد هلاکت باری از جانب خداوند در در دنیا و آخرت برای مروجان این نظرات خواهد داشت؟؟؟!!!
  چرا و با چه هدفی این دین شناسان آزادند حرمت پیامبر و اهل بیت را با ترویج چنین نظراتی بشکنند و دین خدا را در قلمرو نظام دینی بازیچه خرافات و من در آوردیهای ضد قرآن و عقل و غیر قابل اثبات خود قرار بدهند و در مقابل و زارت ارشاد و نظام هرگز پاسخگو نباشند؟؟؟!!!
  چرا و با جه هدفی این دین شناسان آزادند حرمت پیامبر و اهل بیت را با ترویج چنین نظراتی بشکنند و دین خدا را در قلمرو نظام دینی بازیچه خرافات و من در آوردیهای ضد قرآن و عقل و غیر قابل اثبات خود قرار بدهند و در مقابل و زارت ارشاد و نظام هرگز پاسخگو نباشند؟؟؟!!!

 • بی تفاوتی هلاکت بار و مسئولیت آفرین؟!/ یکشنبه 12/01/1403
  ---
  دوست و همکیش عزیز!!! بی تفاوتی غیر مدبرانه و غیر عالمانه نسبت به (( موضوعهای )) روشنگریهای قرآنی عبرت آموز شناختها و هشدارهای محکم و مفصل سخنان بی خدشه و خرد گرا و غفلت ناپذیر خداوند در قرآن و حوصله نکردن برای تدبر و اندیشه وری عمیق در آنها با بهانه تکراری بودن این روشنگریها ؛ تحقیر قرآن که گنجینه بی نظیر نیازهای بنیادین زندگی متدینان به دین ناب خداوند است و سر تا سر قرآن تکرار از داستانهای خرد گرا و انکار ناپذیر اصیل الهی وحیانی عبرت آموز حیاتی سرگذشت و سرنوشت پیامبران برای زندگی بشر تا قیام قیامت است ؛ و نخواندن و بی توجهی و بی تفاوتی نسبت به این روشنگریهای قرآنی با توجه به تاکیدهای مکرر خداوند در این کتاب بی خدشه آسمانی بی تردید با حکم خداوند هلاکت بار و مسئولیت آفرین و نابخشودنی است .

 • آیا زیارت عاشورا با شناختهای قرآن ارزیابی شده است؟!
  ---
  غفلت از ارزیابی محتوای زیارت عاشورا در زمینه وحدت شکنی و تفرقه افکنی میان مذاهب دینی مسلمانان که با حقیقتهای خرد گرای انکار ناپذیر رسا و گویا و محکم و مفصل شناختها و هشدارهای وحدت آفرین خداوند در قرآن تضاد آشکار دارد بجز بدنامی و نفرت پاک نشدنی نزد قرآن شناسان جهان اسلام علیه مذهب تشیع و پیروان ناآگاه این مذهب و بدنام کردن اهل بیت مظلوم پیامبر اسلام که مدافعان امین وفا دار دین قرآنی ناب خدا بودند چه بازده دیگری می تواند داشته باشد؟!
  دین شناسان جهان تشیع در باره سئوال فوق چه پاسخ خداپسندانه ای دارند؟!

 • به پایگاه روشنگری در باره موضوع:/ وقتی جناب عمر بن خطاب مثل شیعه توسل می کند ( سند صحیح بخاری ) قابل توجه اهل سنت/ یکشنبه 05/01/1403
  ---
  دلیل قرانی و عقلی حجت بودن رفتار غیر قرآنی صحابه چیست؟!
  ---
  با کدام دلیل قطعی الدلاله از آیات شناختهای محکم و مفصل قرآن و از منطق استدلالی عقل رفتار غیر قرآنی و ابتکاری صحابه و سایر افراد نزدیک به پیامبر اسلام و پیامبران دیگر که به نام دین و مذهب انجام می دادند برای دین ناب خدا حجت و الزام آفرین شده است؟!