آقازادگی و زمین خواری!


مصادیق واقعی زمین خواری ها در «سریال آقازاده» کدامند؟
زمین خواری های بزرگ کشور کجا و چگونه انجام شده است؟

پ.ن: برشی از قسمت ششم مستند «بوی خون»


+ 
9

- 
1

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
  • یک کسی اومد و بهمه گفت ثبت نام کنید و ماهیانه بگیرید. اولین منافع این بود که معلوم می شد چه کسی در کجا زندگی می کند. با قانون بعدی اجازه مهاجرت مسدود و محدود می شد. و این قسمتی از مشکل را حل می کرد.
    یک گروهی تحصیل کرده های معتقد به نظام با هم قرار می گذارند و به یکی از روستاهای متروک رفته و این روستا را در طی یک دهه یا بیشتر تبدیل به نمونه موفق نموده اجر دنیا و آخرت را می برند. اینهم تا حدودی از مشکل کم می کند. تصور کنید که مردم بخش توکهور و شهر هشت‌بندی شهرستان میناب که قطب کشاورزی است نتوانند که نمی توانند محصول خود را به بازار برسانند ، بعد از مدتی مهاجرت می کنند . اما تهران شهری که شصت سال پیش سیصد هزار نفر جمعیت داشت و سفر به دماوند و شمیران و کرج و یافت آباد برای خودش سفر محسوب می شد حالا شده بیست ملیون و همه این نامها در عمل تهران. در همین حال جناب شهردار (ها) می آیند و با یک دنیا نیت خوب ( ان شاءالله ) مرتباً مترو و خط اتوبوس اضافه می کنند( هشتاد هزار تاکسی آمار خوتون ).
    تصور کنید که اینهمه زیبائی غرب و شمال و شرق و جنوب کشور را آباد کنیم چه کسی در کثافت تهران باقی خواهد ماند؟ همه این آقازاده های به خیال خود با هوش هوائی بهتر از کودکان محروم و مظلوم کار استنشاق می کنند؟
    یک مردی در همین منطقه هزار سال پیش فریاد زد که جمله علتها زنادانی بود و این بدست ما هم رسید ، اما هنوز نفمیدیم و درکش نکردیم.