عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • مهمان 99/12/11 ساعت 15:05

  آقای روحانی!!! 8 سال فلاکت برای ملت نام نیکی باقی نگذاشته اند
  ---
  أقاي روحاني!!! شما اگر همراه با تولید نفت و تامین سایر نیازهای مادی کشور به حقوق حقه ی ملت که راز بقای کشور و نظام و صاحب اصلی همه ی ثروتهای ملی کشور است در بودجه های سالانه خود اعتراف می کردید و این بودحه ها را میان نیازهای کشور و و تامین و تضمین آسان و ارزان همه ی نیازهای زندگی مردم برابر تنظیم و تقسیم و مدیریت می نمودید ؛ شاید نام نیکی از خود پس از این 8 سال فلاکت بار و جانگاه و معنویت زدا که مردم را به آن گرفتار کردید ، برای خود بجای می گذاشتید.
  اصرار شما بر انکار حقوق حقه ی ملت در بودجه های 8 سال مدیریت شما بر کشور و اصرار بر صدقه بخور دانستن ملت و اصرار شما بر باد کردن جیبهای گشاد اقلیت سرمایه دار زالو صفت و ازخدا بی خبر کشور ؛ بی تردید برای شما و همکارانتان هیچ نام نیکی در رزومه ی 8 ساله ای که از خود بجای گذاشته اید باقی نگذاشته است.
  ایران بلحاظ منابع و ثروتهای های کلان زیر زمین و روی زمینی ثروتمند ترین کشور منطقه خاور میانه است.
  شما با داشتن این همه ثروت بعنوان امانت برای مدیریت بهینه ی کشور هرگز نمی توانید تحریمهای قلدران جهانی را بهانه ی ناکار آمدی مدیریت خود در توزیع ثروت در بودجه های سالانه ی خویش قرار دهید.

 • مهمان 99/12/11 ساعت 10:25

  شیطان بنفش

 • حاج آقا همون جلسه انتخاباتی تلویزیونی دوره اول ریاست جمهوری ایشون نشون داد (حسن فریدون) دشت نشانده هست به آقای رئیسی و قالیباف تهمت زد و کاری که اونها در پیشرفت جامعه اسلامی زده بودند رو وارونه جلوه داد ، این خودش نشانده دهنده همه چیز هست

 • جلیل، 99/12/10 ساعت 20:09

  وقاحت حسن روحانی آنجا بیشتر آشکار میشود که وقتی یکی دیگه راجع بهش از ادبیات منقلی استفاده میکنه جلسه هیات وزیران که مثلا قراره برای حل مشکلات باشه ، تبدیل میکند به جلسه وکلایی آقای حقوقدان برای شکایت از آن نفر و صدا و سیما و ...

  خب این وقاحتها و خیانتها از یک جا میزنه بیرون و موتور سواران دوترک از خجالت همه خائنان به ایران و ایرانی بر میان .
  اما رهبر ما آنقدر عزت نفس دارد که حتی به روی حسن تلخک آمریکا و انگلیس هم نیاوردن.
  ولی به عاشقان عدالت میگویم اندکی صبر . سحر نزدیک است .