پشت پرده حمله فائزه هاشمی به سردار سلیمانی و سرود سلام فرمانده| پورآقایی


آیا دختر هاشمی رفسنجانی بهایی است؟
گروه رسانه ای تیمورا ‌


+ 
35

- 
2
ارسال در 1401/4/14 ساعت 07:13 2022-7-5 07:13:52
داود
توسط داود


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • درود بر شما، لازم،نیست بهایی باشد همینکه جیره خوار بهایی باشی کافی است،و خودش نشان می دهد این مصونیت ها از کجاست ، نفوذ این فرقه را دست کم نگیریم . التماس دعا

 • از مسئولین سایت روشنگری تقاضا دارم مباحث استاد پورآقایی رو تو کانال هاشون به اشتراک بذارن چون ملت دیگه فرصت نمیکنن بیان از وب سایت ها ببینن
  ممنونم

 • عالی بود
  فایزه هاشمی رو رها کردن و هر مزخرفاتی بخاد میگه
  مقصر قوه قضائیه هستش

 • ناظر 01/4/15 ساعت 18:23

  روزی برای خودشان فرمانروایی می‌کردند و حالا اسقاطی شده اند و وجودشان آکنده از عقده و نفرت است و وقتی اینرا در کنار حرامخوریشان قرار دهی می‌شود فائزه . مثل او زیاد هستند اما آنها با سیاست و مظلوم نمایی حرکت می‌کنند و دین و نظام و اسلام و هنجارها را زیر سئوال می‌برند و مورد حمله قرار می‌دهند اما این فائزه بدبخت هنوز توی دوران بابا اکبرشاه است و ول کن هم نیست حالا حرفهایش یا از سر دیوانگی است که جایش تيمارستان است و یا خیلی فاسد است که در آن صورت باید او را جایی بست تا آدم شود. اگر بشود. و اگر او را به بند نمی‌کشند حتما مسئولان خودشان هم یا مشکل دارند و یا پشت قضیه اند که هیچ عکس العملی نشان نمیدهند.

 • دین شناسان محض رضای خدا از قرآن و عقل پاسخ دهند
  ---
  بهت آور است چرا و با چه دلیل قطعی غیر قابل انکار از قرآن و عقل دین شناسان ما هرگز نمی پذیرند با تحقیق و تفحص علمی روشمند و ضابطه مند برای شناخت حد و مرزهای و ملاک و معیارهای الهی اصیل خدا شناسی وپیامبر شناسی و رفتار شناسی دینی به آیات محکم و مفصل قرآن کریم که در این زمینه با گفتار تحریف نشده خداوند تعیین کننده ترین و سرنوشت ساز ترین و حیاتی ترین نیازهای دین داری و مذهب داری هر خدا پرست هستند رجوع کنند و با روشنگری عقلی وقرآنی هماهنگ با این شناختها تکلیف و وظیفه و مسئولیت خویش و مردم را محض رضای خدا در زمینه ی شناخت سره از ناسره ی آنچه هر روزه بنام دین و مذهب به متدینان عرضه می شوند با صراحت خدا پسندانه بی پرده مشخص سازند؟؟؟!!!
  در انجام این وظیفه ی الهی هرگز از حقیقت خطیر قرار داشتن آحادیث و روایات همیشه در معرض جعل و تحریف نیاید غفلت کنیم بلکه باید با دلایل قرآنی و عقلی همه تلاش خود را عالمانه برای جدا کردن سره ها از ناسره های خدیث و روایت که بنام دین و مذهب به متدینان عرضه می شوند به کار ببریم .
  باید بعنوان خطیر ترین وظیفه ی الهی که نخستین وظیفه ی پیامبران بوده ، دین داری و مذهب داری متدینان را با تلاش و کوشش عالمانه ؛ پیوسته با تکیه به قرآن و منطق عقل از کج روی و انحراف و کمراهی هلاکت بار که در نتیجه رواج روزانه ی ناسره ها دامن گیر متدینان می شوند و دین داری و مذهب داری آنان را بحکم قرآن تباه می کنند ؛ همیشه مصون نگه داریم .

 • سخنگوی قوه قضائیه گفت: در مورد فائزه هاشمی هم اکنون پرونده‌ای در دادسرای تهران تشکیل شده است.

 • اینا همش بازیه
  مگه این دختر رفسنجانی بار اولشه
  تمام این سالها دارن میگن برخورد می کنیم برخورد می کنیم ولی کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟