حسن عباسی: خدا لعنت کند مسئولی که بچه اش در آمریکا و اروپاست


سئولی که فرزندش به خارج می‌رود بی‌شرف است، باید آبروی مسئولی که فرزندش برای تحصیل می‌رود را برد و به او توهین کرد


+ 
46

- 
2

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • این کلیپ نه تصویر داره نه صوت ! اگر نمی خواهید چیزی را نمایش بدهید پس لطفاً آن را در سایت تان نگذارید عزت زیاد

 • سلام.بررسی شد و نتیجه اینکه هم صدا دارد و هم تصویر و مشکلی ندارد کلیپ

 • به برخی از رسانه های همگانی کشور/ یکشنبه 27/06/1401
  ---
  بیماری مهسا امینی چه بود؟!
  ---
  تنها بیماری تحمیلی مهسا امینی و امثال او دشمن پرستی و دین ستیزی و دوری خرد گریز از خدا بود که او را بخاطر ناخوشایندی جاهلانه از برخی مسئولان با تحریک بیگانگان به دست دیوانگان متحجری مثل خود به این سرنوشت دچار کرد.

 • ناظر 01/6/23 ساعت 12:32

  مثلا فرض کنید بچه های مسئولین آمریکایی و اروپایی بیایند در ایران تحصیل کنند و دو تابعیتی بشوند. چقدر خنده دار است و گریه آور ولی اینها پوستشان کلفت شده و بی غیرت شده اند چون مال حرام خور ه اند و وفتی مال حرام خوردی نمی‌توانی مثل آدم باشی . در مملکت ما یک فساد کلی حاکم شده که سالها برای بوجود آمدن آن زحمت کشیده شده و از بالا تا پایین همه در آن شریکند و حالا برای اینکه مردم را فریب بدهند بی حجابی و ورزش بانوان و رفتن بانوان به ورزشگاه مردان را علم کرده اند و آنرا گسترش میدهند تا مردم را با شیطان مشغول سازند تا صدایشان در نیاید ولی باید دانست که شاهان همه این راه‌ها را رفتند و نتیجه نداشت پس حالا هم نتیجه ای ندارد و اگر حتی مثل رفسنجانی و دیگرانی که در رفتند و مکافات اعمالشان را در این دنیا را پس ندادند اما خدا را چه می‌کنند و چطور از عذاب خدا فرار می‌کنند ولی من همیشه این دزدان مال و ناموس را تحسین میکنم چون دل و جرات دارند و از عذاب خدا نمی‌ترسند و مثل امثال ما از خدا نمی‌ترسند ولی هزاران بارخدا را شکر که مثل اینها نیستیم و یا میلیونها بار خدا را شکر که مانند غربی‌ها فرو رفته در شرک و فساد و کثافت نیستیم همان غربی که هرهری مذهب های بدبخت برایش جان میفشانند و آرزویشان رفتن به غرب است

 • خدای متعال تائید کند هر کسی را که از حق دفاع می کند.
  این دوگانگی عمل و حرف بعضی از مسئولین ملیونها انسان بیطرف را مردد و مشکوک می کند. همان کسانی که خودشان انقلاب کردند و صدام را به درک فرستادن و گاوچرونها را به ضعف کشاندند و از ظلمشان کاستند.
  اگر عمل و حرف مسئولین یکی بود کسی جنس خارجی نمی خرید یا سیگار دود نمی کرد یا نوشانه سر تا پا زیان دشمن را به صد ها نوع دوغ و شربت و ...زمستانی و تابستانی خودمان ترجیح نمی داد.
  اشرافیت رونق نداشت و روی لباس فرزندانمان الفبای غرب و شعار ها یش نبود و واردات لوازم آرایش صفر بود و خواهران و برادران ما خود را انگونه ، بد تر از ف... غرب ، نمی آراستند...
  و خیلی امور دیگر
  اما از بعدی این علاقه به غرب در هنگامی که غرب در دریائی از مشکلات غرق و با سقوطی ترسناک مواجه است خود نشان از عدم تخصص دارد ( تعهد هم که نداشتند).